lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Sędzia jak z Hiszpanii
1
Super asysta Leo i dobre wykończenie Higuaina
0
Jak tam Cristiano zagrał w 1polowie?
0
Yhy żeby czasem Ramos nie wyleciał z boiska
0
Ziomki waxz zdrówko NAPRZÓD;!!!!
5
Chyba z tej Reprezentacji coś będzie?Jak myślicie?
1
Panowie piłkarze jestem dumny z tego iż kibicuje reprezentacji POLSKI!!!Byle do kolejnego triumfu !!!!!
2
Być może Zielu odpali w ważnych meczach.Panowie ale Nawalka wie co robi także 109% zaufania dla trenera
25
Właśnie chciałem docenić MEGA Michała Pazdana ,chyba zagrał najlepszy mecz w kadrze
0
Czyli remis z Ukrainą daje nam awans?
0
No nic panowie obysmy po tym meczu mogli dopisać jakiekolwiek pkt.... także ide do szwagra wznieść toast za dobry wynik
0
Zobaczcie teraz jak niezwykle ważne było to zwycięstwo z Irlandią Północną
0
Ty ale by były jaja jakby Irlandia jeszcze namieszala w tych mistrzostwach
2
Wyspiarze utrzymajcie to!!!!
3
A wie ktoś może czy w pobliżu Stade de France również napieprza deszcz jak w tym meczu?
2
Oho chyba się pomylilem.....
2
Chyba Ukraina coś strzeli , Irlandczycy pewnie nie wytrzymają kondycyjnie
1
Oj żeby Szpaku nam pecha nie przyniósł
1
Kto komentuje dziś mecz Polaków na Tvp?
4
Kurde co mecz to w doliczonym czasie gry pada bramka
0
To jest właśnie VARDY!!!
2
Ale strzelił Garetos Bejlos
1
Czyli nie pokażą derbów Wlk.Brytanii?dobrze,ze chociaż na niemieckich stacjach obejrze
0
czy liga typerów jest płatna?
4
Oj to chyba po kacapach
1
No w końcu Piquenbauer!
0
Chyba im niezle polalli
0
Wreszcie człowiek pójdzie być może zmęczony po browarach do pracy w moim przypadku na 6 i po rozmowach z kumplami praca będzie lżejsza
0
Jak tu iść spać jak mamy 3pkt,wiec zajebiście...czy ktoś również idzie na 6 do roboty?
0
La fetish.