0

Wlasnie zobaczylem,iz Teodorczyk zdobyl bramke..Wow!

0

Jo tyz tok mysle

0

Jak myslicie Polska sie utrzyma w pierwszej dywizji LN?

1

Hiszpania and Francja

1

I znowu Stoch przed Freitagiem,tym razem z kolegami

0

Jak myslicie ziomeczki zawojujemy w tym sezonie Champions League?Mam nadzieje,iz Chelsea przejdziemy (mimo pewnie braku Dembele) jesli wszyscy beda zdrowi...Troszke mnie martwia karne Messiego oby te zmarnowale nie byly w LM

0

Masz rację,nadal tego nie kminie jak mozna im wysylac hajs....chyba,ze ogladaja to ludzie przy kasie i dla nich to swojego rodzaju rozrywka.

2

Kurde brakuje jego profesjonalnych rysunkow taktyki itp...sto lat!

0

Oj czyzby nowe trio MSM hehe...

0

Stary tez to zauwazylem,widziales niejakiego Rafatusa jak dzis swoja kobiete poczestowal prawym sierpowym .....

1

Ja pierdziele ale w Madrycie mróz....

0

Ziomek spoko ,jest weekend bez spiny

0

Janusz nie czepiaj sie szczegolikow,pozdro

0

Jak ON (Krol futbolu) smie takie podania zagrywac,ten gosciu jest bezczelny :)

1

Noi co z tego? Bialy ,rozowy,czarny,łososiowy wazne aby FCB odnosila sukcesy na miare tego klubu

0

Kiedys to bylo...kurłaaaaa

1

Nokaut!Nokaut!Nokaut!

0

O k.....alez podanie Messiego!Alba super wykonczenie

3

Najlepszy duet na swiecie w tej chwili Alba-Krol Futbolu!!!

0

Ale z niego dryblas

3

Najpierw niech Kownacki zacznie grac regularnie w pierszwym skladzie Sampdorii

0

Mistrzu ogladales mecz? Po bramce kibice skandowali Paulinho...

1

Brawa dla redakcji za tytul newsa " Krol zaczyna strzelanie"!Oby to strzelanie trwalo caly rok!Messi King!

17

Wysmiewany transfer w letnim okienku znowu blyszczy i Camp Nou skanduje jego nazwisko!Super sprawa

1

Ter Stegen number one!!!

2

Kuzwa chlopak po takiej kontuzji....oceniac jego gre mozna za miesiac ,dwa

0

Ja pieprze Coutinho oficjalnie????

0

Tylko Barca! Tylko po zwyciestwa FCB!!!

1

Szwagry to kto wygral pkebiscyt nsjlepszrgo dportowca 2017?

3

Mam nadzieje,ze Kamil zdobedzie tytul najlepszego sportowca 2017 takze wysylalcie smsy na jego konto( zeby nie bylo szanuje Lewego ale wydaje mi sie,ze Kamil bardziej zasluzyl- to moje zdanie tylko)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?