1

Tylko Wisła!!!ABG

1

ale jaja Brazyliua chyba wygra ze szwabami w ręcznęj

0

Powie mi ktoś jakie ma statystyki Luan ,on zdobył już jakiś tytuł z innym klubem czy coś?

0

Musimy uważać na Conte powiem wam,że dobry jest ale nasi są też niezłe wariaty

2

Za chwile pierwszy Mazurek Dąbrowskiego w Rio!

0

Mamy 3 medale a więc jeszcze wywalczą medale:Włodarczyk,Fajdek,Małachowski,Myszka i może 1 jakiś niespodziewany .Raczej chociaż tych 10 medali nie będzie....ale obym się mylił

0

początek to mieli powiedzmy nie najlepszy

7

Kochani czyli kolejny horror z udziałem naszych siatkarzy już za nami oby tak do finału!!!I to jest walka!!!niech Radwańska się uczy od tych graczy co to znaczy reprezentować barwy biało-czerwone na Olimpiadzie

0

hehe coś w tym jest

0

kurdeeeeeeeeeee,chyba przegramy

1

k.....a dlaczego?

2

Czyżby dziś wszystko się popieprzyło i siatkarze nie wygrają....

0

Noi nasz bokser przegrał a miało być tak dobrze....

0

wiem co czujesz ja też na 6 zawsze mam (teraz urlop) ale warto ogladać naszych mimo ,że nocka zarwana

0

bez jaj ich nie brałem pod uwagę,Isia ma wywalone na Olimpiadę...i jej tłumaczenia....lepiej żeby nie startowała w następnej bo i tak wiadomo,że odpadnie w 1 rundzie

0

Jak myślicie?zdobędziemy w Rio chociaż te 10 medali?na tą chwilę to nasi odpadają w 1 rundach itp..nadzieja jest w lekkoatletyce i może Myszka,jakby siatkarze zdobyli jakikolwiek medal to by mi zrekompensowało resztę nieuadnych startów

0

kur.. jego m.. normalnie obrońcy Realu mega snajperzy...ale obrona Sevilli na stojąco...pozostaje tylko pogratulować Realowi kolejnego trofeum

0

kurde rewanż Barcy we środę o 23 yhy to w robocie będę lekko wczorajszy

0

Jednak to Atleti i Sevilla to frajerzy dać sobie wyrwać wygraną w ostatnich sekundach...a już myślałem, że Ramos znów jebnął...ale mimo wszystko nadal wierzę w Seville!!!VAmos

0

gorzej być nie może

1

ku....a deja vu....może Sevilla jeszcze wygra chociażby po karnych

0

ciekawe czy Morate sprzedadzą czy zostanie...ale jakoś chyba nie ma szans na 1 skład no chyba,że się otrząśnie i zacznie dobrze grać

11

Póki co to Olimpiada w naszym wykonaniu to doping,niedopatrzenia w zasadzie żenada (oczywiście nie licząc medalu Wielkiego Rafała Majki)

0

nowy właściciel Wisły Kraków wygląda jak aktor a filmów xxx

0

Czyli niestety WIsła znów Szału nie zrobi w tej pra lidze

0

i kij z tym ,że Barca nie potrafi sprzedawać zawodników i tak jej wiernie będę kibicował

0

ziomki związane z ŚDM...będzie dziś spotkanie na Franciszkajskiej?

0

komentator dobrze gada....najlepszy piłkarz świata

23

blondwłosy Król futbolu powraca więc trzeba koniecznie obejrzeć to spotkanie

37

Właśnie z kumplem wracaliśmy z pewnego miasta i oczekując na przystanku natknęliśmy się na pielgrzymów ze Słowacji(konkretnie z Bratysławy),bardzo pozytywny naród...powiem wam, że dziewuchy również piękne jak polki ,kumpel nawet ziomkowi zakupił browara...oczywiście wytłumaczyliśmy im jak trafić do pobliskiego centrum pielgrzymów naturalnie z uśmiechem odpowiedzieli dakujem vam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?