0

Cholera na tvp Tomaszewski and Andrzej "Buldog" Strejlau potwierdzili transfer Neya do USG ....a mialem jeszcze cien nadziei iz zostanie w Barcelonie

0

Dlatego w sumie lepiej zeby awansowala do Ligi Europy

0

Ziomek otoz to!!!

6

Niezmiernie mnie cieszy iz Legia ma juz 5 pkt straty do Wisly Krakow oby to sie utrzymalo jak najdluzej

0

Jeszcze pasuje,zeby Legia przegrala to bedzie very good!

9

Wisla!!! Armia Bialej Gwiazdy!!!

0

Noi teraz Legia i Lech ,byc moze ktoras z tych druzyn wymeczy awans do fazy grupowej LE. I bedzie very good

0

Niech on zrezygnuje z funkcji prezydenta FCB...powinien to zrobic po tym gdy najwiekszy rywal Real Madryt obronil Champions League bo wg mnie to byl najgorszy scenariusz dla kibicow FCB ......

0

Brawo dla Lecha!Jaga chyba nie da rady ale jest troche czasu

0

K..... jesli to dojdzie do skutku to Barca niestety pozegna przyszlego lidera ,ktory godnie zastapilby Messiego ...Jak Ney opusci FCB to bedzie najwieksza porazka tego klubu...i co nam z tych ewentualnych kwot...pilkarz nie do zastapienia( mimo wszystko licze iz Neymar zostanie w FCB)

0

Ja juz nie wiem czy brac to juz na powaznie czy nie?Przeciez gdyby Ney odszedl to bylaby kleska zarzadu Barcy,przeciez to nastepca naszej legendy Messiego

0

Cholera to z tym Neymarem chyba na powaznie....mam nadzieje,ze zostanie w Barcelonie

0

Mimo iz jestem za Wisla to niech ta legia awansuje do LM i zdobywa pkt w rankingu uefa ,gdyz jak Wisla Krakow wroci na salony to bedzie startowac z lepszego pulapu

0

K...... to ja rzucam prace i jutro zakladam kanal na youtube,tylko trzeba zgarnac pare lumpow i bedzie git

0

Ogladal ktos daniela magicala? Cholera czy ktos wie ,ze on niezly hajs na tym zgarnia?prawda to czy sciemnia....wiem,ze to pytanie nie na la ramble...ale nie takie "cuda" tu byly

1

Legia musi sie ogarnac bo jak tak beda grali jak z Gornikiem to nawet z Astana beda problemy

0

Alez pieknie Legia przegrywa 2:0 Gornik utrzymaj ten wynik!!!!

1

Obejrzyj film Uciekaj

0

Ja pieprze nawet na fcbarca.com o nim gadaja...swoja droga z czystej ciekawosci wlaczylem jego stream

0

Masz racje Brozio prezentuje poziom 2-3 ligi stary juz jest

1

Wiselka!Wiselka!Wiselka!Carlitos moze cos z niego bedzie

3

U mnie pod Krakowem zbiera sie na niezla haje...

2

Ciesze sie iz mieszkam w Polsce

6

Mimo iz nie lubie Arki zycze im wygranej nad klubem z Warszawy

0

Ale pierwsza dame USA bo bym zer....

0

Moze byc ciezko Haugesund maja dobrego napadziora

1

No super byloby gdyby znow Robercik jezdzil w F1

0

Peszko zostal wytransferowany z Lechii Gdansk na wesele do Leo Messiego

0

Stary lacze sie z toba w bolu iz niestety ten serial mial tylko 5 sezonow

0

Ciekawe czy zrobia transmisje jak wybranka Leo robi prysznic....te wszystkie paparazzzziiii.....niech zajma sie wlasnym zyciem .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?