lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia buc.
4
Grzechu nie szalej
2
Ja pie....wszystko się PIEPRZY......
1
Messi już wkur....
2
Geri czemuś nie strzelił...więcej już może nie być takich szans w meczu
0
Ku.... ale dupa.... czyżby bez dubletu?
2
Brawo Alves oby więcej takich strzałów
1
Ale Ney coś nie otrzasniety dzisiaj
2
Endriu dzisiaj dobrze dysponowany to cieszy
3
Luis pierwsze koty za ploty
0
Naprzód panowie po puchar!
1
Nadawałaby się do klubu B klasowego z mojej miejscowości na pewno nie byłaby gorsza od chłopaków
0
Właśnie wznoszę toast za zwycięstwo Barcy!Tylko zwycięstwo
0
Jeszcze ponad 2 godziny 40 minut i Barca zacznie bój o dublet, oby wygrali!!!
18
Bo się z grila wróciło i Jeszcze nosi człowieka...
2
Już dzisiaj final jaki wynik obstawiacie?Ja stawiam,ze wygramy 3:1 a bramki strzelą:Suárez 2 i Messi,dla Sevilli pewnie Gameiro po asyście Krychowiaka
1
Obysmy jutro tez cieszyli sie z dubletu jak Pep i
Bayern.Vamos Barca!!!
0
Jacek Gmoch by im wszystko pięknie rozrysowal
0
Pewnie będą karne i Lewy strzeli decydującą jedenastkę
5
A co do Soni Sledz fajna laska
0
Nosz co jest z tym trenerem Argentyny brak Dybali poprostu brak słów,a powołał Lavezziego z ligi made in china...
0
A co to program 1 z 10?
3
Właśnie skończyłem oglądać 5 sezon Breaking Bad.Mistrzowski serial a Hajzenberg najlepszy!
0
Ponoć Wszolek złamał rękę i nie zagra na Euro
2
wydaje mi się,że chodzi o breaking bad....super serial polecam
0
a co jakiś transfer był już, bo nie wiem czy coś przeoczyłem....
0
Arka Gdynia ku... Świnia!
0
ja mam dopiero zamiar zrobić prawo jazdy
0
No i jest Manita!!!teraz oby Valencia wyrównała
1
Rafinha brawo!!!jeszcze jedna strzelić i manita