lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cholera na tvp Tomaszewski and Andrzej "Buldog" Strejlau potwierdzili transfer Neya do USG ....a mialem jeszcze cien nadziei iz zostanie w Barcelonie
0
Dlatego w sumie lepiej zeby awansowala do Ligi Europy
0
Ziomek otoz to!!!
6
Niezmiernie mnie cieszy iz Legia ma juz 5 pkt straty do Wisly Krakow oby to sie utrzymalo jak najdluzej
0
Jeszcze pasuje,zeby Legia przegrala to bedzie very good!
9
Wisla!!! Armia Bialej Gwiazdy!!!
0
Noi teraz Legia i Lech ,byc moze ktoras z tych druzyn wymeczy awans do fazy grupowej LE. I bedzie very good
0
Niech on zrezygnuje z funkcji prezydenta FCB...powinien to zrobic po tym gdy najwiekszy rywal Real Madryt obronil Champions League bo wg mnie to byl najgorszy scenariusz dla kibicow FCB ......
0
Brawo dla Lecha!Jaga chyba nie da rady ale jest troche czasu
0
K..... jesli to dojdzie do skutku to Barca niestety pozegna przyszlego lidera ,ktory godnie zastapilby Messiego ...Jak Ney opusci FCB to bedzie najwieksza porazka tego klubu...i co nam z tych ewentualnych kwot...pilkarz nie do zastapienia( mimo wszystko licze iz Neymar zostanie w FCB)
0
Ja juz nie wiem czy brac to juz na powaznie czy nie?Przeciez gdyby Ney odszedl to bylaby kleska zarzadu Barcy,przeciez to nastepca naszej legendy Messiego
0
Cholera to z tym Neymarem chyba na powaznie....mam nadzieje,ze zostanie w Barcelonie
0
Mimo iz jestem za Wisla to niech ta legia awansuje do LM i zdobywa pkt w rankingu uefa ,gdyz jak Wisla Krakow wroci na salony to bedzie startowac z lepszego pulapu
0
K...... to ja rzucam prace i jutro zakladam kanal na youtube,tylko trzeba zgarnac pare lumpow i bedzie git
0
Ogladal ktos daniela magicala? Cholera czy ktos wie ,ze on niezly hajs na tym zgarnia?prawda to czy sciemnia....wiem,ze to pytanie nie na la ramble...ale nie takie "cuda" tu byly
1
Legia musi sie ogarnac bo jak tak beda grali jak z Gornikiem to nawet z Astana beda problemy
0
Alez pieknie Legia przegrywa 2:0 Gornik utrzymaj ten wynik!!!!
1
Obejrzyj film Uciekaj
0
Ja pieprze nawet na fcbarca.com o nim gadaja...swoja droga z czystej ciekawosci wlaczylem jego stream
0
Masz racje Brozio prezentuje poziom 2-3 ligi stary juz jest
1
Wiselka!Wiselka!Wiselka!Carlitos moze cos z niego bedzie
3
U mnie pod Krakowem zbiera sie na niezla haje...
2
Ciesze sie iz mieszkam w Polsce
6
Mimo iz nie lubie Arki zycze im wygranej nad klubem z Warszawy
0
Ale pierwsza dame USA bo bym zer....
0
Moze byc ciezko Haugesund maja dobrego napadziora
1
No super byloby gdyby znow Robercik jezdzil w F1
0
Peszko zostal wytransferowany z Lechii Gdansk na wesele do Leo Messiego
0
Stary lacze sie z toba w bolu iz niestety ten serial mial tylko 5 sezonow
0
Ciekawe czy zrobia transmisje jak wybranka Leo robi prysznic....te wszystkie paparazzzziiii.....niech zajma sie wlasnym zyciem .