0

Może mecz Włochy-Hiszpania będzie na kanale Rai 1,jak myślicie?

3

jeden c..j

0

W to akurat nie wątpię :)

0

Co myślicie odnośnie dwóch meczy reprezentacji Polski?Jeśli nie wygramy obu meczy to nie ma szans na awans...Nawałka powinien dać szansę Teodorczykowi albo Wilczkowi w dłuższym odstępie czasu,co najmniej 30 min...bo nie może być tak,że Milik marnuje 200 % sytuację i gra do końca meczu

2

Skakał ktoś z was z bungee?

1

Raczej zmieszany i pewnie zaraz po meczu poleciał do Maroka

3

Dopiero teraz miałem możliwość zobaczyć wynik Realu i taka piękna niespodzianka :) już tylko punkt straty

9

Ziomki już prawie weekend!!!Ona czuję we mnie piniądz ....hehe disco chochla

0

Nie ma mocnych na Guardiole itp...chohla tv

0

W tej chwili trzeba tylko wypić drinka oszałamiąjącego!miód malina i c....j

1

A dopiero dzisiaj Boniek zrobił konferencję jak podwyższyć poziom LP,byli przedstawiciele ległej mioduski&lesnodorski ONI uzdrowią polską piłkę klubową...także Najlepszego!!!Tylko FCB

0

Ja też będę pierwszy raz za kółkiem...czyli dobrze ,że dziś mogę się odstresować drinkiem....jak sobie pomyślę,że mam się włączyć do ruchu to masakra.....aa może to jakoś będzię....

0

Jak żyć?

1

Stary w polskiej piłce kopanej "wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń" jak śpiewała jakaś tam polska wokalistka

0

Od razu w miasto?? ja p.....e najpierw muszę wiedzieć o co kaman z ruszaniem itp...

1

Może go wydymali...a to tylko przykrywka

6

LKS Borkowianka Borek Szlachecki oczekuje na Ciebię

1

Słuchajcie ziomki w sobotę mam pierwszą jazdę na kursie prawa jazdy,czego mogę się spodziewać?

0

kur.. póki co kto piszę ma wolne....ale i tak napiję się ostatniego drinka za wszystkich ,którzy idą do pracy....

3

Chciałbym wznieść toast za tych którzy jutro mają wolne!sto lat!Ale w środę wszyscy mimo późnej pory kibicujemy FC Barcelona!!!FCB ponad wszystko!!!

0

Noi to jest prawdziwy ziomek!Już Ci życzę Najlepszego!!!Barca tylko zwycięstwo!!!

2

O ty!to jak coś to wznieś jakikolwiek toast za FCB!!!

0

Właśnie zobaczyłem godzinę meczu z Atletico..no cóż mam na 6 do roboty ale i tak obejrzę ..tylko raczej bez browarusa

1

Dla tego ziomka jestem wujkiem...tak to bywa w wielkiej rodzinie...jak się witaliśmy to oczywiście łzy płynęły strumieniami....

1

Dzięki..ta para przyleciała z Anglii na 18 siostry ziomka ...jak się pojawili na sali to było niedowierzanie wtf!!także wszystkim życzę Najlepszego!!!

11

Siemka, Barca wygrała!!! także chciałbym wznieść toast za Mateusza i Paulinę!!!bo zrobili mega niespodziankę pojawiając się na dzisiejszej imprezie!!!Barca nie zawiodła i dodatkowa niespodzianka!!!życzę wszystkim Najlepszego!!!

0

Jeszcze brakuje aby Suarez coś strzelił bo póki co niewidoczny jest

0

Messi!!! Powrót Króla!!!!!

0

Niech piłkarze z nawiązką zmażą plamę po ligowej porażce!!!Vamos!!!

0

A mnie dalej szlag trafia jak sobie pomyślę,że Milik spierd.... 2 100% sytuację,może się w końcu ogarnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?