0

Mnie wkurza to ,iz nadejdzie LM i nagle RM wygrywa i CR strzela ale oby do czasu...

0

W dzisiejszym futbolu takich wojownikow niestety brakuje

6

Szkoda dzisiejszych zmarnowanych sytuacji z Celta bo przewaga moglaby sie powiekszyc.Najwazniejsze obecnie aby Umtiti jak najszybciej sie wykurowal.

0

Naprzod Athlethic!!!

0

Viva la Red Ramos!!!

1

Powiem Ci,chyba tak

3

Co do Realu to na 100 procent cos strzela....

0

Ale Ekstraklapa jest p...... Oby to Sandecja utrzymala

0

Pewnie wykorzystaja nasza strate pkt.Zostanie tylko 6 pkt przewagi...jeszcze mecze bez Stalowego Umtiti...obysmy na poczatku roku mieli jakakolwiek przewage nad Realem albo Valencia

13

No coz trzeba sie napic....

1

Dawno nie obstawialem i pokusilem sie o kuponik dzisiaj i 1 mecz i Lipsk wybil mi z glowy zabawe w obstawianie

0

Siwy Robert strzelil z penalty

0

Takie sa dzisiejsze niby "sprawiedliwsze" skoki narciarskie

3

K.... przeciez czlowieka szlag trafia jak sie myla te patafiany

0

Król Messi!!!Jazda z nimi!!!

4

Oj Suarez,Suarez....zeby chociaz gola strzelil

1

Wow!i znowu transfery pokroju Chukwu Chukwu ..

4

Niestety szykuje sie pierwsza porazka w sezonie...

0

Miejmy nadzieje.Pewnie tak bedzie po oficjalnym potwierdzeniu nowego kontraktu Messi na pelnej ......wjedzie w Valencie

0

Oby

0

Jaki wynik obstawiacie na jutrzejszy mecz FCB?Ja stawiam na 2:1 dla Barcy po cieeezkim meczu

0

Oby Barca jutro wygrala!Oczywiscie napije sie drinka za to,takze najlepszego wszystkim

0

Mam nadzieje,iz tak nie bedzie.Chociaz w najlepszej lidze swiata kazdy z kazdym moze wygrac

0

A nasz jakzesz cudowny siwy Robert Lewandowski?

1

Niech Carlitos wypunktuje w poniedzialek ekipe z Niecieczy

5

Brawa dla druzyny z Kielc.Takze niech Wiselka w poniedzialek wygra i pnie sie w tabeli.

0

Bardzo dobry,chociaz raz sedziowie nie pomagaja Legii

0

Ricardinho pewnie sie znudzil polityka i wyjedzie do Portugalii z jakas kobita i zacznie sielankowe zycie

0

W koncu Kielce zdobyly gola ,niech daza do zwyciestwa

0

No przed nim niesamowita kariera,bedzie w przyszlosci walczyl o Zlota Pilke z Neymarem albo Embape :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?