lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko Wisła!!!ABG
1
ale jaja Brazyliua chyba wygra ze szwabami w ręcznęj
0
Powie mi ktoś jakie ma statystyki Luan ,on zdobył już jakiś tytuł z innym klubem czy coś?
0
Musimy uważać na Conte powiem wam,że dobry jest ale nasi są też niezłe wariaty
2
Za chwile pierwszy Mazurek Dąbrowskiego w Rio!
0
Mamy 3 medale a więc jeszcze wywalczą medale:Włodarczyk,Fajdek,Małachowski,Myszka i może 1 jakiś niespodziewany .Raczej chociaż tych 10 medali nie będzie....ale obym się mylił
0
początek to mieli powiedzmy nie najlepszy
7
Kochani czyli kolejny horror z udziałem naszych siatkarzy już za nami oby tak do finału!!!I to jest walka!!!niech Radwańska się uczy od tych graczy co to znaczy reprezentować barwy biało-czerwone na Olimpiadzie
0
hehe coś w tym jest
0
kurdeeeeeeeeeee,chyba przegramy
1
k.....a dlaczego?
2
Czyżby dziś wszystko się popieprzyło i siatkarze nie wygrają....
0
Noi nasz bokser przegrał a miało być tak dobrze....
0
wiem co czujesz ja też na 6 zawsze mam (teraz urlop) ale warto ogladać naszych mimo ,że nocka zarwana
0
bez jaj ich nie brałem pod uwagę,Isia ma wywalone na Olimpiadę...i jej tłumaczenia....lepiej żeby nie startowała w następnej bo i tak wiadomo,że odpadnie w 1 rundzie
0
Jak myślicie?zdobędziemy w Rio chociaż te 10 medali?na tą chwilę to nasi odpadają w 1 rundach itp..nadzieja jest w lekkoatletyce i może Myszka,jakby siatkarze zdobyli jakikolwiek medal to by mi zrekompensowało resztę nieuadnych startów
0
kur.. jego m.. normalnie obrońcy Realu mega snajperzy...ale obrona Sevilli na stojąco...pozostaje tylko pogratulować Realowi kolejnego trofeum
0
kurde rewanż Barcy we środę o 23 yhy to w robocie będę lekko wczorajszy
0
Jednak to Atleti i Sevilla to frajerzy dać sobie wyrwać wygraną w ostatnich sekundach...a już myślałem, że Ramos znów jebnął...ale mimo wszystko nadal wierzę w Seville!!!VAmos
0
gorzej być nie może
1
ku....a deja vu....może Sevilla jeszcze wygra chociażby po karnych
0
ciekawe czy Morate sprzedadzą czy zostanie...ale jakoś chyba nie ma szans na 1 skład no chyba,że się otrząśnie i zacznie dobrze grać
11
Póki co to Olimpiada w naszym wykonaniu to doping,niedopatrzenia w zasadzie żenada (oczywiście nie licząc medalu Wielkiego Rafała Majki)
0
nowy właściciel Wisły Kraków wygląda jak aktor a filmów xxx
0
Czyli niestety WIsła znów Szału nie zrobi w tej pra lidze
0
i kij z tym ,że Barca nie potrafi sprzedawać zawodników i tak jej wiernie będę kibicował
0
ziomki związane z ŚDM...będzie dziś spotkanie na Franciszkajskiej?
0
komentator dobrze gada....najlepszy piłkarz świata
23
blondwłosy Król futbolu powraca więc trzeba koniecznie obejrzeć to spotkanie
37
Właśnie z kumplem wracaliśmy z pewnego miasta i oczekując na przystanku natknęliśmy się na pielgrzymów ze Słowacji(konkretnie z Bratysławy),bardzo pozytywny naród...powiem wam, że dziewuchy również piękne jak polki ,kumpel nawet ziomkowi zakupił browara...oczywiście wytłumaczyliśmy im jak trafić do pobliskiego centrum pielgrzymów naturalnie z uśmiechem odpowiedzieli dakujem vam