0

Zobaczymy po meczu z Kazachstanem

0

Czyli tak jak pisal jeden ziomek transferem do pomocy jest Messi,takze atak Dembele,Suarez,(Deulofeou)

0

Tylko Barca!!!Tylko Wisla!!!Plus brak transferu do lini pomocy....

0

Uffff po co nam jakis Kultinho przeciez gdy Andre wezmie za swoje barki pomoc Barcy to niejaki Xavi bedzie odszczekiwal swoje slowa...Gomes w koncu musi??? poprowadzic Barce ale pytanie do czego???

0

Czyli oglosza dymisje i mam nadzieje iz pocisna Bartomeu#out

0

Kurde ziomeczki udalo nam sie zatrzymac Gomesa?

0

Moze Pazdan wraz z Jedrzejczykiem bo po dzisiejszym meczu duzo nie musialby placic Bartomeu#out

0

Dzisiaj myslalem,ze reprezentacja wynagrodzi mi brak transferu do pomocy Barcy...a po meczu mialem nadzieje iz oglosza jakis transfer a tu jeden wielki ....takze wypije drinka za wasze zdrowko!

0

Takze panowie Powrot do Przeszlosci w wykonaniu reprezentacji Polski.Mam nadzieje iz awansujemy z 1 miejsca na Mundial bo jak im sie nie uda to przejda do historii futbolu jako mega frajerzy obok PSG

0

K...... m....... zacznijcie grac!!!!!

0

Polacy po zwyciestwo!!!

0

Ale Francja ma pake!!! A atak PSG Cavani,Neymar,Mbappe to chyba ze 120 bramek strzela w Ligue 1

0

Jaka szkoda.....

1

Oj szkoda kibicow na Stadionie Narodowym,ze musieli ogladac porazke naszych siatkarzy

1

Czyzby po druzynie naszych pilkarzy recznych(Szmal,Bielecki,Lijewscy) druzyna siatkarzy niestety nie ma godnych nastepcow (Wlazly,Zagumny,Winiarski)....no troszke przykro by bylo ...mam nadzieje, iz chlopaki powalcza jeszcze.Naprzod!!!

0

*** pilki klubowej,reprezentacji poki co do tego nie mieszaj

0

Jeszcze nie daj Boze przegramy z Dania a Kazachami remis i moze nie byc ciekawie...dobra lepiej nie krakac...a co do siatkarzy naprawde szkoda gdybysmy u siebie wobec 60 tysiecy widzow przegrali...poki co jest slabo

3

Marsz,marsz Dabrowski!!! Polacy do boju!!!

1

E chyba wyjdziemy z grupy LM

0

A mnie wyszlo: Bayern,Barcelona,Olympiakos,Apoel

0

A zamkna dach?Jesli tak to wygramy

3

Mam nadzieje,ze Barca jakims cudem (Messi) zdobedzie 3 pkt

0

Chlopie mysle,ze WISLA stawi czola "poteznej legii" ktora z zespolem z Macedonii nie daje rady...takze tylko Armia Bialej Gwiazdy

5

Ja tylko przypomne: Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!

2

Legia nie pyknie( oszczedzaja sie przed rewanzem z MISTRZEM Macedoni?)

1

Jak strzelil to bardzo dobrze,oby tak dalej...a Krychowiak niech idzie w modeling ,bo jak nie zmieni klubu to jest jego Koniec

1

Siema,czyli taktyka na jutrzejszy mecz jest nastepujaca: 10 zawodnikow i kazdy podaje do Messiego bo on cos zrobi ekstra...no chyba,ze Gomes wejdzie i odmieni ....dobra nie warto pisac

0

A jak twoje zdrowko!Tylko Barca!!! I oczywiscie: Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!!

2

Twierdze tak na podstawie 3-4 drinkow

18

Zdecydowanie NIE!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?