lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
O bardzo dobrze niech obie drużyny się wymecza w tej dogrywce
0
A czy to ważne?mamy ćwierćfinał i tego nam nawet uefa nie odbierze
3
Garetos Bejlos w ćwierćfinale!
4
Szkoda tego obrońcy z Irlandii...Walia pewnie nie da sobie wydrzeć zwycięstwa
0
Miałem nadzieję,ze wpuści Stepinskiego w dogrywce Ale już nie ma co narzekać.Wazne że jesteśmy w 8 najlepszych drużyn Europy
0
Tak.
2
Oj chyba w piątek trzeba wolne wziąć
9
Trzeba przyznać,ze KUBA to jest kawał piłkarza!!!Dortmund powinien się cieszyć,ze może wrócić do nich!!!
8
Doszliśmy tak daleko mimo iż nasi napastnicy nie strzelają ale chodzi o to , że mamy mega ZESPÓŁ!!!!
1
Na naszych oczach tworzą historię!!!Wielkie gratulacje dla naszych!!!!
0
Teraz bliżsi gola będą Szwajcarzy,nasi jak dotrwaja do karnych to będzie dobrze
2
Panowie utrzymać ten wynik albo coś dorzucić i będzie zajebiście!!!!
5
Robercie obudź się!!! Szpaku ma rację
2
Nieważne w jakim stylu ważne aby nasi awansowali !!!
5
Messi to jest gość strzelą bramki dla kraju w najważniejszym turnieju a nie pudluje jak Lewy wczoraj
3
teraz do mnie dotarło ,że Kapustka pauzuje to za niego być może blisko końca meczu z SUI wejdzie SŁAWOMIR PESZKO!!!
0
aha i zapomniałem docenić Jakuba Błaszczykowskiego-TOP BRAMKA!!!Lewy zmarnował 200% sytuację ale w meczu ze Szwajcarami niech pokaże w pełni swój kunszt
2
a tak moim zdaniem kibica FCB to za mojego życia pierwszy awans do fazy pucharowej wielkiego turnieju!Według mnie TO JEST COŚ!!!i wszystko ponad to będzie EKSTRA!!!
0
panowie eksperci?co mamy myśleć o Polsce....myślę iż ze Szwajcarią będzie mega wyrównany mecz i po dogrywce awansujemy do ćwierćfinału .A jeśli nam będzie dane to z Chorwatami zagramy na 200 % o medal
2
Ale ku.... grają padake,jak mógł Lewy zj.... taka sytuację póki co to jest kiks tego Euro
0
Szpaku dziś komentuje?
0
Ja się nie gole (rumcajs)
0
Bez kitu to prawda?!
0
Ale Wisła zawaliła ,czyli znowu walka o utrzymanie......
0
Jest jakiś mecz dziś na Polsacie?
0
Warto zarwac nocke dla tego Pana!!!!!
6
Ale ten sędzia robi zamieszanie
1
Powiem wam,ze bardzo dobre widowisko.W porównaniu z Euro to mimo późnej pory zlecialo szybciej niż mecz Euro
0
Ależ fatalny strzał
0
To już nic złego Argentynie się nie stanie.W półfinale zagrają z USA? Chyba,ze się mylę