lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Tylko Wisla!!!Carlitos!!! Wiselka!!!
3
Jazda!Jazda!Jazda! Biala Gwiazda! Tylko 3 pkt Wiselko tylko 3 pkt!!!
7
Takze teraz Wiselka tylko zwyciestwo!!!
1
Czyli bohaterem dnia zostal Paulinho!Kto by pomyslal ..oby tak dalej gral
1
Wiadomo,jaja jak ....ale kij z tym niech Messi dalej tak gra i niech go nie wybieraja do tych pseudo jedenastek
0
Zarabiscie nagle zaczal napieprzac deszcz i brak sygnalu.....
3
Czy ich czasem nie ......dobrze,ze nie zrobili w Wigilie o 17.....
1
Kazdy to powie Barcelona rzadzi w Katalonii!!!
6
Manita!!! Asysta Dembele i mistrzowskie wykonczenie Luisa Suareza
8
Oj Miroslawskiego juz boli d..... ze robi jakies wyliczanki
0
La president strzelil niczym Carles Puyol.Barca!Barca!Barca!
7
Kuzwa Paulinho by strzelil
0
Ciekawe czy Dembele odda chociaz strzal,bo mysle iz Gomesinho conajmniej ze 2 strzaly odda
0
Jak dobrze iz moge podziwiac gre Najlepszego Pilkarza w historii
0
Messi Krol!!!!
3
Leon Zawodowiec!!!
0
Krol futbolu strzelil!Messi!!!!
0
Barca!!! Naprzod!
0
Tylko zwyciestwo!!! Barca!!!
1
Siemanko, ziomeczki ten mecz musimy wygrac! Po pierwsze to derby a poza tym jest szansa aby odskoczyc Realowi....
3
Teodorczyk sie w koncu otrzasnal i zdobyl brame na wage 3 pkt,oby tak dalej to moze bedzie zmiennik dla Milika w reprezentacji,ktory co prawda strzeli gola ale zmarnuje conajmniej 2-3 sytuacje 200%
0
A to te pajace z Lotwy ,to sa jaja pilka ewidentnie za linia ale kij z tym nie ma bramki
0
Milik ma duzy potencjal ale dlaczego on tyle marnuje sytuacji.......
0
Co sie z nimi dzieje....zaraz bedzie remis ,placz i zgrzytanie zebow
0
Slabo nasi graja,oby to wygrali i za miesiac poprawili gre na ostatnie 2 kluczowe mecze
0
A Maczynski? Po ostatnim meczu tez powinien na lawce wyladowac
0
Buffona panie to ty zostaw w spokoju,lepiej miej pretensje do Fabianskiego
0
Isco jest prze dzik!
1
Drogi Samuelu widze iz nadal jestes w formie...dobry zart...gorzej jesli w przyszlosci bedziemy mieli zaszczyt zagrac w Lidze Europy
0
Kurde taki David Villa by sie przydal nam,na pewno nie bylby gorszy niz Paco