lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ney jaka swoboda w mijaniu zawodników
0
Cholera myślałem, że Argentyna się postawi Brazylii ale raczej to już niemozliwe
0
Właśnie wróciłem od kumpla z popijawy.....i niestety ten wynik mnie rozczarowuję iż jestem za Argentyną.Nie oglądałem 1 połowy ale czy Messi i spółka mieli jakieś klarowne sytuację czy ta Brazylia gra jakąś mega piłkę?
2
Panowie jeszcze tylko 2 dni i długi...weekend and chlanie !!!Tylko FCB!!!
3
Polecam Breaking Bad jak coś
3
Tak niech wygra Trump który chce ograniczyć ochronę dla państw NATO,i w Europie będzie chaos ,ale za to w USA będzie spokój
4
Jak myślicie Hillary wygra czy rudy Donaldinho?Jestem za Hillary bo gdyby miliarder doszedł do władzy to wydaję mi się ,że 3 Wojna Światowa nadeszła by lada moment
0
Ktoś z was był w energy 2000 przytkowice?
0
Ciekawa by była walka Szpilka-Pudzianowski..pewnie by strongman wygrał bo jak pewien murzyn zadupcył Szpilce w szczękę to do tej pory nie może się otrząsnąć
0
Jeśli znawca tematu tak mówi to widocznie nie mam racji
0
Myślę,że zdecydowanie Zbigniew vel karakan Stonoga
0
Już jednego Donaldinho mieliśmy w Polsce i pozostawił za sobą afery itp. i uciekł do warzywa tzn. do Brukseli
0
Czy to prawda,że Messi ma nową fryzurę a raczej kolor?
18
Raczej za Hillary bo jakby ten oszołom został prezydentem to wydaję mi iż niebawem wybuchłaby 3 wojna światowa
3
Mam nadzieję,że Barca zdobędzie 3 punkty na mega trudnym terenie w Sevilli.Strata punktów w tym meczu oznaczałaby już konkretną stratę do liderów LaLiga
0
LKS Borkowianka Borek Szlachecki...lokalny patriota
0
Cholera i teraz będą się podniecać Manchesterem Cipy,nasi już od dłuższego czasu grają słabo a teraz kalendarz nie będzie nam przychylny,oby się jak najszybciej ogarnęli i zaczęli grać na odpowiednim poziomie bo w przeciwnym razie szybko możemy stracić szanse na jakiekolwiek trofeum
0
Dobrze ,że chociaż Lewy strzelił druga bramkę,niestety dziś już nie wygramy
0
K...... jego mać!!!!!!!!!!!!
0
Kurde oczywiście Sergio wg Enrique nietykalny....żeby się na tym nie przejechał
0
Niech nasi chociaż wyrównają
3
Zmienić Busquetsa wpuścić Ardę bo przegramy
0
W sumie remis daje nam awans ale FCB zawsze gra o zwycięstwo.Oby tylko nie dać City się rozegrać bo mają kim postraszyć, i strzelić bramkę lub dwie i cześć pieśni
1
Widać,że komentatorzy z ligi angielskiej bo się prawie spuszczają gdy City zrobi dobrą akcję.Szkoda tego błędu Roberto ale mam nadzieję ,że nasi pokażą miejsce w szeregu City.Tylko niech Suarez się otrząśnie i coś walnie
1
Jakby Teo przestał pić to może z niego by był jako taki napadzior europejski
0
Oby lech to wygrał tylko nie warszawskie k......Tylko Wisła!!!
1
Sędzia s.......masakra!!!
1
Stawiam na granie na kacu
0
Pod mostem
0
Powiem wam tak a niech się naj.... zasługują...aha to zawodowcy a nie jak niektórzy z naszych "kadrowiczów"