lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aj jaka szkoda,Zaglebie przegrywa
2
Miejmy nadzieje,iz kolo godz.16 będziemy swietowac medal polskiego skoczka
2
A Wiselka wygrywa z Lechia ,Carlitos strzela 2 bramki i TSW idzie w kierunku podium
0
Ladnie Plock wypunktowal Gornika, kandydata do mistrzostwa.Welcome to KopaczEkstraklasa....o i jeszcze race
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coutinho!Coutinho!Coutinho!
0
No ladnie Gomes znowu podal jak na tacy dla przeciwnika
3
Gomes chlopie.....
8
Pique!!!!!!Alez pieknie uciszyl cornella....Piquenbauer
0
Kuzwa czyzby znowu wygrali z nami ...
0
Niejaki Messi wkroczy na murawe
1
Przepraszam to sie wiecej nie powtorzy mistrzu......
1
Pulga niech wejdzie strzeli brame,zaliczy asyste i moze reszte meczu potruchtac
0
A jak niech sie ogarnie.Jak mozna grac 2-3 mecz i nie miec 2 goli i 6 asyst...skandal :)
0
Coutinho out!!!!Nie nadaje sie
0
Jesli mamy wygrac te derby to Krol Futbolu musi wkroczyc do akcji
0
Cou dawaj te strzaly jak masz okazje,lamiac troche schematy Barcy
0
Mecz na wodzie,niech Cou wali z dystansu ile wlezie
0
Niesamowity news!Juz byl myslami ponoc w MU...Gdyby z Realem zdobyl 3 puchar CL to mnie j...c... strzeli do potegi...
0
Oj widze,ze 4rsenal idzie na miszcza Polski
0
Tak tylko pytalem
0
Mial rozmach skur.......
0
Ktos zmarl czy jeszcze nie?
6
Jak myslicie czy Stefan Hula zdobedzie medal na Igrzyskach Olimpijskich? Gdyby to sie stalo faktem to bylby fenomen!!! Odkrycie roku itd..
0
Arsenal z Obamenajgem byc moze wygra LE,bo chyba graja nadal w tych rozgrywkach?
0
Kubacki na malej skoczni powinien powalczyc o medal na IO,co do Kamila ma forme ale cos jest troszke rozstroniony.Jednak wszystko zweryfikuja treningi w Korei i wtedy mozna debatowac komu skocznia pasuje itd.
1
W porównaniu z Babiarzem to genialny komentator skokow
0
Ziomki nie ogladalem meczu,jak debiut Coutinho?
0
Kuzwa niech ogarna awans w 1 polowce i dobranoc
0
Czy niejaki Coutinho dostanie jakies minuty?