0

Aj jaka szkoda,Zaglebie przegrywa

2

Miejmy nadzieje,iz kolo godz.16 będziemy swietowac medal polskiego skoczka

2

A Wiselka wygrywa z Lechia ,Carlitos strzela 2 bramki i TSW idzie w kierunku podium

0

Ladnie Plock wypunktowal Gornika, kandydata do mistrzostwa.Welcome to KopaczEkstraklasa....o i jeszcze race

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coutinho!Coutinho!Coutinho!

0

No ladnie Gomes znowu podal jak na tacy dla przeciwnika

3

Gomes chlopie.....

8

Pique!!!!!!Alez pieknie uciszyl cornella....Piquenbauer

0

Kuzwa czyzby znowu wygrali z nami ...

0

Niejaki Messi wkroczy na murawe

1

Przepraszam to sie wiecej nie powtorzy mistrzu......

1

Pulga niech wejdzie strzeli brame,zaliczy asyste i moze reszte meczu potruchtac

0

A jak niech sie ogarnie.Jak mozna grac 2-3 mecz i nie miec 2 goli i 6 asyst...skandal :)

0

Coutinho out!!!!Nie nadaje sie

0

Jesli mamy wygrac te derby to Krol Futbolu musi wkroczyc do akcji

0

Cou dawaj te strzaly jak masz okazje,lamiac troche schematy Barcy

0

Mecz na wodzie,niech Cou wali z dystansu ile wlezie

0

Niesamowity news!Juz byl myslami ponoc w MU...Gdyby z Realem zdobyl 3 puchar CL to mnie j...c... strzeli do potegi...

0

Oj widze,ze 4rsenal idzie na miszcza Polski

0

Tak tylko pytalem

0

Mial rozmach skur.......

0

Ktos zmarl czy jeszcze nie?

6

Jak myslicie czy Stefan Hula zdobedzie medal na Igrzyskach Olimpijskich? Gdyby to sie stalo faktem to bylby fenomen!!! Odkrycie roku itd..

0

Arsenal z Obamenajgem byc moze wygra LE,bo chyba graja nadal w tych rozgrywkach?

0

Kubacki na malej skoczni powinien powalczyc o medal na IO,co do Kamila ma forme ale cos jest troszke rozstroniony.Jednak wszystko zweryfikuja treningi w Korei i wtedy mozna debatowac komu skocznia pasuje itd.

1

W porównaniu z Babiarzem to genialny komentator skokow

0

Ziomki nie ogladalem meczu,jak debiut Coutinho?

0

Kuzwa niech ogarna awans w 1 polowce i dobranoc

0

Czy niejaki Coutinho dostanie jakies minuty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?