lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kamil to jest potega!Kamil to jest najlepszy jest!Kamil the best!
0
Kamil Mistrzunio!!!!
6
Babiarz chyba sobie ukradkiem popija drineczka bo zaczyna kocopoly pieprzyc
0
Stefanek tez bez rewelacji....
0
Ale Maciej Kocieberas zepsul skok
1
Babiarz juz swiruje.....
0
O prosze jakis Arnaiz strzelil a Gomesinho asystowal :)
1
Ksieciunio nie przejmuj sie polej kumplowi a on Tobie ...pamietaj na kaca klina trzeba pie.......
0
Szacun dla Ciebie iz dbasz o zdrowie...ja wypilem....a niewazne....Wszystkiego Najlepszego na 2018 rok!!!
0
Jeszcze jeden :)
4
Stary ja wlasnie tez tak gadalem z kumplami...kiedys to byly czasy..... takze najlepszego!!!
0
Wszystkiego najlepszego dla uzytkownikow fcbarca.com!!!! Takze napijmy sie za nowy rok 2018!Najllepszego!!!!
0
Brawo Kamil!!!!Brawo Hula,Kubacki....na niemieckiej ziemii fantastyczne zwyciestwo Kamila!!!
1
Zejscie.
1
Jak myslicie bedzie jakis polak na podium?Ja licze na Kamila
0
Ktos moze slyszal kiedy rusza wspolny projekt na youtubie Twaro and Smok.No chyba,ze zle doslyszalem
0
Mam do was bardzo wazne pytanie?Kto zostanie mistrzem Azerbejdżanu?
0
Ziomeczki mam prosbe,szwagier mi zalatwial sprawy zwiazane z OC i wynegocjowal super oferte ...a pytalem jak moge mu "podziekowac" Powiedzial iz dobra flaszka wystarczy...ale wlasnie jaka..?Przeciez nie kupie mu byle jakiej wody....
1
Mamy 1 dzien swiat,czyli tradycyjnie po odwiedzeniu rodzinki trzeba isc do sasiada na symboliczne polamanie sie kielonami
1
Takze Wesolych Swiat! Oczywiscie rowniez udanego sylwestra pozdrawia Janusz nosacz sundajski...
3
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich użytkowników fcbarca.com.
1
Barca!Barca!Barca!Po zwyciestwo!
0
Kto bedzie komentowal mecz w Eleven?
1
Jestem kibicem Wisly ale dla mnie to porazka co zrobili kibice.Niech w koncu PZPN wezmie sie za to.Powinny byc surowe kary typu zamkniecia stadionu,walkower,kara finansowa a nawet odjecie pkt
4
Wiadomo ,iz Messi jest najlepszy w historii!!!Przyszle pokolenia jak zobacza na Youtube jego harce to zrozumieja
0
Proponuje niech wszystkich wyklucza z mundialu i bedzie spokoj
0
A bramki strzela: Messi,Suarez,Paulinho
2
Stary a mialem wtracic "Kazdy to.."takze wasze zdrowko
0
Tak jest...pis zle ,po zle ,psl,sld, to wszystko .....Takze pije drinka za ojczyzne!!!
0
Mysle,ze w niedziele Barca pewnie pokona Deportivo.Musza zdobyc 3 pkt