lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Liverpool wez sie postaraj...
0
Liverpool musi zaczac strzelac
2
Kamil Stoch to jest geniusz niczym Messi
0
Brawo David Kubacki
0
Kot znowu dobrze skoczyl.Takze very good!!!
0
Powiem wam tak,Barca jutro musi wygrac bo postawilem na nich na kuponie :)
0
Maciej Kocieberas dobrze skoczyl
0
Milionerzy :)
0
Takze najlepszego!
36
A Matol Lahoz sedzia roku
0
Stoch pokazal moc w kwalifikacjach.Mysle,ze wygra Puchar Swiata
0
Masz racje ale nie oszukujmy zawodnicy tez zagrali ponizej swojego poziomu...
0
W niedziele musza koniecznie wygrac i odskoczyc na 8 pkt bo inaczej dzisiejsza wpadka moze sie okazac na koniec sezonu baardzo bolesna....
0
Kuzwa jak tego nie wygraja to porazka totalna....
5
Aj szkoda,dobrze Coutinho miesza moze cos strzela
4
Ja ...........masakra
0
Matol p......z tego lysola w czarnym stroju.Jeszcze niech da zolta Suarezowi to juz w ogole bedzie masakra
5
Ja czekam na Pawla Brozka,jak wyleczy kontuzje to sie rozpedzi i byc moze zagra na Mundialu ;)
0
Wlasnie zobaczylem,ze Teodorczyk strzelil hattricka.Ale jaja!
0
Jednak nasza liga jest pop.....
0
Noi dobrze niech Czelsi przegra..w. rewanzu z nami Krol Futbolu ich wyjasni
0
Ale ta Wisla gra kaszane,niestety...
1
Pomijajac Messiego(wiadomo to kosmita) to Suarez ma znakomite statystyki
1
Wlasnie przeczytalem news iz Piotrek Zyla zaliczyl skok w bok...Zostawil rodzine itd.Wydaje mi sie,ze juz po karierze,hejt jaki go spotka pewnie
go przerosnie.Zawsze wydawal sie swirem ale jednak odbilo mu od slawy itp.Prezes Tajner cos na ten temat wie
0
Ziomki mysle,ze czesc z nas juz pod wplywem mocy FCB.Takze niech graja po zwyciestwo
0
Po tym spotkaniu jestem przekonany ,ze w rewanzu pokonamy Chelsea i cwiercfinal jest nasz.A co potem to los pokaze.......
1
Mamy poki co zajmowac sie Messim bo jak on zechce skonczyc z pilka to kogo bedziemy ogladac ....iksinskiego ...takze jesli mi dane ogladac geniusz argentynczyka to ile wlezie
0
Kuzwa no bez jaj...z calym szacunkiem do tego gracza ale damy rade
0
Dobrze gadasz,wiec niech oprocz Leo niejaki Dembele zacznie grac na miare swoich mozliwosci
1
Dlaczego tak pizdzi na polu?W moich okolicach jest -,11 .Takze dobranoc