lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety Legia juz strzelila...oby Korona odpowiedziala dobra gra i bramkami
2
Co jest? U mnie la bania...takze pije wszystkich ziomeczkow zdroweczko!!!
0
Wisla Krakow!Biala Gwiazda!Tylko Wisła!¢Tylko Wisła!Tylko Wisła Tylko Wisła !Biała Gwiazda!!
0
Alojzy Sałata... .
2
Ziomeczku pije Twoje zdrówko,!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kazachstan.
0
Niestety......moze Angulo strzeli na 1:1
0
Dziekuje Ci ,ze mnie uswiadomiles
0
Hlousek alez strzal!Kwintesencja polskiej ligi....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Mamy 21 wiek a u nas dalej nie radza sobie z racami...to ciekawe dlaczego w innych czolowych ligach to sie zdarza baardzo rzadko albo wcale a u nas co tydzien.....nie dosc ,ze slabo graja w pilke to jeszcze ekscesy na stadionie...welcome to ekstrakopaczliga...
1
Mimo,ze jestem za Wiselka to zycze Gornikowi aby wygral z tymi ....... ze stolicy
0
Takze najlepszego!
0
Ciekawe czy jak Buffon skonczy grac to postawia na Wojtusia jako number one.....
0
No powiem wam iz to jest jedna z "lepszych" druzyn liczac 5 najmocniejszych lig w ostatnich latach
1
Niech jeszcze Gornik wygra z druzyna z Warszawy i weekend zakonczy sie pozytywnie
0
Jak tam Szczesny?Zawalil jakas bramke?
8
Stoch prawie by wygral,brawa dla japonczyka.
1
Kuzwa wiadomo ,ze jestem za Messim...ale bez przesady wobec Cristiano ...raz wpada raz nie...najważniejszy bedzie finał CL
22
Paulinho godnie zastępuje Neymara.....przynajmniej narazie
11
Mam nadzieję,że jak wróci Dembele to mistrzostwo będzie nasze...
0
Wez nie czepiaj sie ziomka...Tylko Wisła!!!
2
Ziomeczki powiekszamy przewage nad Realem....oby tak dalej....takze wznosze toast za FCB oby nikt nam nie dorownal w LaLiga. A takze Barca celuje w Champions Leugue!!
0
Ziomeczki oby real stracil brameczke to bylaby poezja!!!
0
A gdyby byle kto z Atletico walnął bramę zwycięską na część Atletico!!
0
Naprzod Atletico!!!FCB zawsze i wszedzie FCB te barwy beda zwycieskie!!!
0
Cholera niech Atleti zagra najlepszy mecz i oby zremisowali z Realem
0
Fajnie by bylo gdyby real stracił !!!zTylko Wisła Kraków!!!
0
Wygralismy,takze na remis w tym meczu to bym sie nie obrazil.....