lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
właśnie słucham starej dobrej nuty,i was się zapytam czy ktoś jeździ do energy 2000 w przytkowicach??
0
polecam na odstresowanie nute kshm-Wildcard
0
i trzymajmy się tego
0
Real wygrał bo tak zadecydowało szczęście (w karnych tak bywa) i nic poza gratulacjami dla Realu nic nie możemy zrobić.Jednak przyszły sezon mam nadzieję,że będzie należał do FCB!!!Już niedługo Euro i wtedy będą mega emocje ,także pije zdrowie Reprezentacjii Polski za jak najlepszy wynik w tych mistrzostwach!!!Naprzód Polsko!!!!
0
wg mnie bolesne jest to,że dłuuuuuuugi weeeeekend dobiega końca
1
Pepe to dziś pokazał fenomenalne umiejętności aktorskie,mysle,ze czołowym rezyserom to nie umknie i dostanie jakąś rolę .Byle nie w pornolu
1
Teraz w studio mówili , że Laboga zmierza do mixzony i coś mu to długo idzie.. ciekawe... czyżby osiągnął domyslcie się co....bo Real triumfował
5
Ej ale Twaro przywalil przyszła edycja LM z polskim klubem....tak oczywiście Legła odpadnie w półfinale z realem.....
0
Jaja jak c....nie ma to jak trefny tytuł
0
W kwestii wygranych Champions League: Messi vs Cristiano to Leo prowadzi 4:3,no chyba,ze się myle.Ale Messi musi coś jeszcze ugrać w LM bo jest młodszy ale CR też jak nie odejdzie z Realu to jeszcze przynajmniej jedno trofeum jest w stanie wywalczyć
0
Ty no właśnie bo ojciec oglądał 2 połowę na tvp 1 i też mi mówił,ze Szpaku i jego Ziomek co chwilę wtracal jakieś teksty związane z Lewym i reprezentacją...nosz to trochę wku........
0
Za dzisiejszy mecz to z Realu pochwale Casemiro,wg mnie grał najsolidniej
0
Nie bój się, już nasze bardziej zmotywowane tridente o to zadba abyśmy znów byli na czele w Europie
3
Ziomek też miałem niezłą beke z ojcem po jego pajacowaniu
0
To będzie wielkie nieporozumienie no chyba,ze Cristiano ugra medal na Euro
1
W TVP to są oszolomy także się nie dziw
0
Cholera no niestety,chyba Atletico nie dane jest triumfiowac w Pucharze Europy.Takze nasi piłkarze muszą w następnym sezonie wspiąć się znowu na szczyt i powalczyć o Champions League
1
Eno Pepe dwa oskary na jednej gali? He he
0
Także panowie niestety loteria zadecyduje kto zdobędzie LM
0
Coś czuję,ze Torres zmarnuje swoją 11 w serii rzutów karnych
1
Kurde , że Gabi nie dostał powołania na Euro .....
0
Teraz albo nigdy! Bo w karnych może być różnie i nawet real ma szansę wygrać a tego przynajmniej ja nie chce
1
Kurde panowie z bandy Simeone nie czekajcie na penalty tylko w dogrywce załatwić sprawe
0
Gareth oby tak dalej
0
Atleti dokonczcie dziela
0
Ja też!!!!!
0
Vamos Atleti!!!!
0
Oj to Grieezzman będzie miał kaca po tym meczu, nie zazdroszczę
1
Jednak jak gdzieś przeczytałem to finał LE lepszy niż LM
0
I taki Real ma wygrać LM aż przypomina mi się równie słaba Chelsea 2012