8

Co najmniej granat aczkolwiek mile widziany koktajl molotowa...

3

Zyla to jest mistrz!!!

0

Ciesze sie z tego medalu Piotra jak ze zlota!Zyla na to w 100 % zasluzyl .He he :)

2

Mysle,ze Zylka walnie daleko i zdobedzie brazowy medal

1

Mam nadzieje iz ktorys z polakow wywalczy braz

0

Jednak uwielbiam swoja prace,i tak mnie nie zwolnia..Vamos Barca!!!

0

Alez to spieprzyl....

0

Oto chodzi!!! Teraz utrzymac i wazne 3 pkt nasze!

0

O zesz ty w morde!Jak on to mogl zmarnowac

1

Patryk Malecki to zasluguje na Szacun kibicow Najlepszego klubu w Polsce!!!Tylko Wisla TS tylko Wisla TS tylko WISLA. Ten nasz TS

2

Armia Bialej Gwiazdy znowu idzie naprzod!!!Jutro gdyby Barca w wygrala to bedzie super!Bo strata pkt oznacza Kleske!!!

0

Wisla to jest potega!!!

0

Najgorsze miejsce Kamila....,moze jeszcze bedzie medal.Mnie osobiscie wkurz Szaranowicz

0

Bedzie chociaz braz w skokach?Jak myslicie?

0

Kurde chyba nie bedzie medalu....niepotrzebnie Szaranowicz powiedzial przed konkursem ,ze nasi musza zdobyc medal...Alez Kraft trafil z warunkami

0

Mam nadzieje iz ktorys z naszych skoczkow wywalczy medal

7

Ale pogoda jest popieprzona,u mnie snieg pada.Myslalem,ze juz idzie wiosna a tu lipa

6

Czyzby kolejny snajper Lecha poszedl w slady Roberta Lewandowskiego.Oby sie tak stalo

4

Ja mam lepszego newsa ponoc Maciej Skorza waha sie czy objac FCB od przyszlego sezonu!Alez sie dzieje

4

Tak mysle iz z Kownackiego moze byc conajmniej ciekawy zawodnik,ale warunek jest jeden musi wydostac sie z Kopacz Ekstraklasy

0

Co do Kamila rowniez zycze mu MS!Kubacki po 1 serii bedzie wysoko ale nie wytrzyma psychicznie ...ale obym sie mylil

1

Normalnie odkryl Ameryke...dac mu medal

0

Jak myslicie bedzie jutro w Lahti polskie zloto?Jezeli warunki beda dla wszystkich porownywalne to jestem spokojny o medal....a kto i jaki zdobedzie to juz zostawiam temu ,ktory bedzie mial szczescie.Jesli nie zdobedziemy medalu na malej skoczni to wg mnie to porazka....typowy Janusz

0

Teraz wyszlo jak wazny byl trafiony karny przez Messiego z Leganes.Jeszcze jest cien szansy na mistrza

0

Normalnie przez tych sedziow odechciewa sie ogladac LaLiga...

1

Kocham Barce ale w awans nie wierze ....

0

Wracam po tyg.banie ...oczywiscie zycze FCB jakikolwiek sukcesach w dalszej czesci sezonu...ale moga byc mega rozczarowania w tym sezonie,raczej juz sa FCB odpadla na 99.5 procent...takze pozdro dla wytrwalychq

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

2

Dobra ja juz dluzej nie zniose tego....KONIEC Barcy....Oczywiscie Zasluzone zwyciestwo PSG.Takze nie pozostaje nic innego jak zyczyc francuskiej ekipie powodzenia w nastepnych fazach LM.Ten klub musi kupic co najmniej 2 kreatorow gry na swiatowym poziomie jesli chce wrocic do elity w ciagu 2-3 lat...bo jesli nie to Messi moze w naszych barwach juz nie zdobyc Champions League

0

Ziomki ja chociaz czekam przy naszej katastrofalnej grze na bramke ktora chociasz w dziedietnym procencie da promyk nadziei na rewanz na Camp Nou

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?