1

No jeszcze z 5 razy i starczy

1

Cracovia dostala sankcje za wczorajsze "zachowanie" ich ...chyba sympatykow.Biala Gwiazda rzadzi!Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!

0

Oj Boze ale holota na Cracovii....

15

Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!

11

Wiselka!Wiselka!Wiselka!Armia Bialej Gwiazdy!

5

Tylko Wisla! Jazda jazda jazda Biala Gwiazda!!!

1

Gornik przegral...jednak nasza liga jest p........... Jutro Wiselka musi wygrac w derbach!

1

Czyli pewnie skonczyl sie pakt z obcoma cywilizacjami i chce wyruszyc w nieznane...( dobra czekam na teksty ty p......)

2

Szkoda,ze na mundialu nie zagramy z Korea bo to dopiero bylby popis Szpakowskiego

4

Nie tylko z nim...a James,Falcao,Bacca plus inni...jeszcze Krychowiak znowu grzeje lawe a pewnie za chwile znowu zacnie posiedzi na trybunach...takze narazie nie mam optymistycznych mysli na temat wystepu naszych na mundialu...ale jest troche czasu to zobaczymy jak to wszystko sie rozwinie

5

Jak to dobrze ,ze jutro wolne .Amen

0

Oj chyba Zielinski nie zagra na wiosne w LM

2

Mam nadzieje,ze Messi pobije rekord CR ale duzo zalezy od transferow Barcy bo jak dalej beda sciagac ogorki typu Gomesinho,Turan and Douglas to ciezko bedzie

0

Noi niby Coutinho ma do nas przejsc...ta chyba za 230 mln euro

9

Zdobywca kolejnej ZP znowu strzela,miejmy nadzieje,iz Messi kiedys przebije go w liczbie bramek w Champions League

0

Yhy Real pewnie wygra ze 4:0...Brawo dla Zielinskiego oby tak dalej

0

Brawo Lewy!!!

0

Ziomeczki stare dobre energy bez kombinacji.Kto poszuka ten znajdzie

1

No juz mam troszki lat...ale troche do 30 jeszcze brakuje...ale wiadomo ,iz to jedno lub ze dwa "posunięcia," i welcome to nowa rzeczywistość!Narazie wypije wasze zdrówko!FCB!Tylko Wisła!!!

2

Nie gniewaj sie ale moja jedyna odpowiedz moze brzmiec:napij sie drineczka i pozbedziesz sie kazdego smuteczka

0

Ja znalem kiedys...ale lepiej iz nie bede w tym stanie podawal Ci stron...Ziomek jak ja zupelnie bez praktyki i wiedzy przed przystąpieniem do nauki a co predzej jazdy autem zdalem za 1 razem mimo iz mi kia rio 2 razy zgasla.Takze zdalem (mialem 1 dotychczas stluczke ale bez ofiar,)

5

Ziomek,moja rada w tej chwili brzmi:polej kieliszka i wypij za FCB

5

Bez przesady... Zizou zbyt duzo waznych trofeum wywalczyl by go sie latwo pozbyli...niech zostanie i nadal stawia na Benzyne to srodowisko FCB bedzie conajmniej zadowolone

1

Filmy Quarantino czy jakos tak mnie rozpie......chociaz nie widzialem kill billa,moze sie skusze

0

Django,Wilk z wall street,nienawistna osemka,pokoj,interstellar.Seriale:breaking bad i narcos( poki co ogladalem 2 sezony ale aktor grajacy pablo escobara wymiata)

0

No to chlopie "gratulacje"

1

Zebysmy w maju nie klneli z powodu RM w finale Champions League

0

Pochwalcie sie jak tam kupony?Mi oczywiscie 1 mecz nie wszedl...ale na jutro tez jest kuponik,zobaczymy kiedy skoncza sie marzenia

0

Final Champions League :Manchester City-FC Barcelona 0:2 Messi and Paulinho.Takze wasze zdrowie mozna isc spac :)

1

Stary wez lepiej walnij lekkiego drinka i do spania...niz wchodzenie na ich strone...chociaz kto co lubi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?