0

Panowie strzelic ta decydujaca bramke jak najszybciej!

0

Zwracam honor panie profesorze

1

Poszlem do kibla,przeoczylem bramke...Ney pewnie strzelil?Aha 2:1...

0

Niech strzela 2 bramki jeszcze i mozna isc spac

1

JEst Luis w koncu!!!Jazda z nimi naprzeciw sedziom patalachom!!!

1

Jedyne okreslenie sedziow to s........proponuje aby mecze w Hiszpanii odbywaly sie bez sedziow....napewno nie wygladaloby to gorzej niz teraz

0

Oho zaczyna sie "wspaniale sedziowanie w Hiszpanii"...dramat..,

0

No jestem ciekawy czy rusza dupy i udowodnia przekonujacym zwyciestwem iz kryzys juz za nimi czy tez to bedzie koniec bojow Barcy w tym sezonie przynajmniej w PK

1

Niech Luis Suarez cos strzeli bo jak on zlapie odpowiedni poziom to mozemy patrzec z optymizmem na 2 runde sezonu mimo ogromnej straty do Realu.Jeszcze jest duzo meczy w LaLiga jest jeszcze LM i PK takze niech nasi zawodnicy pokaza iz beda walczyc na calego w tym meczu!Niech to bedzie poczatek zwycieskiej passy Barcy!

0

W tej kwestii maja racje....

0

Gdzie obejrze za darmo bez logowania serial Sluzby specjalne?

1

Nie przesadzaj w pelni zasluzyl na ta nagrode i tyle.Miejmy nadzieje iz za rok dzieki sukcesom Barcy Messi odbierze 6 ZP...tylko niech Enrique i spolka zepna tylki i kieruja sie tylko po zwyciestwa

0

Ja tylko powiem iz nagrode za 4 miejsce dla Majki odbieral Zbigniew Klek ktory jest z mojej miejscowosci,niedaleko mieszka

29

Zasluzone zwyciestwo Anity!Oby za rok Kamil Stoch odbieral ta nagrode! Zyczee mu aby utrzymal forme jak i pozostali nasi skoczkowie

2

Rekiny wojny,Django,
Legend,Karbala,Sluzby specjalne

0

Rowniez bym chcial aby zdobyl wszystko,jednak w skokach licza sie detale itp.ktos moze byc w formie caly sezon a jak przyjdzie konkurs o MS to wystarczy gorszy dzien,trafienie na zle warunki i kleska.Mam nadzieje ,ze szczescie nie opusci Stocha do konca sezonu

0

O widze swiezak w dziedzinie skokow...jednak sukcesy przyciagaja nowych kibicow

0

U mnie tylko -19,takze plazowo

9

Jednak Kamil Stoch to jest prze kozak!Zycze mu aby do konca sezonu utrzymal forme.Noi tez mam nadzieje iz Piotr mistrz wywiadow pokaze w dalszej czesci sezonu,ze to podium to nie przypadek

2

Wstyd i hanba!!!!!Wielkie brawa dla Athletic!

0

Tak samo bylo z Portugalia.Jego kontuzja sprawila iz w finale musieli szukac wiecej wariantow niz tylko podanie do przyszlego zdobywcy Zlotej Pilki 2016

2

Trzeba przyznac iz Real jest mocny.Oby jutro Barca rowniez pokazala MOC i obrala wlasciwy kurs na odrobienie strat do Madrytu jak i oczywiscie na podbicie LM

2

Cholera alez mi sie nie chce isc jutro do pracy po przerwie swiateczno-noworocznej...no ale coz takie zycie

0

Przynajmniej nie będziesz miał bólu głowy....niedawno wróciłem ale mam siły żeby bredzić na La Rambla

0

Szczesliwego Nowego Roku!!!Vamos Barca!!!

3

Zdawałem w Krakowie na ul.Balickiej.Zarówno teoria jak i praktyka za 1 razem

0

Wiem...zdaje sobie z tego sprawe...ale i tak mam zacieszony ryj :) jakos to bedzie

0

Dzieki,ale przerabane z OC coraz drozej

0

Siemanko,jestem dzis podjarany odebralem dzis prawo jazdy!Teraz kupic auto takze nastepny oszolom na drodze!pozdro

0

Otóż to!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?