0

Siemka,czyli transfer Coutinho and Dembele to dalej kwestia minut,sekund,godzin?Jaki atak na Betis?Ja proponuje Arda,Munir,D.Suarez( tu bym sie wahal ..Paulinho mysle,ze niezle by sie sprawdzil na skrzydle) a w razie niekorzystnego wyniku zawsze mozna wpuscic niejakiego Messiego...takze ziomki ide pic dalej....

1

No to jestesmy w czarnej ....

0

Czego wy chciecie?Przeciez ten nierzad jest zajebisty! Juz potwierdzil to transferem magika futbolowego Paulinho!!!

3

Tylko Wisla TS, tylko Wisla TS,Tylko Wisla TS Tylko Wisla nasz TS.Kazdy to powie WISELKA rzadzi w Krakowie!!!

0

Siema wszystkim!!!Jest wtorek,niestety Paulinho dolaczyl do graczy FCB....jes
li Bartomeu nie uda sie sciagnac Dembele
i Coutinho to powinien sie podac do dymisji...kto moze niech pije...wasze zdrowko!!!

0

Ziomek ale mamy juz Paulinho!!!

1

Byc moze to bedzie szansa dla Grzegorza" modeling" Krychowiaka...nie no swiruje jak on sie nie ruszy z Paryza do konca sierpnia to znaczy ,ze przestal byc facetem z jakimkolwiek charakterem ....

0

Cholera alez szkoda!!!!

1

Ziomek zapomniales o Paulinho,chyba zdaza zglosic go do rewanzu.Oczywiscie jest w rytmie meczowym i na Bernabeu tak pokieruje nasza druzyna ,ze SH jest nasz!!!Takze wasze zdrowie!

0

Pazdinho w Premier League jakos nie chce mi sie wierzyc,ze gralby w pierwszym skladzie

0

Jak myslicie Paulinho w koncu wypelni luke po Xavim? :p hehe

2

Oj zle sie dzieje w tym klubie....

1

Bartomeu OUT!!!!!!!!!!!

1

Oj niestety jak juz sami pomagamy realowi to raczej nie zdobedziemy SH .Trzeba liczyc iz w lidze dobrze rozpoczniemy sezon

0

Komentarz usunięty

8

Jak narazie Deulofeu w starciu z najlepszym zespolem swiata ( poki co) niestety nie istnieje....ale jestem spokojny przeciez przyjdzie Paulinho i rozwiaze wszystkie nasze problemy Amen.

5

Chyba szluga

0

Ziomek masz racje ...on sie zachowuje jakby nic sie nie wydarzylo(strata Neymara- czyli 20 bramek 15 asyst w sezonie ....raczej nikt go nie zastapi) a poki co zero wzmocnien bo nawet nie chce slyszec o Paulinho 40 mln za gracza na lawke.......

0

Otoz ja rozmawialem dzis z naszym nierzadem aj literowka sie wkradla....ale do rzeczy Coutinho przychodzi ale w zamian Ter Stegen i Jordi Alba do Liverpoolu

0

Chlopie to sa jaja jak c.......

9

Dzisiaj cala nadzieja w Messim....oby jakims cudem wygrali

8

Po prostu cisnie sie na usta tylko jedno slowo : ja p.........

0

Mam nadzieje,ze po tym meczu bedziemy mieli jakas zaliczke przed rewanzem

2

Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!Wisla Pany!!! Barca po zwyciestwo z Realem!!! Messi oby znow ukazal swoj geniusz!!!

3

Siemanko wlasnie wrocilem z derbow Krakowa Wiselka wygrala w koncowce i rzadzi w Krakowie!!! Wisla Pany!!!!

1

Normalnie brak slow co ten zarzad robi....

1

Yhy czyli Nicea zada 95 mln euro i wafel...Barca niech szuka wzmocnien w ekstraklapie,peszko by poszedl za 2 kraty wodki itp....

0

Ziomek jak obstawiasz derby?Tylko Wiselka!

0

U mnie w Borku Szlacheckim jakies 17 km od Krk wialo chwile postraszylo ale jest spokoj

1

Odpowiednio Dembele jak i Coutinho szantazuja swoje kluby,czyli na 90% nici z tych transferow...pociesze was jeszcze Paulinho jest do dyspozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?