0

Sędzia buc.

4

Grzechu nie szalej

2

Ja pie....wszystko się PIEPRZY......

1

Messi już wkur....

2

Geri czemuś nie strzelił...więcej już może nie być takich szans w meczu

0

Ku.... ale dupa.... czyżby bez dubletu?

2

Brawo Alves oby więcej takich strzałów

1

Ale Ney coś nie otrzasniety dzisiaj

2

Endriu dzisiaj dobrze dysponowany to cieszy

3

Luis pierwsze koty za ploty

0

Naprzód panowie po puchar!

1

Nadawałaby się do klubu B klasowego z mojej miejscowości na pewno nie byłaby gorsza od chłopaków

0

Właśnie wznoszę toast za zwycięstwo Barcy!Tylko zwycięstwo

0

Jeszcze ponad 2 godziny 40 minut i Barca zacznie bój o dublet, oby wygrali!!!

18

Bo się z grila wróciło i Jeszcze nosi człowieka...

2

Już dzisiaj final jaki wynik obstawiacie?Ja stawiam,ze wygramy 3:1 a bramki strzelą:Suárez 2 i Messi,dla Sevilli pewnie Gameiro po asyście Krychowiaka

1

Obysmy jutro tez cieszyli sie z dubletu jak Pep i
Bayern.Vamos Barca!!!

0

Jacek Gmoch by im wszystko pięknie rozrysowal

0

Pewnie będą karne i Lewy strzeli decydującą jedenastkę

5

A co do Soni Sledz fajna laska

0

Nosz co jest z tym trenerem Argentyny brak Dybali poprostu brak słów,a powołał Lavezziego z ligi made in china...

0

A co to program 1 z 10?

3

Właśnie skończyłem oglądać 5 sezon Breaking Bad.Mistrzowski serial a Hajzenberg najlepszy!

0

Ponoć Wszolek złamał rękę i nie zagra na Euro

2

wydaje mi się,że chodzi o breaking bad....super serial polecam

0

a co jakiś transfer był już, bo nie wiem czy coś przeoczyłem....

0

Arka Gdynia ku... Świnia!

0

ja mam dopiero zamiar zrobić prawo jazdy

0

No i jest Manita!!!teraz oby Valencia wyrównała

1

Rafinha brawo!!!jeszcze jedna strzelić i manita

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?