1

Dembele sie poslizgnal,takze tradycji stalo sie zadosc.Teraz niech walnie brame

1

Zapamietaj raz na zawsze: gwiazdy to sa ale na niebie

1

Prawie jak pod Krakowem

4

Niech tak się stanie.

0

Oby dzisiaj Luis wziął na siebie miano Lidera tej jedenastki i tchnął w nich zażartość o zwycięstwo.Amen

14

Widze,ze Paulinho faktycznie odpoczywa

0

W koncu przy meczu Wisly Var pomogl krakowianom

10

SukinSON!

0

Wisla wygra z Jaga,Petar Brlek wrocil i pokaze klase.EkstraKopacz liga jest popieprzona i nie zdziwie sie gdy TSW wygra z Jaga (oby)

1

Bez Smoka and Twaro to gowno

0

Gdyby tak wymienic Matola Lahoza za Marciniaka ?Ekstraklapa zyskalaby "sedziego sprawiedliwego".

0

Matol Lahoz na pewno nie uzyje VAR bo on jest zawsze pewien swoich zj....... decyzji

1

Po prostu Messi to Kosmita

1

Kuzwa odswiezylem strone z wynikami i patrze Legia wygrywa....gorzej byc nie moze

0

Wazne zwyciestwo,ale Barca jakas taka nijaka .Slabo grali,oczywiscie Dembele oszczedzany na .....kogo?

2

Kamil jest Kosmita skokow narciarskich

0

Akurat przelaczylem na skoki a tu Kosmita strzelil bramke

1

Pan Stoch dokonal wlasnie nokautu na rywalach,teraz niech Barca pokaze moc

1

Noi oczywiscie w kazdym meczu z 4 razy prowadzac pilke musi sie poslizgnac .Ale dajmy chlopakowi czas a bedziemy miec z jego gry pocieche (chyba)

1

Wtf?

1

Czyli galowa jedenastka.Nic tylko strzelac bramki

0

Nie chce krakac a co jesli Atleti wygra...Oj widze,ze 4rsenal trzyma forme :)

0

Ziomeczku mimo iz moje kupony poszly sie j....Twoje zdrowie!

0

Wiadomo,iz Barca wg mnie najlepsza ale odpowiednicy z ekstraklasy sa debesciaki.Plus petardy itp....takze ...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Takze polewam Ci drinka,walnij ze mna

0

Jak czytalem na necie to mial byc worek medali a jest ....

1

Wisla Krakow Biala Gwiazda!Wisla to jest potega Wisla najlepsza jest!Armia Bialej Gwiazdy!

0

Niestety niech Real wygra aby kupon mogl sie rozwijac

0

Wisła Kraków!Biała Gwiazda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?