lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam filmik Zbyszka Stonogi pt. "To jest k.... dramat"
2
Panie kibicu raczej w 2011 roku...2012 to Chelsea wygrala przypadkowo LM
0
Ciekaw jestem co by o tej wypowiedzi powiedzial Pawel Zarzeczny?
1
Jak tam ziomki objazd po rodzinie?Drinki poszly w ruch bo przynajmniej u mnie poszly...takze Najlepszego!
2
Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia!
0
Kosmiczny Messi!!!
1
Zeby to sie nie zemscilo
0
Kurde Domen dobry jest ale Kamil tez swietny wystep
1
To pewnie zasluga Pameli jego nowej kobity
9
Prawda jest taka iż złodzieje chcą pogonić potencjalnych przyszłych złodziei .....jedynie trzeba przyznać , że PiS się wzięło na poważnie z łapaniem przestępców ....chociaż tyle...
0
O Ricardinho juz przemawia na zgromadzeniu kot...yy tzn. chyba sie to zwie kod
0
Ziomek trafne spostrzezenie :)
2
Proponuje glosowac na PPZ (Polska Partia Zuli)
8
Ale w tvn maja bol dupy hehe,jakis oszolom stwierdzil,ze moze dojsc do sytuacji jak na Ukrainie (Majdan)
0
Raczej w okolicach Krakowa
0
Spoko jeszcze mysle aby napisac po polnocy
0
Ziomki juz z rana pisalem ale pochwale sie jeszcze raz zdalem dzis egzamin praktyczny na prawko za pierwszym razem
0
Wszystkie dzieci nasze sa.....
0
Wiadomo,ze teraz podczas samodzielnej jezdzie czlowiek bd nabieral doswiadczenia
0
Dzieki
11
Siema wszystkim,chcialem sie pochwalic iz zdalem prawko za pierwszym razem!!! Po prostu mistrzostwo swiata!!!
0
A co napisal bo nie widzialem?dal sie sprowokowac?
0
Czyzby niesiolowski ?
0
Zlota Pile dla CR zrozumiem ale Lewy dopiero na tak odleglym miejscu troszki slabo
0
Te rankingi wszystkie to sa ..... warte i tyle na ten temat
0
Panowie wg mnie zasluzona nagroda dla CR7.Cholera jakby Messi wygral to zakichane a wrecz przeklete CA to raczej Lionel by zdobyl nagrode
0
Tylko spirit....
0
Pewnie jak Krycha gra to USG Paryz przegra ale obym sie mylil
0
Jak zyc? he he Wiselka zremisowala ramosinho znowu zdobyl pkt dla pewnej ekipy z madrytu
1
Oczywiscie takze najlepszego