1

Liverpool wez sie postaraj...

0

Liverpool musi zaczac strzelac

2

Kamil Stoch to jest geniusz niczym Messi

0

Brawo David Kubacki

0

Kot znowu dobrze skoczyl.Takze very good!!!

0

Powiem wam tak,Barca jutro musi wygrac bo postawilem na nich na kuponie :)

0

Maciej Kocieberas dobrze skoczyl

0

Milionerzy :)

0

Takze najlepszego!

36

A Matol Lahoz sedzia roku

0

Stoch pokazal moc w kwalifikacjach.Mysle,ze wygra Puchar Swiata

0

Masz racje ale nie oszukujmy zawodnicy tez zagrali ponizej swojego poziomu...

0

W niedziele musza koniecznie wygrac i odskoczyc na 8 pkt bo inaczej dzisiejsza wpadka moze sie okazac na koniec sezonu baardzo bolesna....

0

Kuzwa jak tego nie wygraja to porazka totalna....

5

Aj szkoda,dobrze Coutinho miesza moze cos strzela

4

Ja ...........masakra

0

Matol p......z tego lysola w czarnym stroju.Jeszcze niech da zolta Suarezowi to juz w ogole bedzie masakra

5

Ja czekam na Pawla Brozka,jak wyleczy kontuzje to sie rozpedzi i byc moze zagra na Mundialu ;)

0


Wlasnie zobaczylem,ze Teodorczyk strzelil hattricka.Ale jaja!

0

Jednak nasza liga jest pop.....

0

Noi dobrze niech Czelsi przegra..w. rewanzu z nami Krol Futbolu ich wyjasni

0

Ale ta Wisla gra kaszane,niestety...

1

Pomijajac Messiego(wiadomo to kosmita) to Suarez ma znakomite statystyki

1

Wlasnie przeczytalem news iz Piotrek Zyla zaliczyl skok w bok...Zostawil rodzine itd.Wydaje mi sie,ze juz po karierze,hejt jaki go spotka pewnie
go przerosnie.Zawsze wydawal sie swirem ale jednak odbilo mu od slawy itp.Prezes Tajner cos na ten temat wie

0

Ziomki mysle,ze czesc z nas juz pod wplywem mocy FCB.Takze niech graja po zwyciestwo

0

Po tym spotkaniu jestem przekonany ,ze w rewanzu pokonamy Chelsea i cwiercfinal jest nasz.A co potem to los pokaze.......

1

Mamy poki co zajmowac sie Messim bo jak on zechce skonczyc z pilka to kogo bedziemy ogladac ....iksinskiego ...takze jesli mi dane ogladac geniusz argentynczyka to ile wlezie

0

Kuzwa no bez jaj...z calym szacunkiem do tego gracza ale damy rade

0

Dobrze gadasz,wiec niech oprocz Leo niejaki Dembele zacznie grac na miare swoich mozliwosci

1

Dlaczego tak pizdzi na polu?W moich okolicach jest -,11 .Takze dobranoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?