lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co nam da remis?
0
Jak myslicie Paco cos strzeli dzisiaj?
0
U babci na imieninach jest woda i jest rodzina
2
Oby to były prorocze słowa Izaaku
1
Jednak ta drużyna nas mega przyzwyczaiła do ciągłego wygrywania meczy i trofeum(Leo Messi King),ale masz rację iż jak nadejdą ciężkie chwile to trzeba dalej trzymać kciuki i wpierać FCB ,która dała nam tyle pozytywnych wrażeń w ostatnich latach
1
Ziomek oby twoje slowa sie spelnily w 100%.Vamos!!!
0
Chyba mega przesadzasz Enrique zrobil dla nas i tak juz sporo,bardziej bym mial pretensje do poszczegolnych zawodnikow,niech sie otrzasna i zaczna grac to co potrafia najlepiej
0
Szkoda strzepic ryja
3
Jak za tydzien nie wygramy to o mistrzostwie mozemy pomarzyc...Suarez sie zacial na amen i kaput...
0
Ale remis to nam c...a daje
1
Luis z takimi strzalami zapraszam do Lks Borek Szlachecki
0
Ja proponuje gre w lidze hiszpanskiej bez sedziow albot
0
Neymar strzal jak na b klasie
2
Niech w koncu strzeli Suarez bo bez jego bramek nie wygrywamy
0
Panie Messi wez pociagnij ta druzyne do wygranej bo jak nie ty to kto
1
K...... m...!!!Jak nasi nie powalcza to przed Gran Derbi 7pkt straty.Masakra...Jednak Sociedad zasluzenie prowadzi
0
Alez slaba gra Barcy...masakra praktycznie bez porzadnego strzalu.Na stojaco to nawet w Lotto Ekstraklasie sie nie wygrywa
0
Tylko zwyciestwo!!!Vamos Barca!!!
0
Pan Luis Suarez powinien cos strzelic po ostatnich pudlach bo jesli on strzeli to o wynik bede spokojny.
3
Najgorzej bedzie jak pierwsi stracimy bramke bo wtedy RSSS wlaczy level podwojne murowanie bramki...w takim wypadku potrzebne bedzie nam szczescie
0
Tak mi sie marzy...ale mam swiadomosc,ze bedzie to niezwykle trudne spotkanie
0
Nie mialbym nic przeciwko gdybysmy zaczeli dzisiejsze spotkanie rownie dobrze jak legia
1
Musimy wygrac nie ma bata!Oby tylko bramkarz Sociedad nie mial meczu zycia
0
Ogladal ktos film bogowie?leci na tvn,polecam swietna rola T.Kota
1
Jakiś miesiąc temu tam byłem na retro party i Bennasii and Dhaly dali retro disco ...miazga!!!
8
Every single day ..energy 2000!!! to były czasy!!!
0
Wydaję mi się, iż Messi wraz z SN zagra w ataku z Sociedad to będzie zwycięstwo...bo inny wynik oznacza mega komplikacje nie wspominając o meczu z Realem
1
Ale i tak wielki szacun za Jego grę którą mogłem podziwiać!!!Steven Wielka postać futbolu ,która pozostanie w pamięci!!!
0
Jak wygramy z Sociedad to jestem spokojny o mecz z Realem
0
Ja pie....oby chociaz w LaLiga cos strzelil w tych nadchodzacych meczach