2

O bardzo dobrze niech obie drużyny się wymecza w tej dogrywce

0

A czy to ważne?mamy ćwierćfinał i tego nam nawet uefa nie odbierze

3

Garetos Bejlos w ćwierćfinale!

4

Szkoda tego obrońcy z Irlandii...Walia pewnie nie da sobie wydrzeć zwycięstwa

0

Miałem nadzieję,ze wpuści Stepinskiego w dogrywce Ale już nie ma co narzekać.Wazne że jesteśmy w 8 najlepszych drużyn Europy

0

Tak.

2

Oj chyba w piątek trzeba wolne wziąć

9

Trzeba przyznać,ze KUBA to jest kawał piłkarza!!!Dortmund powinien się cieszyć,ze może wrócić do nich!!!

8

Doszliśmy tak daleko mimo iż nasi napastnicy nie strzelają ale chodzi o to , że mamy mega ZESPÓŁ!!!!

1

Na naszych oczach tworzą historię!!!Wielkie gratulacje dla naszych!!!!

0

Teraz bliżsi gola będą Szwajcarzy,nasi jak dotrwaja do karnych to będzie dobrze

2

Panowie utrzymać ten wynik albo coś dorzucić i będzie zajebiście!!!!

5

Robercie obudź się!!! Szpaku ma rację

2

Nieważne w jakim stylu ważne aby nasi awansowali !!!

5

Messi to jest gość strzelą bramki dla kraju w najważniejszym turnieju a nie pudluje jak Lewy wczoraj

3

teraz do mnie dotarło ,że Kapustka pauzuje to za niego być może blisko końca meczu z SUI wejdzie SŁAWOMIR PESZKO!!!

0

aha i zapomniałem docenić Jakuba Błaszczykowskiego-TOP BRAMKA!!!Lewy zmarnował 200% sytuację ale w meczu ze Szwajcarami niech pokaże w pełni swój kunszt

2

a tak moim zdaniem kibica FCB to za mojego życia pierwszy awans do fazy pucharowej wielkiego turnieju!Według mnie TO JEST COŚ!!!i wszystko ponad to będzie EKSTRA!!!

0

panowie eksperci?co mamy myśleć o Polsce....myślę iż ze Szwajcarią będzie mega wyrównany mecz i po dogrywce awansujemy do ćwierćfinału .A jeśli nam będzie dane to z Chorwatami zagramy na 200 % o medal

2

Ale ku.... grają padake,jak mógł Lewy zj.... taka sytuację póki co to jest kiks tego Euro

0

Szpaku dziś komentuje?

0

Ja się nie gole (rumcajs)

0

Bez kitu to prawda?!

0

Ale Wisła zawaliła ,czyli znowu walka o utrzymanie......

0

Jest jakiś mecz dziś na Polsacie?

0

Warto zarwac nocke dla tego Pana!!!!!

6

Ale ten sędzia robi zamieszanie

1

Powiem wam,ze bardzo dobre widowisko.W porównaniu z Euro to mimo późnej pory zlecialo szybciej niż mecz Euro

0

Ależ fatalny strzał

0

To już nic złego Argentynie się nie stanie.W półfinale zagrają z USA? Chyba,ze się mylę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?