lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Siemka,czyli transfer Coutinho and Dembele to dalej kwestia minut,sekund,godzin?Jaki atak na Betis?Ja proponuje Arda,Munir,D.Suarez( tu bym sie wahal ..Paulinho mysle,ze niezle by sie sprawdzil na skrzydle) a w razie niekorzystnego wyniku zawsze mozna wpuscic niejakiego Messiego...takze ziomki ide pic dalej....
1
No to jestesmy w czarnej ....
0
Czego wy chciecie?Przeciez ten nierzad jest zajebisty! Juz potwierdzil to transferem magika futbolowego Paulinho!!!
3
Tylko Wisla TS, tylko Wisla TS,Tylko Wisla TS Tylko Wisla nasz TS.Kazdy to powie WISELKA rzadzi w Krakowie!!!
0
Siema wszystkim!!!Jest wtorek,niestety Paulinho dolaczyl do graczy FCB....jes
li Bartomeu nie uda sie sciagnac Dembele
i Coutinho to powinien sie podac do dymisji...kto moze niech pije...wasze zdrowko!!!
0
Ziomek ale mamy juz Paulinho!!!
1
Byc moze to bedzie szansa dla Grzegorza" modeling" Krychowiaka...nie no swiruje jak on sie nie ruszy z Paryza do konca sierpnia to znaczy ,ze przestal byc facetem z jakimkolwiek charakterem ....
0
Cholera alez szkoda!!!!
1
Ziomek zapomniales o Paulinho,chyba zdaza zglosic go do rewanzu.Oczywiscie jest w rytmie meczowym i na Bernabeu tak pokieruje nasza druzyna ,ze SH jest nasz!!!Takze wasze zdrowie!
0
Pazdinho w Premier League jakos nie chce mi sie wierzyc,ze gralby w pierwszym skladzie
0
Jak myslicie Paulinho w koncu wypelni luke po Xavim? :p hehe
2
Oj zle sie dzieje w tym klubie....
1
Bartomeu OUT!!!!!!!!!!!
1
Oj niestety jak juz sami pomagamy realowi to raczej nie zdobedziemy SH .Trzeba liczyc iz w lidze dobrze rozpoczniemy sezon
0
Komentarz usunięty
8
Jak narazie Deulofeu w starciu z najlepszym zespolem swiata ( poki co) niestety nie istnieje....ale jestem spokojny przeciez przyjdzie Paulinho i rozwiaze wszystkie nasze problemy Amen.
5
Chyba szluga
0
Ziomek masz racje ...on sie zachowuje jakby nic sie nie wydarzylo(strata Neymara- czyli 20 bramek 15 asyst w sezonie ....raczej nikt go nie zastapi) a poki co zero wzmocnien bo nawet nie chce slyszec o Paulinho 40 mln za gracza na lawke.......
0
Otoz ja rozmawialem dzis z naszym nierzadem aj literowka sie wkradla....ale do rzeczy Coutinho przychodzi ale w zamian Ter Stegen i Jordi Alba do Liverpoolu
0
Chlopie to sa jaja jak c.......
9
Dzisiaj cala nadzieja w Messim....oby jakims cudem wygrali
8
Po prostu cisnie sie na usta tylko jedno slowo : ja p.........
0
Mam nadzieje,ze po tym meczu bedziemy mieli jakas zaliczke przed rewanzem
2
Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!Wisla Pany!!! Barca po zwyciestwo z Realem!!! Messi oby znow ukazal swoj geniusz!!!
3
Siemanko wlasnie wrocilem z derbow Krakowa Wiselka wygrala w koncowce i rzadzi w Krakowie!!! Wisla Pany!!!!
1
Normalnie brak slow co ten zarzad robi....
1
Yhy czyli Nicea zada 95 mln euro i wafel...Barca niech szuka wzmocnien w ekstraklapie,peszko by poszedl za 2 kraty wodki itp....
0
Ziomek jak obstawiasz derby?Tylko Wiselka!
0
U mnie w Borku Szlacheckim jakies 17 km od Krk wialo chwile postraszylo ale jest spokoj
1
Odpowiednio Dembele jak i Coutinho szantazuja swoje kluby,czyli na 90% nici z tych transferow...pociesze was jeszcze Paulinho jest do dyspozycji