lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No jeszcze z 5 razy i starczy
1
Cracovia dostala sankcje za wczorajsze "zachowanie" ich ...chyba sympatykow.Biala Gwiazda rzadzi!Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!
0
Oj Boze ale holota na Cracovii....
15
Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!
11
Wiselka!Wiselka!Wiselka!Armia Bialej Gwiazdy!
5
Tylko Wisla! Jazda jazda jazda Biala Gwiazda!!!
1
Gornik przegral...jednak nasza liga jest p........... Jutro Wiselka musi wygrac w derbach!
1
Czyli pewnie skonczyl sie pakt z obcoma cywilizacjami i chce wyruszyc w nieznane...( dobra czekam na teksty ty p......)
2
Szkoda,ze na mundialu nie zagramy z Korea bo to dopiero bylby popis Szpakowskiego
4
Nie tylko z nim...a James,Falcao,Bacca plus inni...jeszcze Krychowiak znowu grzeje lawe a pewnie za chwile znowu zacnie posiedzi na trybunach...takze narazie nie mam optymistycznych mysli na temat wystepu naszych na mundialu...ale jest troche czasu to zobaczymy jak to wszystko sie rozwinie
5
Jak to dobrze ,ze jutro wolne .Amen
0
Oj chyba Zielinski nie zagra na wiosne w LM
2
Mam nadzieje,ze Messi pobije rekord CR ale duzo zalezy od transferow Barcy bo jak dalej beda sciagac ogorki typu Gomesinho,Turan and Douglas to ciezko bedzie
0
Noi niby Coutinho ma do nas przejsc...ta chyba za 230 mln euro
9
Zdobywca kolejnej ZP znowu strzela,miejmy nadzieje,iz Messi kiedys przebije go w liczbie bramek w Champions League
0
Yhy Real pewnie wygra ze 4:0...Brawo dla Zielinskiego oby tak dalej
0
Brawo Lewy!!!
0
Ziomeczki stare dobre energy bez kombinacji.Kto poszuka ten znajdzie
1
No juz mam troszki lat...ale troche do 30 jeszcze brakuje...ale wiadomo ,iz to jedno lub ze dwa "posunięcia," i welcome to nowa rzeczywistość!Narazie wypije wasze zdrówko!FCB!Tylko Wisła!!!
2
Nie gniewaj sie ale moja jedyna odpowiedz moze brzmiec:napij sie drineczka i pozbedziesz sie kazdego smuteczka
0
Ja znalem kiedys...ale lepiej iz nie bede w tym stanie podawal Ci stron...Ziomek jak ja zupelnie bez praktyki i wiedzy przed przystąpieniem do nauki a co predzej jazdy autem zdalem za 1 razem mimo iz mi kia rio 2 razy zgasla.Takze zdalem (mialem 1 dotychczas stluczke ale bez ofiar,)
5
Ziomek,moja rada w tej chwili brzmi:polej kieliszka i wypij za FCB
5
Bez przesady... Zizou zbyt duzo waznych trofeum wywalczyl by go sie latwo pozbyli...niech zostanie i nadal stawia na Benzyne to srodowisko FCB bedzie conajmniej zadowolone
1
Filmy Quarantino czy jakos tak mnie rozpie......chociaz nie widzialem kill billa,moze sie skusze
0
Django,Wilk z wall street,nienawistna osemka,pokoj,interstellar.Seriale:breaking bad i narcos( poki co ogladalem 2 sezony ale aktor grajacy pablo escobara wymiata)
0
No to chlopie "gratulacje"
1
Zebysmy w maju nie klneli z powodu RM w finale Champions League
0
Pochwalcie sie jak tam kupony?Mi oczywiscie 1 mecz nie wszedl...ale na jutro tez jest kuponik,zobaczymy kiedy skoncza sie marzenia
0
Final Champions League :Manchester City-FC Barcelona 0:2 Messi and Paulinho.Takze wasze zdrowie mozna isc spac :)
1
Stary wez lepiej walnij lekkiego drinka i do spania...niz wchodzenie na ich strone...chociaz kto co lubi