0

Tak jest Sk..wysteigner strzelił na 2:0

0

W sumie nie wiem czy Niemcy takie słabe czy Ukraińcy waleczni?

0

Kurde ale bramkarza Niemiec to naszym ciężko będzie pokonać,no chyba,ze Lewy zaskoczy swojego kolegę z drużyny

0

Wreszcie Szpaku ma powody do chwalenia biało-czerwonych , także dziś mamy historyczny dzień

0

Jezeli uda nam się zremisować z Niemcami to będzie zajebiście

0

Panowie w końcu zwycięstwo w pierwszym meczu turnieju!Teraz remis z Niemcami i zwycięstwo z Ukrainą i może być dobrze.Naprawde Wielki Szacun dla chłopaków za to zwycięstwo!!!

0

Stawiam na 1:0 dla Polski a bramkę strzeli Peszko

0

Chyba jednak Borka bo jak komentował eliminacje to nieźle nam szło...

1

Yhy rozj.....s system

3

I za to się uwielbia piłkę nożną!Anglicy mieli wygrany mecz a tu error...moim zdaniem brak Sturridge'a i Vardy'ego wyszło na ich niekorzyść ale w sumie dobrze grali,no ale cóż taka jest piłka

1

Naprawdę ale ten Sterling gra kaszane....

1

Bez przesady,oczywiscie jutro całym sercem jestem za naszymi.Musza wygrać!!

0

Lepszy komentator na Zdf sznela,raus itp.

14

Poczekaj do jutra

0

Ja też na Zdf ogladam,kij z tym , że nic nie rozumiem co komentator mówi..hehe

0

Spore osiągnięcie Walii po tylu latach nieobecności w wielkich turniejach piłkarskich

1

Dobrze że jest Zdf

1

Payet ale to jest KOZAK

0

Brawo Rumuny to teraz się zacznie mecz

0

O Polsat skorygowal dźwięk

0

Na Zdf normalnie leci,super bo przynajmniej sobie ogladne Euro za free no chyba ,że zakoduja ale narazie jest dostęp

0

Laskowski zamiast Kante mówi Konte ,Szpaku 2

10

Ta Zara to niezła nawet jest

8

Na Polsacie w studio same dziadki oprócz Dziekanowskiego

0

byłoby super

1

wiadomo już czy zdf i das erste będą zablokowane w Polsce na czas euro?

0

Skład Polski na Irlandię Północną wg mnie: Szczęsny-Piszczek,Glik,Cionek,Wawrzyniak(lub Jędrzejczyk)-Krychowiak,Maczynski,Grosicki(oby bez kontuzji), Błaszczykowski -Milik,Lewandowski..... ewentualnie po przerwie za Kubę B wpuścić Kapustke

3

Dzisiaj Polacy nie zachwycili ale mimo wszystko człowiek po mimo pierwszych negatywnych opinii szczerze liczy na zwycięstwo z Irl Północną i w końcowym rozrachunku przynajmniej awans z grupy

1

Cholera to może być kijowo,mamy mało skrzydłowych.Oby to nie było nic poważniejszego

0

Kurde możecie pisać co chcecie,ale powiem wam tak: jeżeli wyjdziemy z grupy to można mówić o pozytywnej niespodziance na Euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?