lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale i tak wielki szacun za Jego grę którą mogłem podziwiać!!!Steven Wielka postać futbolu ,która pozostanie w pamięci!!!
0
Jak wygramy z Sociedad to jestem spokojny o mecz z Realem
0
Ja pie....oby chociaz w LaLiga cos strzelil w tych nadchodzacych meczach
0
Messi King!!!
1
Tylko FCB!!!Ale i tak jazda jazda jazda Biala Gwiazda!!!Wisla Borek!!!
0
Sasha Grey Team?
0
A dla mnie Prso to podobny typ napastnika jak Polski Zlatan nawet wygladem podobni
0
Ee to legla nie jest najgorsza,chociaz tyle
0
Gang Albanii i skaryfikacje na ryju
2
W sumie racja Rado mijal dzis chlopow z bundesligi jak chcial...byc moze za dlugi gral w Polsce z naszymi kopaczami i nie rozwinal swego potencjalu do maksimun
0
Oczywiscie ze mna pozdro
0
Pieprzyc Cristiano i Real,ogladales mecz legii z Bvb (istne szalenstwo)
4
Mamy rekord!Alez pogmatwany mecz ja cie pie.....jednak trzeba przyznac zawodnikom legii ,ze nie patrzyli na wynik lecz walczyli o kolejne gole
0
Obamejang pewnie cos strzeli
1
Legia powinna otrzymac dzika karte w sprawie gry w LM w przyszlym sezonie
0
Faktycznie Cierzniak zajebal
16
Bardziej popieprzonej 1polowy meczu to ja chyba nie ogladalem
0
To co to bedzie jak Messi zakonczy kariere
0
Dwie lyse paly na obronie takze wstydu raczej nie bedzie
0
Ale to sędziowanie w Hiszpanii mega kuleje,co mecz to się niesamowicie mylą.Wygląda na to ,że oni mają swój świat bo przecież w innych ligach owszem zdarzają się pomyłki ale nie tak jak w Hiszpanii,zdarzają im się pomyłki które decydują o losach meczu...a co do wczorajszego meczu to niestety widać było brak Najlepszego Piłkarza Świata...miejmy nadzieję iż odrobimy stratę do Realu
0
Oby tylko Atletico wygrało z Realem bo w przeciwnym razie będzie słabo....
1
Kto nie idzie jutro na rano ten błogosławiony,oprócz mnie....niestety
0
Dawno nie oglądałem meczu z Darkiem....ale już powinien iść na emeryturę jak go Żewłakinho musi poprawiać
1
Wg mnie super nuta
0
A mnie denerwują takie osoby jak ty które to komentują
1
Wydaję mi się,że Góralski strzeli bramkę i będzie miał asystę
0
też miałem 74 (aż byłem w szoku)
0
Testy od nauki jazdy, trochę czasu na naukę poświęciłem.Wczoraj do północy rozwiązywałem testy i bardzo dużo pytań się powtórzyło...a co do praktyki to mam obawy ale jakoś to będzie
8
Siema,udało mi się zdać egzamin teoretyczny na prawko za 1 razem,wiem ,że ktoś powie nic trudnego ale jestem zadowolony.Teraz przede mną najtrudniejsze czyli praktyczny
0
Argentyna brak obrony....Brazylia w końcu zrehabilituję się za haniebną porażkę z Niemcami na tym stadionie tym występem w meczu z odwiecznym rywalem (szkoda mi Messiego)