lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hejt jakiego doswiadczyla po startach na IO niestety zrobil swoje...Swoja droga wczoraj po sukcesie Kamila wszedlem na strone pewnego portalu internetowego ciekawy co pisza na ten temat.Informacje przeczytalem i zajrzalem na komentarze i .....masakra...jak nie na temat polityki to umniejszanie sukcesu a wrecz wyzwiska w strone zawodnika....Jednak hejterzy istnieja naprawde (byc moze przez kogos oplacani)
6
Wisla wygrala a Carlitos bramki nie strzelil...ale kto ogladal to wie ,ze pan Lopez byl najlepszym zawodnikiem Wisly w tym meczu
1
Kurde to byl gracz,zwlaszcza mecz Anglia-Polska mistrzostwo w wykonaniu Grega
0
Przeciez chociazby niejaki Robert Mateja byl lepszy :)
0
Masz racje ale zawsze sa Austriacy(Kraft,Hajbek), chociaz jezeli chodzi o druzynowke to nasi sie zawsze mobilizowali na te konkursy.Czy Zyla otrzyma szanse?
3
Teraz tak na spokojnie mysle,ze to co zrobil Kamil Stoch to jest cos fenomenalnego,kosmicznego....Fajnie,ze moglem to obejrzec bo to bedzie wspominane w przyszlosci latami...Co do konkursu druzynowego to mam cicha nadzieje na braz.A wy co myslicie?
4
Piotrus tak wg mediów jest kreowany na jakiegos "niby blazna" a to czlowiek wielce utalentowany
2
Zoran Arsenic cichy bohater dnia (przynajmniej wg mnie i kropka)
2
And Maryla Rodowicz,chociaz Piotrek Żyła fenomenalnie zagrał na gitarze hymn Polski specjalnie dla Stocha.Uwazam iz moglby zamieszac w tym konkursie :)
0
Brawo Wiselka! Po 3 pkt swoja droga bez Carlitosa to ten zespol nie istnieje
0
Niezgoda musi otrzymac szanse od Nawalki
0
Powiem wam,ze KopaczEkstraklasa ruszyla z kopyta!Co mecz to kilka bramek.Pieprzyc obrone wszyscy do ataku :)
0
Kurlaaa Hamalainen szaleje
8
Niestety Legia idzie na mistrza...zeby chociaz sie zakwalifikowali do Ligi Europy
0
Niestety Real sie odrodzil.Czyzby po raz 3 LM?Wydaje mi sie,ze w tej chwili to jedynie Barca bylaby w stanie ich zatrzymac
1
Panie Samuelu tak wyszlo,taki mamy klimat
1
Polska!Biało Czerwoni!!!!,
0
Niech odwolaja druga serie!!!
0
Noi co z tego?..........
0
Aczkolwiek pan Niezgoda ma talent.Wazne iz majac teraz 23 lata musi isc do przodu,czyli co mecz asysta,bramka i do konca kwietnia ...ale i tak Wisla pokaze stara dobra krakowska pilke i bedzie podium.ABG!!!Teraz godnie czekam na hejt.
2
Niestety...............
1
Brawo Zaglebie!!!!Jeszcze jeden!
0
Strzelcie..... gola!!!!
0
Dajcie karnego#!!
2
Chcialbym aby Stoch jutro obronil tytul MO ,jest w formie ale troche martwia mnie prognozy na jutro.Ma byc dosyc odczuwalny wiatr,jesli bedzie po troche sprawiedliwy dla wszystkich to ok.Ale jesli komus powieje i przypadkowo bedzie MO to juz slabo.Chociaz czesto tak bylo na IO.Amen
12
Bez przesady,genialny to jest Messi.A fatalny to jest Kucharczyk
0
Noi .... Niezgoda zakonczyl mecz,jak myslicie gdyby strzelal to pojedzie do Rosji w roli jokera ...Czy Nawalka wyzej ceni Pawla Brożka :)
0
Takze,jesli BarcaInfo tak mowi ...oby tak bylo.Amen
1
Sa tu jacys kibice Wisly?Mam nadzieje,iz Wisla z nowym trenerem ruszy naprzod!Oczywiscie FCB w niedziele przejedzie sie po Getafe...innej opcji nie ma
0
Jesli by ktos postawil jakies whisky 0,7 to bym chetnie obejrzal saneczkarstwo.