1

Panowie mam nadzieje,ze dzis 3 pkt nasze.Cos mnie niepokoi ta pogoda.Jak myslicie damy rade?

1

Nasi skoczkowie w tym sezonie i tak osiagneli bardzo duzo,takze chwala im za to.Inni tez chca cos zdobyc....

0

Przeciez dalej trzyma forme,wspominal o wspanialym skoczku slowenskim Peterze Peterce...

1

Ziomek chyba sie nie ludziles ,ze Kamil utrzyma prowadzenie .Kraft jest w gazie i wydaje mi sie iz niestety on wygra Krysztalowa Kule

0

Cos dzisiaj slyszalem iz niejaki Domenech stwierdzil po raz kolejny ,ze Messi sie skonczyl...Mozna powiedziec dzieki za info,takze zarzad FCB koniecznie musi sprzedac gracza ,ktory podkreslam "skonczyl sie,jest najgorszy w FCB".....temu dziadkowi dziekujemy,niech sie zajmie nadzorowaniem porostu winorosli...francuzik

1

Chlopie trafiles idealnie,co przezyles to twoje.Vamos Barca!

10

Ogladalem przed chwila momenty z pozegnan z wielka kariera wybitnych pilkarzy...oczywiscie rowniez niejaki pan Lionel Messi bedzie zegnac sie z kibicami FCB...nawet nie chce sobie myslec coz to beda za emocje...Poki co trzeba sie cieszyc kazdym meczem z jego udzialem,niech gra jak najdluzej!!!

1

Ja pieprze ogladalem jeszcze raz koncowke wczorajszego meczu..uff jak oni to zrobili!Mistrzowie!!!

0

Koniec tematu...ale przynajmniej walczyli

2

Gdyby w pierszwym meczu grali chociaz na 40% tego co dzis to bysmy nie musieli tylu bramek strzelic...niestety nie widze tego awansu.Messi musialby 3 razy zrobic super akcje po ktorych padly by bramki

0

No to panowie godnie pozegnac sie z Champions League

0

No bez jaj...nie wierze,znowu Ramos...

1

Brawo Lewy! Oby tak dalej!Niech Bayern trafi na Real i Robert zeby ich wyrzucil z LM

0

Pieprzony Ramos!!!I juz po meczu

1

3:1 dla FCB.

0

Ziomek bedzie 3:1 dla FCB potwierdzone info :)

0

Alez was poslady bola iz chlop ma racje-przynajmniej co do jutrzejszego meczu

32

Wow! Ty to jestes gosc....

0

Wedlug mnie fajnie by bylo gdyby Messi jutro ,nie oszukujmy sie zegnajac Champions League strzelil hattricka

0

Lewy niech strzeli chociaz bramke to bedzie very good

0

Wygramy 3:1 i godnie sie pozegnamy z LM

3

Barca i Wisla tylko zwyciestwo!!!

13

Mimo wszystko Dawid Kubacki mi mega zaimponowal ,sciagali go z belki 100 razy a ten im zrobil psikusa i oddal skok ktory utwierdzil kibicow w przekonaniu iz zloto musi nalezyc do nas!!!

0

Druzyna roku!!!Dream Team!!!

0

Polacy Mistrzami Swiata!!! Mimo iz organizatorzy zawodow przy skoku Dawida chcieli zrobic.wszystko abysmy nie zdobyli zlota.Jestem dumny z bycia polakiem!!!

0

Chyba bedzie upragnione zloto!

1

Bez przesady! Jeszcze bedzie tak iz pozegnamy Lucho dwoma pucharami i wszyscy hejterzy zamkna japy!Vamos Barca!

0

Ziomek takze zdrowie!Polej kolejnego

1

Niech media dadza spokoj Piotrkowi na chwile,przeciez osiagnal swoj najwiekszy sukces w zyciu!!!Mnie nie dziwi iz go podczas wywiadu zwykle zatkalo i nie ma co sie smiac ale nalezy mu dac chwile prywatnosci i tyle.Niech sie wypowie juz na luzie po medalu w druzynowce(brak medalu to bd porazka jak c...j)

0

Lubie komentarze Zarzecznego ale dzisiaj gadal o Borucu ...wypominal mu ,ze nie byl jakis wybitnym golkiperem...Jednak Artur zasluzyl na Szacunek,tyle razy nas ochronil przed mega kompromitacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?