0

A co nam da remis?

0

Jak myslicie Paco cos strzeli dzisiaj?

0

U babci na imieninach jest woda i jest rodzina

2

Oby to były prorocze słowa Izaaku

1

Jednak ta drużyna nas mega przyzwyczaiła do ciągłego wygrywania meczy i trofeum(Leo Messi King),ale masz rację iż jak nadejdą ciężkie chwile to trzeba dalej trzymać kciuki i wpierać FCB ,która dała nam tyle pozytywnych wrażeń w ostatnich latach

1

Ziomek oby twoje slowa sie spelnily w 100%.Vamos!!!

0

Chyba mega przesadzasz Enrique zrobil dla nas i tak juz sporo,bardziej bym mial pretensje do poszczegolnych zawodnikow,niech sie otrzasna i zaczna grac to co potrafia najlepiej

0

Szkoda strzepic ryja

3

Jak za tydzien nie wygramy to o mistrzostwie mozemy pomarzyc...Suarez sie zacial na amen i kaput...

0

Ale remis to nam c...a daje

1

Luis z takimi strzalami zapraszam do Lks Borek Szlachecki

0

Ja proponuje gre w lidze hiszpanskiej bez sedziow albot

0

Neymar strzal jak na b klasie

2

Niech w koncu strzeli Suarez bo bez jego bramek nie wygrywamy

0

Panie Messi wez pociagnij ta druzyne do wygranej bo jak nie ty to kto

1

K...... m...!!!Jak nasi nie powalcza to przed Gran Derbi 7pkt straty.Masakra...Jednak Sociedad zasluzenie prowadzi

0

Alez slaba gra Barcy...masakra praktycznie bez porzadnego strzalu.Na stojaco to nawet w Lotto Ekstraklasie sie nie wygrywa

0

Tylko zwyciestwo!!!Vamos Barca!!!

0

Pan Luis Suarez powinien cos strzelic po ostatnich pudlach bo jesli on strzeli to o wynik bede spokojny.

3

Najgorzej bedzie jak pierwsi stracimy bramke bo wtedy RSSS wlaczy level podwojne murowanie bramki...w takim wypadku potrzebne bedzie nam szczescie

0

Tak mi sie marzy...ale mam swiadomosc,ze bedzie to niezwykle trudne spotkanie

0

Nie mialbym nic przeciwko gdybysmy zaczeli dzisiejsze spotkanie rownie dobrze jak legia

1

Musimy wygrac nie ma bata!Oby tylko bramkarz Sociedad nie mial meczu zycia

0

Ogladal ktos film bogowie?leci na tvn,polecam swietna rola T.Kota

1

Jakiś miesiąc temu tam byłem na retro party i Bennasii and Dhaly dali retro disco ...miazga!!!

8

Every single day ..energy 2000!!! to były czasy!!!

0

Wydaję mi się, iż Messi wraz z SN zagra w ataku z Sociedad to będzie zwycięstwo...bo inny wynik oznacza mega komplikacje nie wspominając o meczu z Realem

1

Ale i tak wielki szacun za Jego grę którą mogłem podziwiać!!!Steven Wielka postać futbolu ,która pozostanie w pamięci!!!

0

Jak wygramy z Sociedad to jestem spokojny o mecz z Realem

0

Ja pie....oby chociaz w LaLiga cos strzelil w tych nadchodzacych meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?