0

właśnie słucham starej dobrej nuty,i was się zapytam czy ktoś jeździ do energy 2000 w przytkowicach??

0

polecam na odstresowanie nute kshm-Wildcard

0

i trzymajmy się tego

0

Real wygrał bo tak zadecydowało szczęście (w karnych tak bywa) i nic poza gratulacjami dla Realu nic nie możemy zrobić.Jednak przyszły sezon mam nadzieję,że będzie należał do FCB!!!Już niedługo Euro i wtedy będą mega emocje ,także pije zdrowie Reprezentacjii Polski za jak najlepszy wynik w tych mistrzostwach!!!Naprzód Polsko!!!!

0

wg mnie bolesne jest to,że dłuuuuuuugi weeeeekend dobiega końca

1

Pepe to dziś pokazał fenomenalne umiejętności aktorskie,mysle,ze czołowym rezyserom to nie umknie i dostanie jakąś rolę .Byle nie w pornolu

1

Teraz w studio mówili , że Laboga zmierza do mixzony i coś mu to długo idzie.. ciekawe... czyżby osiągnął domyslcie się co....bo Real triumfował

5

Ej ale Twaro przywalil przyszła edycja LM z polskim klubem....tak oczywiście Legła odpadnie w półfinale z realem.....

0

Jaja jak c....nie ma to jak trefny tytuł

0

W kwestii wygranych Champions League: Messi vs Cristiano to Leo prowadzi 4:3,no chyba,ze się myle.Ale Messi musi coś jeszcze ugrać w LM bo jest młodszy ale CR też jak nie odejdzie z Realu to jeszcze przynajmniej jedno trofeum jest w stanie wywalczyć

0

Ty no właśnie bo ojciec oglądał 2 połowę na tvp 1 i też mi mówił,ze Szpaku i jego Ziomek co chwilę wtracal jakieś teksty związane z Lewym i reprezentacją...nosz to trochę wku........

0

Za dzisiejszy mecz to z Realu pochwale Casemiro,wg mnie grał najsolidniej

0

Nie bój się, już nasze bardziej zmotywowane tridente o to zadba abyśmy znów byli na czele w Europie

3

Ziomek też miałem niezłą beke z ojcem po jego pajacowaniu

0

To będzie wielkie nieporozumienie no chyba,ze Cristiano ugra medal na Euro

1

W TVP to są oszolomy także się nie dziw

0

Cholera no niestety,chyba Atletico nie dane jest triumfiowac w Pucharze Europy.Takze nasi piłkarze muszą w następnym sezonie wspiąć się znowu na szczyt i powalczyć o Champions League

1

Eno Pepe dwa oskary na jednej gali? He he

0

Także panowie niestety loteria zadecyduje kto zdobędzie LM

0

Coś czuję,ze Torres zmarnuje swoją 11 w serii rzutów karnych

1

Kurde , że Gabi nie dostał powołania na Euro .....

0

Teraz albo nigdy! Bo w karnych może być różnie i nawet real ma szansę wygrać a tego przynajmniej ja nie chce

1

Kurde panowie z bandy Simeone nie czekajcie na penalty tylko w dogrywce załatwić sprawe

0

Gareth oby tak dalej

0

Atleti dokonczcie dziela

0

Ja też!!!!!

0

Vamos Atleti!!!!

0

Oj to Grieezzman będzie miał kaca po tym meczu, nie zazdroszczę

1

Jednak jak gdzieś przeczytałem to finał LE lepszy niż LM

0

I taki Real ma wygrać LM aż przypomina mi się równie słaba Chelsea 2012

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?