lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super napadzior!!!jak zwykle trochę nie widoczny ale w odpowiednim momencie pokazuje swój geniusz....i c..j ,że że spalonego takie życie
2
Neymar ty capie..... Jak to mógł spieprzyc
0
Leo why? AJ szkoda
0
Kurde trzeba takie sytuacje wykorzystać
1
Niech wejdzie Bartraninho i pokaże im jak się gra
0
Suárez coś musi strzelić i będzie git
0
Brawo Bravo!!!
1
Martial!!!!Będzie z niego niezły grajek
0
ale Cracovia dostaje baty
0
Gratulacje dla Milika dwie bramki ,może coś jeszcz e dołoży.Jeszcze trochę i będzie tytuł dla drużyny Arka.To bardzo cieszy przed Euro
0
Pewnie tak ale co do jednego jesteśmy pewni Messi to LEGENDA!
1
Brawo Milik w drodze po mistrzostwo
2
Marc Bartraninho!!!!!
0
Wreszcie Król futbolu strzelił, nie ma co gdybać ,że z Atleti zabrakło goli ważne co jest w tej chwili
0
Kur.. Atleti gol...może Bilbao chociaż zremisuje
0
Luis Suárez Mega Kozak!!!
0
Panowie po tytuł i Puchar Króla!!!! Vamos Barca!!!
0
Raczej wygramy ten mecz, teraz pozostało liczyć na to,że real i Atleti stracą punkty
1
Multiliga Eleven tego jeszcze nie było
0
Ney może myśli już nad jakąś nową reklamą w której wystąpi.....Niech w końcu coś walnie
0
W końcu Leon zajebiście dogral!!!Suárez czyżby hattrick?już trochę jestem spokojniejszy przynajmniej do następnej kolejki
1
Ale jaja!!!Jak najszybciej strzelić na 2:0
0
Goooool!!!!! I teraz jazda z nimi!!!
3
Oby wymeczyli 3 pkt!!!
0
jak Barca dziś nie wygra to będzie dramat......
0
Ogladam teraz chłopaki nie płaczą ale mimo wszystko Barca dziś zaje...a także trudno będzie zasnac pozytywnie
0
No i co teraz Barca,?
0
Kurde oglądałem mecz z bratem ,który wyjeżdża jutro do Francji a tu taki ch....y wynik.......Moż się Barca otrzasnie
0
Ziomki czy jeszcze wierzycie w jakieś trofeum? Bo ja już trochę wątpię.... Jak coś to podajcie jakieś pozytywy jeżeli ta drużyna w tej chwili takowe posiada
0
Neymar niech sobie zrobi włosy na różowo!!! Człowiek się wkur....a ci zarabiają miliony, a co tam ,że sezon bez trofeum .W banku się kasa zgadza