lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Co najmniej granat aczkolwiek mile widziany koktajl molotowa...
3
Zyla to jest mistrz!!!
0
Ciesze sie z tego medalu Piotra jak ze zlota!Zyla na to w 100 % zasluzyl .He he :)
2
Mysle,ze Zylka walnie daleko i zdobedzie brazowy medal
1
Mam nadzieje iz ktorys z polakow wywalczy braz
0
Jednak uwielbiam swoja prace,i tak mnie nie zwolnia..Vamos Barca!!!
0
Alez to spieprzyl....
0
Oto chodzi!!! Teraz utrzymac i wazne 3 pkt nasze!
0
O zesz ty w morde!Jak on to mogl zmarnowac
1
Patryk Malecki to zasluguje na Szacun kibicow Najlepszego klubu w Polsce!!!Tylko Wisla TS tylko Wisla TS tylko WISLA. Ten nasz TS
2
Armia Bialej Gwiazdy znowu idzie naprzod!!!Jutro gdyby Barca w wygrala to bedzie super!Bo strata pkt oznacza Kleske!!!
0
Wisla to jest potega!!!
0
Najgorsze miejsce Kamila....,moze jeszcze bedzie medal.Mnie osobiscie wkurz Szaranowicz
0
Bedzie chociaz braz w skokach?Jak myslicie?
0
Kurde chyba nie bedzie medalu....niepotrzebnie Szaranowicz powiedzial przed konkursem ,ze nasi musza zdobyc medal...Alez Kraft trafil z warunkami
0
Mam nadzieje iz ktorys z naszych skoczkow wywalczy medal
7
Ale pogoda jest popieprzona,u mnie snieg pada.Myslalem,ze juz idzie wiosna a tu lipa
6
Czyzby kolejny snajper Lecha poszedl w slady Roberta Lewandowskiego.Oby sie tak stalo
4
Ja mam lepszego newsa ponoc Maciej Skorza waha sie czy objac FCB od przyszlego sezonu!Alez sie dzieje
4
Tak mysle iz z Kownackiego moze byc conajmniej ciekawy zawodnik,ale warunek jest jeden musi wydostac sie z Kopacz Ekstraklasy
0
Co do Kamila rowniez zycze mu MS!Kubacki po 1 serii bedzie wysoko ale nie wytrzyma psychicznie ...ale obym sie mylil
1
Normalnie odkryl Ameryke...dac mu medal
0
Jak myslicie bedzie jutro w Lahti polskie zloto?Jezeli warunki beda dla wszystkich porownywalne to jestem spokojny o medal....a kto i jaki zdobedzie to juz zostawiam temu ,ktory bedzie mial szczescie.Jesli nie zdobedziemy medalu na malej skoczni to wg mnie to porazka....typowy Janusz
0
Teraz wyszlo jak wazny byl trafiony karny przez Messiego z Leganes.Jeszcze jest cien szansy na mistrza
0
Normalnie przez tych sedziow odechciewa sie ogladac LaLiga...
1
Kocham Barce ale w awans nie wierze ....
0
Wracam po tyg.banie ...oczywiscie zycze FCB jakikolwiek sukcesach w dalszej czesci sezonu...ale moga byc mega rozczarowania w tym sezonie,raczej juz sa FCB odpadla na 99.5 procent...takze pozdro dla wytrwalychq
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
2
Dobra ja juz dluzej nie zniose tego....KONIEC Barcy....Oczywiscie Zasluzone zwyciestwo PSG.Takze nie pozostaje nic innego jak zyczyc francuskiej ekipie powodzenia w nastepnych fazach LM.Ten klub musi kupic co najmniej 2 kreatorow gry na swiatowym poziomie jesli chce wrocic do elity w ciagu 2-3 lat...bo jesli nie to Messi moze w naszych barwach juz nie zdobyc Champions League
0
Ziomki ja chociaz czekam przy naszej katastrofalnej grze na bramke ktora chociasz w dziedietnym procencie da promyk nadziei na rewanz na Camp Nou