lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tak dalej to moze pojedzie do Rosji
0
W koncu Luisito strzelil!!!Oby na dobre rozpoczal strzelanie bramek
1
W końcu Wisełka!!! Brawo Bartkowski!!!
0
No jak Wisła nie wygra meczu z Pogonią to mnie jasny .... strzeli...
0
I wznoszą toast za walkę Polaków...także ziomeczki pije wasze zdrówko zawsze na 100 ,procent
2
Naprzód Polsko!!Niech nasz kraj się rozwija według swojej"Bogatej" historii
2
Plastikowa biedronko ty moja kochana...Polska w okrojonym składzie zremisowała z Urugwajem!Byle do przodu!!!!
0
Król Artur żegna się z kadrą!!!Artur pijemy z kumplami Twoje zdrowie!!!!
1
Wielki szacunek dla Artura Boruca!Mam nadzieje,ze otrzyma owacje na stojaca od wszystkich kibicow.Co do wyniku mam nadzieje,iz nie przegramy...chociaz Cavani to jest kozak...jak bedzie remis to ok,tylko zeby gra reprezentacji wygladala dobrze z takim rywalem
0
Marche.........
0
A ten Angulo to fenomen,33 lata i wymiata w kopacz lidze .Tak samo jak Carlitos.Czyli na nasza pseudo lige wystarczy miec wrodzona technike uzytkowa i to wystarcza
0
Noi koniec.Wazne zwyciestwo.Bohater meczu:Paco Alcacer(niech Valverde da mu wiecej szans) Komentatorzy w studio sa niezadowoleni z przebiegu meczu...Powiem tak jak Bogus Linda z jakiegos filmu:karabin w dlon i slynne "W.........."
0
Niech ten mecz da troche do myslenia trenerowi w kontekscie gdy Suarez jest w dolku iz mamy zmiennika.Sprawa polega na tym,ze Paco nie biorac pod uwage dzisiejszego meczu,gdy dostanie minuty to zacznie dobrze grac.Przeciez to nie jest jakis kopacz ...ma potencjal
0
Nie, otoz przelaczalem na mecz Gornika z Lechem i tak wyszlo(wazne aby nasi wygrali)
0
Mam nadzieje,ze to utrzymaja i wygraja.Brawo Paco!Jeszcze jedna bramka i hattrick!Oby!(dopiero co zauwazylem zmiane za Paco Deulofeu...dla mnie nie zrozumiala decyzja....)
0
Niech nasi rusza dupy!Niech Paulinho pokaze mega zaangazowanie...musza to wygrac!!!
0
Myślę,że niejaki Paco Alcacer strzeli bramkę na 2:0 a Król Futbolu ustali wynik na 3:0.
0
Akcja Najlepszego Pilkarza Swiata i tyle w temacie!
0
A nie mowilem? Paco dawaj!!!
0
Yhy czyli,ze przygotowuje forme na kluczowe mecze na wiosne.O tym nie pomyslalem
0
Jak myslicie Paco strzeli bramke?
2
On juz jest myslami w Barcelonie,transfer ma wyniesc kolo 100 mln rubli .Oczywiscie operacja ma byc przeprowadzona w zimowym oknie transferowym.Zrodlo: puudelek.pl
4
Coś czuję,że Paco zaskoczy wszystkich i strzeli brameczke
0
Wisełka wygrała!!!Armia Białej Gwiazdy!!! Teraz Barca niech zwycięży!!!
0
Jak myslicie,Totki wygraja?Czy Kane zagra dzis bo nawet nie wiem?
2
Wedlug mnie to byl interes zycia Ardy.Cos tam niby trenuje,meczy nie musi rozgrywac a na kebaby ma w p..... czasu .Drodzy Panstwo ale jakie on pieniadze z tego....Nie ma co dobrze sie zyje naszemu "Kebabowi" w FCB.Oby ten nierzad to jak najszybciej ukrocil
0
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!!Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!!Pozdro od Skawiny and Borek Szlachecki.Zawsze Tylko Wisla!!!
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
10
Kuzwa jednak zwyciestwo Barcy na trudnym terenie mega ma znaczenie!!! Tylko Barca!!!Pozdro dla kibicow Wisły Krakow!!!
9
Messi to jest Potega!Messi Najlepszy jest!Messiego Trzeba Szanowac!!!Messiemu trzeba dziekowac iz nadal gra w barwach Blaugrany!!!Messi Najlepszy Pilkarz w historii pilki...