0

Mam nadzieję, że Francja wygra z germancami i Francuzi w finale wzniosa Puchar Mistrzostw Europy

0

KONIEC! Portugalia w finale.........

0

Ronaldo jak na lidera zespołu przystało strzelił,no nic teraz Garetos Bejlos niech strzeli i może Walia jeszcze powalczy

4

Ale kaszana.....niech to Walia wygra,tylko żeby nie było dogrywki....

1

Oby nie........

2

Co do Renato San.... przepraszam Predatora to nie dziwię się, że nie mogą dojść ile lat ma. Z Obcymi tak bywa

0

E to myślę, że Francja sobie poradzi ze szwabami.Antek Griezmann idzie na króla strzelców

0

No to już po koncercie.... Islandia nie da rady już.....

6

Widzieliscie powitanie Kuby Błaszczykowskiego przed jego rodzinnym domem?Kapitalna sprawa!!! Jeszcze raz wielkie słowa uznania dla Kuby i całej reprezentacji za ten turniej i za fenomenalne emocje których mogliśmy doświadczyć!!!

1

No to lipa........

3

Najlepiej napier... się z ziomkiem,pogadacie i Ci przejdzie

0

chyba pierwszy raz przyznam rację onetowi za podsumowanie tego meczu jako festiwal żenady

2

Powiem wam, że coraz bardziej wierzę w Walie.Garetos Bejlos i spółka mogą zrobić niespodziankę i wygrać Euro, póki co jeszcze nie zagrali żadnej dogrywki i strzelili najwięcej bramek w tym turnieju

2

Mam nadzieję iż to się im nie uda

0

Myślę , że Garetos Bejlos z ekipą

0

Dobre :)

2

Ale to co zrobił niejaki Zaza to poprostu" fantastyczne " wykonanie karnego

2

Mega szalone karne!!!Tylko szkoda,ze helmuty grają dalej

11

Życzę z całego serca Włochom awansu do półfinału

1

O Insigne może strzeli!

5

Oby germancy przegrali

0

Tylko żeby obyło się bez loterii

3

AJ niewiele zabrakło

2

Forza Italia!!!!!

3

Komentarz usunięty

0

Tomaszewski i jego "francowata piłka"

0

La petarda

0

Nasi są Wielcy!!!Ej póki co zawsze człowiek grał we Fify itp. I mógł wybrać łatwiejszy tryb grania,ale to co pokazali POLACY to zasługuje na szacunek

0

Komentarz usunięty

0

Mozambik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?