lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miejmy nadzieje,ze szkolki pojawi sie choc 1/4 utalentowany gracz pokroju Messiego i moze jakos to bedzie
2
Ziomek dobrze gadasz takze pije z kumplem Twoje zdrowie!
0
Otrzymalismy kwote za transfer Moneymara (222 mln) noi wafel nikogo ze swiatowej polki nie uda sie temu zarzadowi sciagnac....takze pomimo iz posiadamy Krola Futbolu Messiego to o LM raczej zapomnijmy...a w LaLiga z Realem bedzie ciezko...mam nadzieje iz nowy trener poniesie aktualna kadre na wyzyny i znowu Barca bedzie rzadzila
5
Jutro Derby Krakowa,takze wybieramy sie na R22!!!Tylko zwyciestwo Wiselko!Tylko zwyciestwo!!!
21
Impulsy sie skonczyly
0
Naprzod United!!!
0
Francowaty Real,po meczu....brawa dla sedziow najwyzszy poziom....
0
Trafne spostrzezenie :)
6
Dzwiek z meczu za pomoca kalkulatora przesylany
5
Wisla to jest potega!!!
0
Wisla niestety dzisiaj gra na stojaco,jednak chyba zamieszanie wokol niedoszlej sprzedazy zrobilo swoje
0
Stary spokojnie przeciez jest Deulofeu.Jestem spokojny.....
0
Narazie niby nie ma ale cos jest na rzeczy niestety
0
Ziomki powiem wam jedno: niestety tracimy genialnego zawodnika....to bedzie mega oslabienie....nie wiem kogo kupia w jego miejsce ale mam nadzieje,iz FCB wroci na szczyt w Europie...ale odejscie Neya to niesamowita strata...no coz zobaczymy co pokaze zycie
0
Dobra bierzemy Coutinho a w zamian Douglas jesli zagra kilka spotk
an na poziomie laligi do Arka Gdynia k...s.... ma opcje wykupu
0
Ja slyszalem ,ze maja niejakiego Messiego dorzucic w tej transakcji
0
Pozwolcie,ze ja sie wypowiem...najlepszy gracz z jakim gralem to chlop z mojej miejscowosci....gdyby postawil w wieku gimnazjalnym na pilke a nie na inne rozrywki to moglby zaistniec przynajmniej w podkrakowskim futbolu,kto wie moze w Wisle....takze koniec opowiesci z narni uwazam za zamkniete
2
Wszyscy sa siebie warci...takze panowie najlepszego,wasze zdrowie!
0
Tak sobie z nudow popijajac drinka wypatrzylem na youtubie streama (niejaki bystrzak) iz ludziom sie nie chce robic to wola nagrywac jak chleja ...widze,ze po danielumagicalu "modne" sie zrobilo chlanie na wizji...
0
Kurde....a wiazalem z nim spore nadzieje....no szkoda
0
Co do komentatorow to ja wole tych chlopow z Eleven niz duet Ulatowski Zewlakow mieliby komentowac LaLiga
1
Ale oni panikuja,jeszcze ulatowski pieprzy o jakims rewanzu
Chielliniego....wtf
0
Wow!Jak ty to dostrzegles? Zwykli widzowie ogladaja spokojnie a tu miedzy wierszami wszystko juz ustalone
0
Nasz diamencik Andre Gomes jest na lawce czy ma zasluzone wolne po wyczerpujacym sezonie?
0
Kuzwa poszedlem oddac mocz do analizy a wracam a tu ponoc Ney na 2:0....i co ewidentnie podczas drugiej cieszynki wskazal iz przejdzie do USG?
25
Spokojnie,nie zapominajmy ,ze Juventus jest oslabiony bo Legia kupila od nich zawodnika
0
Jasny gwint.........
0
Czy on sie cieszyl? Czy to sie zegnal z FCB?OMG jak zyc?
0
Czyli panowie po 13 minutach mozna juz isc spac spokojnie (Neymar zostaje) ? :)
1
Panie,piwek nidgy za wiele