lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest Sk..wysteigner strzelił na 2:0
0
W sumie nie wiem czy Niemcy takie słabe czy Ukraińcy waleczni?
0
Kurde ale bramkarza Niemiec to naszym ciężko będzie pokonać,no chyba,ze Lewy zaskoczy swojego kolegę z drużyny
0
Wreszcie Szpaku ma powody do chwalenia biało-czerwonych , także dziś mamy historyczny dzień
0
Jezeli uda nam się zremisować z Niemcami to będzie zajebiście
0
Panowie w końcu zwycięstwo w pierwszym meczu turnieju!Teraz remis z Niemcami i zwycięstwo z Ukrainą i może być dobrze.Naprawde Wielki Szacun dla chłopaków za to zwycięstwo!!!
0
Stawiam na 1:0 dla Polski a bramkę strzeli Peszko
0
Chyba jednak Borka bo jak komentował eliminacje to nieźle nam szło...
1
Yhy rozj.....s system
3
I za to się uwielbia piłkę nożną!Anglicy mieli wygrany mecz a tu error...moim zdaniem brak Sturridge'a i Vardy'ego wyszło na ich niekorzyść ale w sumie dobrze grali,no ale cóż taka jest piłka
1
Naprawdę ale ten Sterling gra kaszane....
1
Bez przesady,oczywiscie jutro całym sercem jestem za naszymi.Musza wygrać!!
0
Lepszy komentator na Zdf sznela,raus itp.
14
Poczekaj do jutra
0
Ja też na Zdf ogladam,kij z tym , że nic nie rozumiem co komentator mówi..hehe
0
Spore osiągnięcie Walii po tylu latach nieobecności w wielkich turniejach piłkarskich
1
Dobrze że jest Zdf
1
Payet ale to jest KOZAK
0
Brawo Rumuny to teraz się zacznie mecz
0
O Polsat skorygowal dźwięk
0
Na Zdf normalnie leci,super bo przynajmniej sobie ogladne Euro za free no chyba ,że zakoduja ale narazie jest dostęp
0
Laskowski zamiast Kante mówi Konte ,Szpaku 2
10
Ta Zara to niezła nawet jest
8
Na Polsacie w studio same dziadki oprócz Dziekanowskiego
0
byłoby super
1
wiadomo już czy zdf i das erste będą zablokowane w Polsce na czas euro?
0
Skład Polski na Irlandię Północną wg mnie: Szczęsny-Piszczek,Glik,Cionek,Wawrzyniak(lub Jędrzejczyk)-Krychowiak,Maczynski,Grosicki(oby bez kontuzji), Błaszczykowski -Milik,Lewandowski..... ewentualnie po przerwie za Kubę B wpuścić Kapustke
3
Dzisiaj Polacy nie zachwycili ale mimo wszystko człowiek po mimo pierwszych negatywnych opinii szczerze liczy na zwycięstwo z Irl Północną i w końcowym rozrachunku przynajmniej awans z grupy
1
Cholera to może być kijowo,mamy mało skrzydłowych.Oby to nie było nic poważniejszego
0
Kurde możecie pisać co chcecie,ale powiem wam tak: jeżeli wyjdziemy z grupy to można mówić o pozytywnej niespodziance na Euro