lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele sie poslizgnal,takze tradycji stalo sie zadosc.Teraz niech walnie brame
1
Zapamietaj raz na zawsze: gwiazdy to sa ale na niebie
1
Prawie jak pod Krakowem
4
Niech tak się stanie.
0
Oby dzisiaj Luis wziął na siebie miano Lidera tej jedenastki i tchnął w nich zażartość o zwycięstwo.Amen
14
Widze,ze Paulinho faktycznie odpoczywa
0
W koncu przy meczu Wisly Var pomogl krakowianom
10
SukinSON!
0
Wisla wygra z Jaga,Petar Brlek wrocil i pokaze klase.EkstraKopacz liga jest popieprzona i nie zdziwie sie gdy TSW wygra z Jaga (oby)
1
Bez Smoka and Twaro to gowno
0
Gdyby tak wymienic Matola Lahoza za Marciniaka ?Ekstraklapa zyskalaby "sedziego sprawiedliwego".
0
Matol Lahoz na pewno nie uzyje VAR bo on jest zawsze pewien swoich zj....... decyzji
1
Po prostu Messi to Kosmita
1
Kuzwa odswiezylem strone z wynikami i patrze Legia wygrywa....gorzej byc nie moze
0
Wazne zwyciestwo,ale Barca jakas taka nijaka .Slabo grali,oczywiscie Dembele oszczedzany na .....kogo?
2
Kamil jest Kosmita skokow narciarskich
0
Akurat przelaczylem na skoki a tu Kosmita strzelil bramke
1
Pan Stoch dokonal wlasnie nokautu na rywalach,teraz niech Barca pokaze moc
1
Noi oczywiscie w kazdym meczu z 4 razy prowadzac pilke musi sie poslizgnac .Ale dajmy chlopakowi czas a bedziemy miec z jego gry pocieche (chyba)
1
Wtf?
1
Czyli galowa jedenastka.Nic tylko strzelac bramki
0
Nie chce krakac a co jesli Atleti wygra...Oj widze,ze 4rsenal trzyma forme :)
0
Ziomeczku mimo iz moje kupony poszly sie j....Twoje zdrowie!
0
Wiadomo,iz Barca wg mnie najlepsza ale odpowiednicy z ekstraklasy sa debesciaki.Plus petardy itp....takze ...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Takze polewam Ci drinka,walnij ze mna
0
Jak czytalem na necie to mial byc worek medali a jest ....
1
Wisla Krakow Biala Gwiazda!Wisla to jest potega Wisla najlepsza jest!Armia Bialej Gwiazdy!
0
Niestety niech Real wygra aby kupon mogl sie rozwijac
0
Wisła Kraków!Biała Gwiazda!