9

Sędzia jak z Hiszpanii

1

Super asysta Leo i dobre wykończenie Higuaina

0

Jak tam Cristiano zagrał w 1polowie?

0

Yhy żeby czasem Ramos nie wyleciał z boiska

0

Ziomki waxz zdrówko NAPRZÓD;!!!!

5

Chyba z tej Reprezentacji coś będzie?Jak myślicie?

1

Panowie piłkarze jestem dumny z tego iż kibicuje reprezentacji POLSKI!!!Byle do kolejnego triumfu !!!!!

2

Być może Zielu odpali w ważnych meczach.Panowie ale Nawalka wie co robi także 109% zaufania dla trenera

25

Właśnie chciałem docenić MEGA Michała Pazdana ,chyba zagrał najlepszy mecz w kadrze

0

Czyli remis z Ukrainą daje nam awans?

0

No nic panowie obysmy po tym meczu mogli dopisać jakiekolwiek pkt.... także ide do szwagra wznieść toast za dobry wynik

0

Zobaczcie teraz jak niezwykle ważne było to zwycięstwo z Irlandią Północną

0

Ty ale by były jaja jakby Irlandia jeszcze namieszala w tych mistrzostwach

2

Wyspiarze utrzymajcie to!!!!

3

A wie ktoś może czy w pobliżu Stade de France również napieprza deszcz jak w tym meczu?

2

Oho chyba się pomylilem.....

2

Chyba Ukraina coś strzeli , Irlandczycy pewnie nie wytrzymają kondycyjnie

1

Oj żeby Szpaku nam pecha nie przyniósł

1

Kto komentuje dziś mecz Polaków na Tvp?

4

Kurde co mecz to w doliczonym czasie gry pada bramka

0

To jest właśnie VARDY!!!

2

Ale strzelił Garetos Bejlos

1

Czyli nie pokażą derbów Wlk.Brytanii?dobrze,ze chociaż na niemieckich stacjach obejrze

0

czy liga typerów jest płatna?

4

Oj to chyba po kacapach

1

No w końcu Piquenbauer!

0

Chyba im niezle polalli

0

Wreszcie człowiek pójdzie być może zmęczony po browarach do pracy w moim przypadku na 6 i po rozmowach z kumplami praca będzie lżejsza

0

Jak tu iść spać jak mamy 3pkt,wiec zajebiście...czy ktoś również idzie na 6 do roboty?

0

La fetish.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?