0

Kamil to jest potega!Kamil to jest najlepszy jest!Kamil the best!

0

Kamil Mistrzunio!!!!

6

Babiarz chyba sobie ukradkiem popija drineczka bo zaczyna kocopoly pieprzyc

0

Stefanek tez bez rewelacji....

0

Ale Maciej Kocieberas zepsul skok

1

Babiarz juz swiruje.....

0

O prosze jakis Arnaiz strzelil a Gomesinho asystowal :)

1

Ksieciunio nie przejmuj sie polej kumplowi a on Tobie ...pamietaj na kaca klina trzeba pie.......

0

Szacun dla Ciebie iz dbasz o zdrowie...ja wypilem....a niewazne....Wszystkiego Najlepszego na 2018 rok!!!

0

Jeszcze jeden :)

4

Stary ja wlasnie tez tak gadalem z kumplami...kiedys to byly czasy..... takze najlepszego!!!

0

Wszystkiego najlepszego dla uzytkownikow fcbarca.com!!!! Takze napijmy sie za nowy rok 2018!Najllepszego!!!!

0

Brawo Kamil!!!!Brawo Hula,Kubacki....na niemieckiej ziemii fantastyczne zwyciestwo Kamila!!!

1

Zejscie.

1

Jak myslicie bedzie jakis polak na podium?Ja licze na Kamila

0

Ktos moze slyszal kiedy rusza wspolny projekt na youtubie Twaro and Smok.No chyba,ze zle doslyszalem

0

Mam do was bardzo wazne pytanie?Kto zostanie mistrzem Azerbejdżanu?

0

Ziomeczki mam prosbe,szwagier mi zalatwial sprawy zwiazane z OC i wynegocjowal super oferte ...a pytalem jak moge mu "podziekowac" Powiedzial iz dobra flaszka wystarczy...ale wlasnie jaka..?Przeciez nie kupie mu byle jakiej wody....

1

Mamy 1 dzien swiat,czyli tradycyjnie po odwiedzeniu rodzinki trzeba isc do sasiada na symboliczne polamanie sie kielonami

1

Takze Wesolych Swiat! Oczywiscie rowniez udanego sylwestra pozdrawia Janusz nosacz sundajski...

3

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników fcbarca.com.

1

Barca!Barca!Barca!Po zwyciestwo!

0

Kto bedzie komentowal mecz w Eleven?

1

Jestem kibicem Wisly ale dla mnie to porazka co zrobili kibice.Niech w koncu PZPN wezmie sie za to.Powinny byc surowe kary typu zamkniecia stadionu,walkower,kara finansowa a nawet odjecie pkt

4

Wiadomo ,iz Messi jest najlepszy w historii!!!Przyszle pokolenia jak zobacza na Youtube jego harce to zrozumieja

0

Proponuje niech wszystkich wyklucza z mundialu i bedzie spokoj

0

A bramki strzela: Messi,Suarez,Paulinho

2

Stary a mialem wtracic "Kazdy to.."takze wasze zdrowko

0

Tak jest...pis zle ,po zle ,psl,sld, to wszystko .....Takze pije drinka za ojczyzne!!!

0

Mysle,ze w niedziele Barca pewnie pokona Deportivo.Musza zdobyc 3 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?