0

Dziekujemy....Barca nie wykorzystuje kolejnej szansy od Realu na walke o LaLiga,takze Madryt byc moze bedzie pocichu swietowal tytul....ale zaraz zapimnialem iz posiadamy gracza ,ktory moze odmienic losy meczu a nazywa sie on Andre Gomes....takze jest nadzieja....

0

Chlop dosyc wysoki i daje sie przepchac jak junior

1

Wezcie tego Gomesa bo mnie jasny ...... strzeli

0

Yhy...Kameni oczywiscie z nami jak gra to wpada w trans

2

Wow! Ale popieprzony mecz w polskiej lidze.Jaga zgarnela 3 pkt

0

Mnie osobiście podczas meczu FCB na eleven wkurzała reklama grand prix czegoś tam

0

Jak ja sie ciesze,ze zyje w erze Najlepszego Pilkarza w historii futbolu!Messi!Messi!Messi!!!

0

Jest kapitalnie!!!
Messi!!!
Cos czuje,ze pan z Argentyny moze pokusic sie o hattricka

0

Dopiero co wlaczylem mecz ,bo pierwsza burza w tym sezonie a tu takie golazoo!!!!

0

Alez slaby nasz pseudoklasyk ligowy...

15

Tylko Wisla!!!Po 3 pkt!Armia Bialej Gwiazdy!!!

2

Szkoda,ze Glikson nie zagra z Rumunia

0

Lewy geniusz!!!

0

Panowie czy obejrze mecz Hiszpania-Izrael gdzies na nc plus?

0

Bo sa za slabi?

0

Rowniez mam nadzieje iz w Turynie pokaza ,ze stac ich na polfinach...noi cala nadzieja w
Neymarze,chyba ,ze Messi sie ogarnie na LM

0

Co tam?Jak tam? Przewiduje iz LaLiga dla Realu,Puchar Krola dla nas...noi zostaje CL ..powiem tyle,zeby nasi dotarli do nastepnej rundy to musza sie spiac na wyzyny swoich mozliwosci!To pisal dla panstwa Jan Wezyk

0

Ja Ci moge udostepnic moje Suzuki Swift na jazde testowa,tylko wplac ze 3.500 zl,takze spoko

0

Ale Kamilos jest rownie genialny!!!

0

Kraft to jest istny wariat!!!

19

Wisla to jest potega!!Wisla najlepsza jest!!!Wisla ten nasz TS!!!

0

Co tam ziomki?Ja dzisiaj bylem u mechanika z Suzuki Swift i okazalo sie ,ze chlodnica do wymiany...takze wasze zdrowie!!!zVamos!!!!5

0

Ja gdybym wygral to oczywiscie bym zamieszkal w Barcelonie

2

No cwiercfinal Real-Leicester,a my pewnie wylosujemy Atletico

0

Ale Barca dzis dala dupy....szkoda sie denerwowac,jednak krytykowalem Domenecha za jego wypowiedzi ale jednak mial racje Messi sie conajmniej lekko pogubil....dzisiaj zaprezentowal poziom ekstraklasy....

0

K...... i wszystko poszlo sie j.....czyli cos za cos awans do cwiercfinalu LM kosztem utraty Mistrzostwa Hiszpanii...

9

Messi otrzasnij sie!!! Jak nie ma Neya to tylko jego podania moga byc na wage 3 pkt

0

Pan Suarez wie o co chodzi :) takze po zwyciestwo!!!Vamos!!!

0

Musimy to wygrac nie ma innej opcji!!!

0

Noi zrobilo sie niebezpiecznie,nie ma Neymara to Messi musi spiac dupe i musimy wygrac ten mecz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?