0

Od jutra!Nowa edycja....

0

Wazne zwyciestwo!!!Oby tak dalej az do finalu

1

Proponuje za zwwyciestwo nad Athlethic wypic meega drinka....dla prawdziwych kibicow

1

Paulinho!Paulinho!Paulinho! Zwyciestwo Barcelony!!!

1

Chlopacy z FCB utrzymajmy to cholerne 1:0 !!!Vamos!!!

0

Marc Veryyy Goood !!!!

1

Ja czekam na kontre Barcy ,ktora konczy oczywiscie Messi i na 2:0 i spokoj ale czy to nastapi..

0

Mysle,ze wpuszczenie ofensywnego pomocnika oby skutkowalo bramka na 2:0

0

Deulofeu za Gomesa!Niech to Ernesto jakos poprzestawia

0

Ziomeczki akurat zaczalem ogladac mecz w 30 min i jak ojciec powiedzial mi,ze Gomesinho gra w pierwszej 11 to wiedzialem ,ze bedzie ciezko.Potem Leo strzelil ale druga polowka ....oby byly 3 pkt na jakze trudnym wyjezdzie

1

Przeciez gdyby wtedy dostali takich przeciwnikow jak niejaki klub z Warszawy to by co sezon grali w Champions League....a takto Barca,Real,Anderlecht,Barca noi dramatyczne koncowki z Panathinaikosem and Apoelem

1

A jak jest mozliwosc to trzeba opic wczorajsze zwyciestwo Barcy!

1

Neymar.

2

Niech Carlitos poprowadzi Wisle po zwyciestwo i utarcie nosa Maczynskiego( jak zagra to przekonamy sie o jego odpornosci psychicznej)Mysle,ze sektor C godnie go "przywita"

1

Stary mi 2 razy zgasl na egzaminie i dali mi uprawnienia(jeszcze nikogo nie potracilem takze jest spoko ...).zycze powodzenia

0

Noi jak tu nie kochac Kopacz Ekstraklapy...

0

Ziomek wlasnie wybieram sie na ten mecz i mysle ,ze Wiselka wygra!Armia Bialej Gwiazdy!!!

1

Juz tak nie narzekajcie,wazne zwyciestwo i kolejne 3 pkt

0

Alez to zrobil! SuperIniesta!!!

0

Nie ogladalem 1 polowy ...dobrze Barca gra?

2

Wierze,ze Carlitos(Plus caly team) sprawi zeby ponad 30 tysiecy na stadionie Reymonta 22 cieszylo sie ze zwyciestwa nad warszawska druzyna

0

Siemanko,sa tu ziomeczki ,ktorzy wybieraja sie na Reymonta 22 w niedziele?

0

Tylko zwyciestwo!Wiselko w niedziele Tylko zwyciestwo!!!

4

Ziomeczki wiadomo iz kibicuje FCB ale mega wyczekuje hitu Wisla-Legia ...bede na meczu...Tylko trzy punkty Wiselko tylko trzy punkty!!!Maczynski?Co?Ty .....!!!!Wisla Krakow

2

Ja za to lubiłem kitowcow

1

Oj bedziemy miec pocieche z Own Goal,coraz lepszy jest

0

Nie ogladalem ostatnich pol godziny meczu i kto byl blizszy strzelenia bramki: Real czy Tottenham? Swoja droga czy Sevilla sprzedala mecz? Co to sie tam stalo....

1

Chcialbym zeby Totki wygraly ale wydaje mi sie iz Real ich stlamsi

0

Powiem wam tak iz remis z Atleti w Madrycie nie jest zly...A Wiselka wygrala we Wroclawiu...Takze Wisla Krakow Biala Gwiazda!!!Carlitos!!!!

5

Warto bylo zarwac nocke zeby obejrzec popis Messiego...a w robocie od 6 i spac sie chce jak cholera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?