lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od jutra!Nowa edycja....
0
Wazne zwyciestwo!!!Oby tak dalej az do finalu
1
Proponuje za zwwyciestwo nad Athlethic wypic meega drinka....dla prawdziwych kibicow
1
Paulinho!Paulinho!Paulinho! Zwyciestwo Barcelony!!!
1
Chlopacy z FCB utrzymajmy to cholerne 1:0 !!!Vamos!!!
0
Marc Veryyy Goood !!!!
1
Ja czekam na kontre Barcy ,ktora konczy oczywiscie Messi i na 2:0 i spokoj ale czy to nastapi..
0
Mysle,ze wpuszczenie ofensywnego pomocnika oby skutkowalo bramka na 2:0
0
Deulofeu za Gomesa!Niech to Ernesto jakos poprzestawia
0
Ziomeczki akurat zaczalem ogladac mecz w 30 min i jak ojciec powiedzial mi,ze Gomesinho gra w pierwszej 11 to wiedzialem ,ze bedzie ciezko.Potem Leo strzelil ale druga polowka ....oby byly 3 pkt na jakze trudnym wyjezdzie
1
Przeciez gdyby wtedy dostali takich przeciwnikow jak niejaki klub z Warszawy to by co sezon grali w Champions League....a takto Barca,Real,Anderlecht,Barca noi dramatyczne koncowki z Panathinaikosem and Apoelem
1
A jak jest mozliwosc to trzeba opic wczorajsze zwyciestwo Barcy!
1
Neymar.
2
Niech Carlitos poprowadzi Wisle po zwyciestwo i utarcie nosa Maczynskiego( jak zagra to przekonamy sie o jego odpornosci psychicznej)Mysle,ze sektor C godnie go "przywita"
1
Stary mi 2 razy zgasl na egzaminie i dali mi uprawnienia(jeszcze nikogo nie potracilem takze jest spoko ...).zycze powodzenia
0
Noi jak tu nie kochac Kopacz Ekstraklapy...
0
Ziomek wlasnie wybieram sie na ten mecz i mysle ,ze Wiselka wygra!Armia Bialej Gwiazdy!!!
1
Juz tak nie narzekajcie,wazne zwyciestwo i kolejne 3 pkt
0
Alez to zrobil! SuperIniesta!!!
0
Nie ogladalem 1 polowy ...dobrze Barca gra?
2
Wierze,ze Carlitos(Plus caly team) sprawi zeby ponad 30 tysiecy na stadionie Reymonta 22 cieszylo sie ze zwyciestwa nad warszawska druzyna
0
Siemanko,sa tu ziomeczki ,ktorzy wybieraja sie na Reymonta 22 w niedziele?
0
Tylko zwyciestwo!Wiselko w niedziele Tylko zwyciestwo!!!
4
Ziomeczki wiadomo iz kibicuje FCB ale mega wyczekuje hitu Wisla-Legia ...bede na meczu...Tylko trzy punkty Wiselko tylko trzy punkty!!!Maczynski?Co?Ty .....!!!!Wisla Krakow
2
Ja za to lubiłem kitowcow
1
Oj bedziemy miec pocieche z Own Goal,coraz lepszy jest
0
Nie ogladalem ostatnich pol godziny meczu i kto byl blizszy strzelenia bramki: Real czy Tottenham? Swoja droga czy Sevilla sprzedala mecz? Co to sie tam stalo....
1
Chcialbym zeby Totki wygraly ale wydaje mi sie iz Real ich stlamsi
0
Powiem wam tak iz remis z Atleti w Madrycie nie jest zly...A Wiselka wygrala we Wroclawiu...Takze Wisla Krakow Biala Gwiazda!!!Carlitos!!!!
5
Warto bylo zarwac nocke zeby obejrzec popis Messiego...a w robocie od 6 i spac sie chce jak cholera