lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zasluzona bramka dla Usg,jak nasi sie nie ogarna to juz po tym meczu moze byc znany cwiercfinalista
0
Ej bez jaj Ney ma w.... na gre bo se wiaze buta..Wtf!?
1
Ney by zaczal grac a nie wymachiwal rekoma
0
Cholera niech Lucho ich zruga i moze sie ogarna
0
Niech Barca sie otrzasnie bo bedzie mega lipa
0
Narazie Barca mega pogubiona...
0
Kurde alez szkoda Vidala...kontuzja wygladala makabrycznie
1
Aj nie wiele braklo
0
Co do wypadku premier,czyzby sluzby specjalne dawne WSI dalej rzadzilo krajem?3 2 1 czekam na hejt
0
Wrocilem od kumpla i patrze na wynik meczu ligi ogorkowej ,takze pilkarze prezentuja odpowiedni poziom.Otoz to jest w koncu liga polska...ale co ja widze bramka! Wow! Tylko szkoda,ze dla cracovii
1
Panowie wlasnie sie zaczyna najlepsza liga swiata!
1
40 % to wodka ma...tak jakos mi sie skojarzylo
1
Widze iz to pierwszy odcinek Zulionerow a juz na LaRambli dyskusja :) Jednak to jeden z najlepszych teleturniejow
0
Ole!Messi zwod i brama Luisa!
0
Rozmowa Żyły i Lewandowskiego przejdzie do historii XXI wieku :)
28
Żyła i Lewy Dream Team
0
Nowy Neymar sie rozkreca
18
Niech dadzą Lewemu narty i niech sobie skoczy :)
0
Rakitic walnal w kosmos
0
Coz za mecz Paco strzela,Vidal oby tak dalej
0
Niemozliwe Paco strzelil bramke,chyba trzeba w przerwie skoczyc po alkohol i to uczcic : )
4
Ziomki byle FCB zwyciężało i życie szło do przodu w pozytywnym tego znaczeniu....
2
Tylko Barca!!!Tylko Wisla !!! Wznosze toast za FCB i za TSW!!!Tylko sukcesy!
1
Ziomeczki naogladalem sie troche filmow..,Powiedzcie mi kiedy Polska sie pozbedzie tych anty rodakow zakorzenionych w prl ....i bez tych zdrajcow narodu zacznie sie rozwijanie nowoczesnego Silnego panstwa "Polska" ?
0
K........ Neymar!?Wtf?
0
Kurde szkoda ze nie wpadlo...
0
O zesz ty w morde!Uklony dla Krola Futbolu
1
Neymar chlopie nie boj sie strzelac!
1
Wow!!!Suarez rozwalil system! Byle po kolejne bramki
7
Ziomki Najlepszego! Wlasnie zaczynamy oblewanie kupna mojego pierwszego samochodu i urodziny kumpla,takze Zdrowie! Oby jutro FCB zdobyla 3 pkt!