lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że Francja wygra z germancami i Francuzi w finale wzniosa Puchar Mistrzostw Europy
0
KONIEC! Portugalia w finale.........
0
Ronaldo jak na lidera zespołu przystało strzelił,no nic teraz Garetos Bejlos niech strzeli i może Walia jeszcze powalczy
4
Ale kaszana.....niech to Walia wygra,tylko żeby nie było dogrywki....
1
Oby nie........
2
Co do Renato San.... przepraszam Predatora to nie dziwię się, że nie mogą dojść ile lat ma. Z Obcymi tak bywa
0
E to myślę, że Francja sobie poradzi ze szwabami.Antek Griezmann idzie na króla strzelców
0
No to już po koncercie.... Islandia nie da rady już.....
6
Widzieliscie powitanie Kuby Błaszczykowskiego przed jego rodzinnym domem?Kapitalna sprawa!!! Jeszcze raz wielkie słowa uznania dla Kuby i całej reprezentacji za ten turniej i za fenomenalne emocje których mogliśmy doświadczyć!!!
1
No to lipa........
3
Najlepiej napier... się z ziomkiem,pogadacie i Ci przejdzie
0
chyba pierwszy raz przyznam rację onetowi za podsumowanie tego meczu jako festiwal żenady
2
Powiem wam, że coraz bardziej wierzę w Walie.Garetos Bejlos i spółka mogą zrobić niespodziankę i wygrać Euro, póki co jeszcze nie zagrali żadnej dogrywki i strzelili najwięcej bramek w tym turnieju
2
Mam nadzieję iż to się im nie uda
0
Myślę , że Garetos Bejlos z ekipą
0
Dobre :)
2
Ale to co zrobił niejaki Zaza to poprostu" fantastyczne " wykonanie karnego
2
Mega szalone karne!!!Tylko szkoda,ze helmuty grają dalej
11
Życzę z całego serca Włochom awansu do półfinału
1
O Insigne może strzeli!
5
Oby germancy przegrali
0
Tylko żeby obyło się bez loterii
3
AJ niewiele zabrakło
2
Forza Italia!!!!!
3
Komentarz usunięty
0
Tomaszewski i jego "francowata piłka"
0
La petarda
0
Nasi są Wielcy!!!Ej póki co zawsze człowiek grał we Fify itp. I mógł wybrać łatwiejszy tryb grania,ale to co pokazali POLACY to zasługuje na szacunek
0
Komentarz usunięty
0
Mozambik