lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wlasnie zobaczylem,iz Teodorczyk zdobyl bramke..Wow!
0
Jo tyz tok mysle
0
Jak myslicie Polska sie utrzyma w pierwszej dywizji LN?
1
Hiszpania and Francja
1
I znowu Stoch przed Freitagiem,tym razem z kolegami
0
Jak myslicie ziomeczki zawojujemy w tym sezonie Champions League?Mam nadzieje,iz Chelsea przejdziemy (mimo pewnie braku Dembele) jesli wszyscy beda zdrowi...Troszke mnie martwia karne Messiego oby te zmarnowale nie byly w LM
0
Masz rację,nadal tego nie kminie jak mozna im wysylac hajs....chyba,ze ogladaja to ludzie przy kasie i dla nich to swojego rodzaju rozrywka.
2
Kurde brakuje jego profesjonalnych rysunkow taktyki itp...sto lat!
0
Oj czyzby nowe trio MSM hehe...
0
Stary tez to zauwazylem,widziales niejakiego Rafatusa jak dzis swoja kobiete poczestowal prawym sierpowym .....
1
Ja pierdziele ale w Madrycie mróz....
0
Ziomek spoko ,jest weekend bez spiny
0
Janusz nie czepiaj sie szczegolikow,pozdro
0
Jak ON (Krol futbolu) smie takie podania zagrywac,ten gosciu jest bezczelny :)
1
Noi co z tego? Bialy ,rozowy,czarny,łososiowy wazne aby FCB odnosila sukcesy na miare tego klubu
0
Kiedys to bylo...kurłaaaaa
1
Nokaut!Nokaut!Nokaut!
0
O k.....alez podanie Messiego!Alba super wykonczenie
3
Najlepszy duet na swiecie w tej chwili Alba-Krol Futbolu!!!
0
Ale z niego dryblas
3
Najpierw niech Kownacki zacznie grac regularnie w pierszwym skladzie Sampdorii
0
Mistrzu ogladales mecz? Po bramce kibice skandowali Paulinho...
1
Brawa dla redakcji za tytul newsa " Krol zaczyna strzelanie"!Oby to strzelanie trwalo caly rok!Messi King!
17
Wysmiewany transfer w letnim okienku znowu blyszczy i Camp Nou skanduje jego nazwisko!Super sprawa
1
Ter Stegen number one!!!
2
Kuzwa chlopak po takiej kontuzji....oceniac jego gre mozna za miesiac ,dwa
0
Ja pieprze Coutinho oficjalnie????
0
Tylko Barca! Tylko po zwyciestwa FCB!!!
1
Szwagry to kto wygral pkebiscyt nsjlepszrgo dportowca 2017?
3
Mam nadzieje,ze Kamil zdobedzie tytul najlepszego sportowca 2017 takze wysylalcie smsy na jego konto( zeby nie bylo szanuje Lewego ale wydaje mi sie,ze Kamil bardziej zasluzyl- to moje zdanie tylko)