lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może mecz Włochy-Hiszpania będzie na kanale Rai 1,jak myślicie?
3
jeden c..j
0
W to akurat nie wątpię :)
0
Co myślicie odnośnie dwóch meczy reprezentacji Polski?Jeśli nie wygramy obu meczy to nie ma szans na awans...Nawałka powinien dać szansę Teodorczykowi albo Wilczkowi w dłuższym odstępie czasu,co najmniej 30 min...bo nie może być tak,że Milik marnuje 200 % sytuację i gra do końca meczu
2
Skakał ktoś z was z bungee?
1
Raczej zmieszany i pewnie zaraz po meczu poleciał do Maroka
3
Dopiero teraz miałem możliwość zobaczyć wynik Realu i taka piękna niespodzianka :) już tylko punkt straty
9
Ziomki już prawie weekend!!!Ona czuję we mnie piniądz ....hehe disco chochla
0
Nie ma mocnych na Guardiole itp...chohla tv
0
W tej chwili trzeba tylko wypić drinka oszałamiąjącego!miód malina i c....j
1
A dopiero dzisiaj Boniek zrobił konferencję jak podwyższyć poziom LP,byli przedstawiciele ległej mioduski&lesnodorski ONI uzdrowią polską piłkę klubową...także Najlepszego!!!Tylko FCB
0
Ja też będę pierwszy raz za kółkiem...czyli dobrze ,że dziś mogę się odstresować drinkiem....jak sobie pomyślę,że mam się włączyć do ruchu to masakra.....aa może to jakoś będzię....
0
Jak żyć?
1
Stary w polskiej piłce kopanej "wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń" jak śpiewała jakaś tam polska wokalistka
0
Od razu w miasto?? ja p.....e najpierw muszę wiedzieć o co kaman z ruszaniem itp...
1
Może go wydymali...a to tylko przykrywka
6
LKS Borkowianka Borek Szlachecki oczekuje na Ciebię
1
Słuchajcie ziomki w sobotę mam pierwszą jazdę na kursie prawa jazdy,czego mogę się spodziewać?
0
kur.. póki co kto piszę ma wolne....ale i tak napiję się ostatniego drinka za wszystkich ,którzy idą do pracy....
3
Chciałbym wznieść toast za tych którzy jutro mają wolne!sto lat!Ale w środę wszyscy mimo późnej pory kibicujemy FC Barcelona!!!FCB ponad wszystko!!!
0
Noi to jest prawdziwy ziomek!Już Ci życzę Najlepszego!!!Barca tylko zwycięstwo!!!
2
O ty!to jak coś to wznieś jakikolwiek toast za FCB!!!
0
Właśnie zobaczyłem godzinę meczu z Atletico..no cóż mam na 6 do roboty ale i tak obejrzę ..tylko raczej bez browarusa
1
Dla tego ziomka jestem wujkiem...tak to bywa w wielkiej rodzinie...jak się witaliśmy to oczywiście łzy płynęły strumieniami....
1
Dzięki..ta para przyleciała z Anglii na 18 siostry ziomka ...jak się pojawili na sali to było niedowierzanie wtf!!także wszystkim życzę Najlepszego!!!
11
Siemka, Barca wygrała!!! także chciałbym wznieść toast za Mateusza i Paulinę!!!bo zrobili mega niespodziankę pojawiając się na dzisiejszej imprezie!!!Barca nie zawiodła i dodatkowa niespodzianka!!!życzę wszystkim Najlepszego!!!
0
Jeszcze brakuje aby Suarez coś strzelił bo póki co niewidoczny jest
0
Messi!!! Powrót Króla!!!!!
0
Niech piłkarze z nawiązką zmażą plamę po ligowej porażce!!!Vamos!!!
0
A mnie dalej szlag trafia jak sobie pomyślę,że Milik spierd.... 2 100% sytuację,może się w końcu ogarnie