lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie strzelic ta decydujaca bramke jak najszybciej!
0
Zwracam honor panie profesorze
1
Poszlem do kibla,przeoczylem bramke...Ney pewnie strzelil?Aha 2:1...
0
Niech strzela 2 bramki jeszcze i mozna isc spac
1
JEst Luis w koncu!!!Jazda z nimi naprzeciw sedziom patalachom!!!
1
Jedyne okreslenie sedziow to s........proponuje aby mecze w Hiszpanii odbywaly sie bez sedziow....napewno nie wygladaloby to gorzej niz teraz
0
Oho zaczyna sie "wspaniale sedziowanie w Hiszpanii"...dramat..,
0
No jestem ciekawy czy rusza dupy i udowodnia przekonujacym zwyciestwem iz kryzys juz za nimi czy tez to bedzie koniec bojow Barcy w tym sezonie przynajmniej w PK
1
Niech Luis Suarez cos strzeli bo jak on zlapie odpowiedni poziom to mozemy patrzec z optymizmem na 2 runde sezonu mimo ogromnej straty do Realu.Jeszcze jest duzo meczy w LaLiga jest jeszcze LM i PK takze niech nasi zawodnicy pokaza iz beda walczyc na calego w tym meczu!Niech to bedzie poczatek zwycieskiej passy Barcy!
0
W tej kwestii maja racje....
0
Gdzie obejrze za darmo bez logowania serial Sluzby specjalne?
1
Nie przesadzaj w pelni zasluzyl na ta nagrode i tyle.Miejmy nadzieje iz za rok dzieki sukcesom Barcy Messi odbierze 6 ZP...tylko niech Enrique i spolka zepna tylki i kieruja sie tylko po zwyciestwa
0
Ja tylko powiem iz nagrode za 4 miejsce dla Majki odbieral Zbigniew Klek ktory jest z mojej miejscowosci,niedaleko mieszka
29
Zasluzone zwyciestwo Anity!Oby za rok Kamil Stoch odbieral ta nagrode! Zyczee mu aby utrzymal forme jak i pozostali nasi skoczkowie
2
Rekiny wojny,Django,
Legend,Karbala,Sluzby specjalne
0
Rowniez bym chcial aby zdobyl wszystko,jednak w skokach licza sie detale itp.ktos moze byc w formie caly sezon a jak przyjdzie konkurs o MS to wystarczy gorszy dzien,trafienie na zle warunki i kleska.Mam nadzieje ,ze szczescie nie opusci Stocha do konca sezonu
0
O widze swiezak w dziedzinie skokow...jednak sukcesy przyciagaja nowych kibicow
0
U mnie tylko -19,takze plazowo
9
Jednak Kamil Stoch to jest prze kozak!Zycze mu aby do konca sezonu utrzymal forme.Noi tez mam nadzieje iz Piotr mistrz wywiadow pokaze w dalszej czesci sezonu,ze to podium to nie przypadek
2
Wstyd i hanba!!!!!Wielkie brawa dla Athletic!
0
Tak samo bylo z Portugalia.Jego kontuzja sprawila iz w finale musieli szukac wiecej wariantow niz tylko podanie do przyszlego zdobywcy Zlotej Pilki 2016
2
Trzeba przyznac iz Real jest mocny.Oby jutro Barca rowniez pokazala MOC i obrala wlasciwy kurs na odrobienie strat do Madrytu jak i oczywiscie na podbicie LM
2
Cholera alez mi sie nie chce isc jutro do pracy po przerwie swiateczno-noworocznej...no ale coz takie zycie
0
Przynajmniej nie będziesz miał bólu głowy....niedawno wróciłem ale mam siły żeby bredzić na La Rambla
0
Szczesliwego Nowego Roku!!!Vamos Barca!!!
3
Zdawałem w Krakowie na ul.Balickiej.Zarówno teoria jak i praktyka za 1 razem
0
Wiem...zdaje sobie z tego sprawe...ale i tak mam zacieszony ryj :) jakos to bedzie
0
Dzieki,ale przerabane z OC coraz drozej
0
Siemanko,jestem dzis podjarany odebralem dzis prawo jazdy!Teraz kupic auto takze nastepny oszolom na drodze!pozdro
0
Otóż to!!!