0

Miejmy nadzieje,ze szkolki pojawi sie choc 1/4 utalentowany gracz pokroju Messiego i moze jakos to bedzie

2

Ziomek dobrze gadasz takze pije z kumplem Twoje zdrowie!

0

Otrzymalismy kwote za transfer Moneymara (222 mln) noi wafel nikogo ze swiatowej polki nie uda sie temu zarzadowi sciagnac....takze pomimo iz posiadamy Krola Futbolu Messiego to o LM raczej zapomnijmy...a w LaLiga z Realem bedzie ciezko...mam nadzieje iz nowy trener poniesie aktualna kadre na wyzyny i znowu Barca bedzie rzadzila

5

Jutro Derby Krakowa,takze wybieramy sie na R22!!!Tylko zwyciestwo Wiselko!Tylko zwyciestwo!!!

21

Impulsy sie skonczyly

0

Naprzod United!!!

0

Francowaty Real,po meczu....brawa dla sedziow najwyzszy poziom....

0

Trafne spostrzezenie :)

6

Dzwiek z meczu za pomoca kalkulatora przesylany

5

Wisla to jest potega!!!

0

Wisla niestety dzisiaj gra na stojaco,jednak chyba zamieszanie wokol niedoszlej sprzedazy zrobilo swoje

0

Stary spokojnie przeciez jest Deulofeu.Jestem spokojny.....

0

Narazie niby nie ma ale cos jest na rzeczy niestety

0

Ziomki powiem wam jedno: niestety tracimy genialnego zawodnika....to bedzie mega oslabienie....nie wiem kogo kupia w jego miejsce ale mam nadzieje,iz FCB wroci na szczyt w Europie...ale odejscie Neya to niesamowita strata...no coz zobaczymy co pokaze zycie

0

Dobra bierzemy Coutinho a w zamian Douglas jesli zagra kilka spotk
an na poziomie laligi do Arka Gdynia k...s.... ma opcje wykupu

0

Ja slyszalem ,ze maja niejakiego Messiego dorzucic w tej transakcji

0

Pozwolcie,ze ja sie wypowiem...najlepszy gracz z jakim gralem to chlop z mojej miejscowosci....gdyby postawil w wieku gimnazjalnym na pilke a nie na inne rozrywki to moglby zaistniec przynajmniej w podkrakowskim futbolu,kto wie moze w Wisle....takze koniec opowiesci z narni uwazam za zamkniete

2

Wszyscy sa siebie warci...takze panowie najlepszego,wasze zdrowie!

0

Tak sobie z nudow popijajac drinka wypatrzylem na youtubie streama (niejaki bystrzak) iz ludziom sie nie chce robic to wola nagrywac jak chleja ...widze,ze po danielumagicalu "modne" sie zrobilo chlanie na wizji...

0

Kurde....a wiazalem z nim spore nadzieje....no szkoda

0

Co do komentatorow to ja wole tych chlopow z Eleven niz duet Ulatowski Zewlakow mieliby komentowac LaLiga

1

Ale oni panikuja,jeszcze ulatowski pieprzy o jakims rewanzu
Chielliniego....wtf

0

Wow!Jak ty to dostrzegles? Zwykli widzowie ogladaja spokojnie a tu miedzy wierszami wszystko juz ustalone

0

Nasz diamencik Andre Gomes jest na lawce czy ma zasluzone wolne po wyczerpujacym sezonie?

0

Kuzwa poszedlem oddac mocz do analizy a wracam a tu ponoc Ney na 2:0....i co ewidentnie podczas drugiej cieszynki wskazal iz przejdzie do USG?

25

Spokojnie,nie zapominajmy ,ze Juventus jest oslabiony bo Legia kupila od nich zawodnika

0

Jasny gwint.........

0

Czy on sie cieszyl? Czy to sie zegnal z FCB?OMG jak zyc?

0

Czyli panowie po 13 minutach mozna juz isc spac spokojnie (Neymar zostaje) ? :)

1

Panie,piwek nidgy za wiele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?