1

Ale i tak wielki szacun za Jego grę którą mogłem podziwiać!!!Steven Wielka postać futbolu ,która pozostanie w pamięci!!!

0

Jak wygramy z Sociedad to jestem spokojny o mecz z Realem

0

Ja pie....oby chociaz w LaLiga cos strzelil w tych nadchodzacych meczach

0

Messi King!!!

1

Tylko FCB!!!Ale i tak jazda jazda jazda Biala Gwiazda!!!Wisla Borek!!!

0

Sasha Grey Team?

0

A dla mnie Prso to podobny typ napastnika jak Polski Zlatan nawet wygladem podobni

0

Ee to legla nie jest najgorsza,chociaz tyle

0

Gang Albanii i skaryfikacje na ryju

2

W sumie racja Rado mijal dzis chlopow z bundesligi jak chcial...byc moze za dlugi gral w Polsce z naszymi kopaczami i nie rozwinal swego potencjalu do maksimun

0

Oczywiscie ze mna pozdro

0

Pieprzyc Cristiano i Real,ogladales mecz legii z Bvb (istne szalenstwo)

4

Mamy rekord!Alez pogmatwany mecz ja cie pie.....jednak trzeba przyznac zawodnikom legii ,ze nie patrzyli na wynik lecz walczyli o kolejne gole

0

Obamejang pewnie cos strzeli

1

Legia powinna otrzymac dzika karte w sprawie gry w LM w przyszlym sezonie

0

Faktycznie Cierzniak zajebal

16

Bardziej popieprzonej 1polowy meczu to ja chyba nie ogladalem

0

To co to bedzie jak Messi zakonczy kariere

0

Dwie lyse paly na obronie takze wstydu raczej nie bedzie

0

Ale to sędziowanie w Hiszpanii mega kuleje,co mecz to się niesamowicie mylą.Wygląda na to ,że oni mają swój świat bo przecież w innych ligach owszem zdarzają się pomyłki ale nie tak jak w Hiszpanii,zdarzają im się pomyłki które decydują o losach meczu...a co do wczorajszego meczu to niestety widać było brak Najlepszego Piłkarza Świata...miejmy nadzieję iż odrobimy stratę do Realu

0

Oby tylko Atletico wygrało z Realem bo w przeciwnym razie będzie słabo....

1

Kto nie idzie jutro na rano ten błogosławiony,oprócz mnie....niestety

0

Dawno nie oglądałem meczu z Darkiem....ale już powinien iść na emeryturę jak go Żewłakinho musi poprawiać

1

Wg mnie super nuta

0

A mnie denerwują takie osoby jak ty które to komentują

1

Wydaję mi się,że Góralski strzeli bramkę i będzie miał asystę

0

też miałem 74 (aż byłem w szoku)

0

Testy od nauki jazdy, trochę czasu na naukę poświęciłem.Wczoraj do północy rozwiązywałem testy i bardzo dużo pytań się powtórzyło...a co do praktyki to mam obawy ale jakoś to będzie

8

Siema,udało mi się zdać egzamin teoretyczny na prawko za 1 razem,wiem ,że ktoś powie nic trudnego ale jestem zadowolony.Teraz przede mną najtrudniejsze czyli praktyczny

0

Argentyna brak obrony....Brazylia w końcu zrehabilituję się za haniebną porażkę z Niemcami na tym stadionie tym występem w meczu z odwiecznym rywalem (szkoda mi Messiego)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?