0

Hejt jakiego doswiadczyla po startach na IO niestety zrobil swoje...Swoja droga wczoraj po sukcesie Kamila wszedlem na strone pewnego portalu internetowego ciekawy co pisza na ten temat.Informacje przeczytalem i zajrzalem na komentarze i .....masakra...jak nie na temat polityki to umniejszanie sukcesu a wrecz wyzwiska w strone zawodnika....Jednak hejterzy istnieja naprawde (byc moze przez kogos oplacani)

6

Wisla wygrala a Carlitos bramki nie strzelil...ale kto ogladal to wie ,ze pan Lopez byl najlepszym zawodnikiem Wisly w tym meczu

1

Kurde to byl gracz,zwlaszcza mecz Anglia-Polska mistrzostwo w wykonaniu Grega

0

Przeciez chociazby niejaki Robert Mateja byl lepszy :)

0

Masz racje ale zawsze sa Austriacy(Kraft,Hajbek), chociaz jezeli chodzi o druzynowke to nasi sie zawsze mobilizowali na te konkursy.Czy Zyla otrzyma szanse?

3

Teraz tak na spokojnie mysle,ze to co zrobil Kamil Stoch to jest cos fenomenalnego,kosmicznego....Fajnie,ze moglem to obejrzec bo to bedzie wspominane w przyszlosci latami...Co do konkursu druzynowego to mam cicha nadzieje na braz.A wy co myslicie?

4

Piotrus tak wg mediów jest kreowany na jakiegos "niby blazna" a to czlowiek wielce utalentowany

2

Zoran Arsenic cichy bohater dnia (przynajmniej wg mnie i kropka)

2

And Maryla Rodowicz,chociaz Piotrek Żyła fenomenalnie zagrał na gitarze hymn Polski specjalnie dla Stocha.Uwazam iz moglby zamieszac w tym konkursie :)

0

Brawo Wiselka! Po 3 pkt swoja droga bez Carlitosa to ten zespol nie istnieje

0

Niezgoda musi otrzymac szanse od Nawalki

0

Powiem wam,ze KopaczEkstraklasa ruszyla z kopyta!Co mecz to kilka bramek.Pieprzyc obrone wszyscy do ataku :)

0

Kurlaaa Hamalainen szaleje

8

Niestety Legia idzie na mistrza...zeby chociaz sie zakwalifikowali do Ligi Europy

0

Niestety Real sie odrodzil.Czyzby po raz 3 LM?Wydaje mi sie,ze w tej chwili to jedynie Barca bylaby w stanie ich zatrzymac

1

Panie Samuelu tak wyszlo,taki mamy klimat

1

Polska!Biało Czerwoni!!!!,

0

Niech odwolaja druga serie!!!

0

Noi co z tego?..........

0

Aczkolwiek pan Niezgoda ma talent.Wazne iz majac teraz 23 lata musi isc do przodu,czyli co mecz asysta,bramka i do konca kwietnia ...ale i tak Wisla pokaze stara dobra krakowska pilke i bedzie podium.ABG!!!Teraz godnie czekam na hejt.

2

Niestety...............

1

Brawo Zaglebie!!!!Jeszcze jeden!

0

Strzelcie..... gola!!!!

0

Dajcie karnego#!!

2

Chcialbym aby Stoch jutro obronil tytul MO ,jest w formie ale troche martwia mnie prognozy na jutro.Ma byc dosyc odczuwalny wiatr,jesli bedzie po troche sprawiedliwy dla wszystkich to ok.Ale jesli komus powieje i przypadkowo bedzie MO to juz slabo.Chociaz czesto tak bylo na IO.Amen

12

Bez przesady,genialny to jest Messi.A fatalny to jest Kucharczyk

0

Noi .... Niezgoda zakonczyl mecz,jak myslicie gdyby strzelal to pojedzie do Rosji w roli jokera ...Czy Nawalka wyzej ceni Pawla Brożka :)

0

Takze,jesli BarcaInfo tak mowi ...oby tak bylo.Amen

1

Sa tu jacys kibice Wisly?Mam nadzieje,iz Wisla z nowym trenerem ruszy naprzod!Oczywiscie FCB w niedziele przejedzie sie po Getafe...innej opcji nie ma

0

Jesli by ktos postawil jakies whisky 0,7 to bym chetnie obejrzal saneczkarstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?