lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panowie mam nadzieje,ze dzis 3 pkt nasze.Cos mnie niepokoi ta pogoda.Jak myslicie damy rade?
1
Nasi skoczkowie w tym sezonie i tak osiagneli bardzo duzo,takze chwala im za to.Inni tez chca cos zdobyc....
0
Przeciez dalej trzyma forme,wspominal o wspanialym skoczku slowenskim Peterze Peterce...
1
Ziomek chyba sie nie ludziles ,ze Kamil utrzyma prowadzenie .Kraft jest w gazie i wydaje mi sie iz niestety on wygra Krysztalowa Kule
0
Cos dzisiaj slyszalem iz niejaki Domenech stwierdzil po raz kolejny ,ze Messi sie skonczyl...Mozna powiedziec dzieki za info,takze zarzad FCB koniecznie musi sprzedac gracza ,ktory podkreslam "skonczyl sie,jest najgorszy w FCB".....temu dziadkowi dziekujemy,niech sie zajmie nadzorowaniem porostu winorosli...francuzik
1
Chlopie trafiles idealnie,co przezyles to twoje.Vamos Barca!
10
Ogladalem przed chwila momenty z pozegnan z wielka kariera wybitnych pilkarzy...oczywiscie rowniez niejaki pan Lionel Messi bedzie zegnac sie z kibicami FCB...nawet nie chce sobie myslec coz to beda za emocje...Poki co trzeba sie cieszyc kazdym meczem z jego udzialem,niech gra jak najdluzej!!!
1
Ja pieprze ogladalem jeszcze raz koncowke wczorajszego meczu..uff jak oni to zrobili!Mistrzowie!!!
0
Koniec tematu...ale przynajmniej walczyli
2
Gdyby w pierszwym meczu grali chociaz na 40% tego co dzis to bysmy nie musieli tylu bramek strzelic...niestety nie widze tego awansu.Messi musialby 3 razy zrobic super akcje po ktorych padly by bramki
0
No to panowie godnie pozegnac sie z Champions League
0
No bez jaj...nie wierze,znowu Ramos...
1
Brawo Lewy! Oby tak dalej!Niech Bayern trafi na Real i Robert zeby ich wyrzucil z LM
0
Pieprzony Ramos!!!I juz po meczu
1
3:1 dla FCB.
0
Ziomek bedzie 3:1 dla FCB potwierdzone info :)
0
Alez was poslady bola iz chlop ma racje-przynajmniej co do jutrzejszego meczu
32
Wow! Ty to jestes gosc....
0
Wedlug mnie fajnie by bylo gdyby Messi jutro ,nie oszukujmy sie zegnajac Champions League strzelil hattricka
0
Lewy niech strzeli chociaz bramke to bedzie very good
0
Wygramy 3:1 i godnie sie pozegnamy z LM
3
Barca i Wisla tylko zwyciestwo!!!
13
Mimo wszystko Dawid Kubacki mi mega zaimponowal ,sciagali go z belki 100 razy a ten im zrobil psikusa i oddal skok ktory utwierdzil kibicow w przekonaniu iz zloto musi nalezyc do nas!!!
0
Druzyna roku!!!Dream Team!!!
0
Polacy Mistrzami Swiata!!! Mimo iz organizatorzy zawodow przy skoku Dawida chcieli zrobic.wszystko abysmy nie zdobyli zlota.Jestem dumny z bycia polakiem!!!
0
Chyba bedzie upragnione zloto!
1
Bez przesady! Jeszcze bedzie tak iz pozegnamy Lucho dwoma pucharami i wszyscy hejterzy zamkna japy!Vamos Barca!
0
Ziomek takze zdrowie!Polej kolejnego
1
Niech media dadza spokoj Piotrkowi na chwile,przeciez osiagnal swoj najwiekszy sukces w zyciu!!!Mnie nie dziwi iz go podczas wywiadu zwykle zatkalo i nie ma co sie smiac ale nalezy mu dac chwile prywatnosci i tyle.Niech sie wypowie juz na luzie po medalu w druzynowce(brak medalu to bd porazka jak c...j)
0
Lubie komentarze Zarzecznego ale dzisiaj gadal o Borucu ...wypominal mu ,ze nie byl jakis wybitnym golkiperem...Jednak Artur zasluzyl na Szacunek,tyle razy nas ochronil przed mega kompromitacja