lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zobaczymy po meczu z Kazachstanem
0
Czyli tak jak pisal jeden ziomek transferem do pomocy jest Messi,takze atak Dembele,Suarez,(Deulofeou)
0
Tylko Barca!!!Tylko Wisla!!!Plus brak transferu do lini pomocy....
0
Uffff po co nam jakis Kultinho przeciez gdy Andre wezmie za swoje barki pomoc Barcy to niejaki Xavi bedzie odszczekiwal swoje slowa...Gomes w koncu musi??? poprowadzic Barce ale pytanie do czego???
0
Czyli oglosza dymisje i mam nadzieje iz pocisna Bartomeu#out
0
Kurde ziomeczki udalo nam sie zatrzymac Gomesa?
0
Moze Pazdan wraz z Jedrzejczykiem bo po dzisiejszym meczu duzo nie musialby placic Bartomeu#out
0
Dzisiaj myslalem,ze reprezentacja wynagrodzi mi brak transferu do pomocy Barcy...a po meczu mialem nadzieje iz oglosza jakis transfer a tu jeden wielki ....takze wypije drinka za wasze zdrowko!
0
Takze panowie Powrot do Przeszlosci w wykonaniu reprezentacji Polski.Mam nadzieje iz awansujemy z 1 miejsca na Mundial bo jak im sie nie uda to przejda do historii futbolu jako mega frajerzy obok PSG
0
K...... m....... zacznijcie grac!!!!!
0
Polacy po zwyciestwo!!!
0
Ale Francja ma pake!!! A atak PSG Cavani,Neymar,Mbappe to chyba ze 120 bramek strzela w Ligue 1
0
Jaka szkoda.....
1
Oj szkoda kibicow na Stadionie Narodowym,ze musieli ogladac porazke naszych siatkarzy
1
Czyzby po druzynie naszych pilkarzy recznych(Szmal,Bielecki,Lijewscy) druzyna siatkarzy niestety nie ma godnych nastepcow (Wlazly,Zagumny,Winiarski)....no troszke przykro by bylo ...mam nadzieje, iz chlopaki powalcza jeszcze.Naprzod!!!
0
*** pilki klubowej,reprezentacji poki co do tego nie mieszaj
0
Jeszcze nie daj Boze przegramy z Dania a Kazachami remis i moze nie byc ciekawie...dobra lepiej nie krakac...a co do siatkarzy naprawde szkoda gdybysmy u siebie wobec 60 tysiecy widzow przegrali...poki co jest slabo
3
Marsz,marsz Dabrowski!!! Polacy do boju!!!
1
E chyba wyjdziemy z grupy LM
0
A mnie wyszlo: Bayern,Barcelona,Olympiakos,Apoel
0
A zamkna dach?Jesli tak to wygramy
3
Mam nadzieje,ze Barca jakims cudem (Messi) zdobedzie 3 pkt
0
Chlopie mysle,ze WISLA stawi czola "poteznej legii" ktora z zespolem z Macedonii nie daje rady...takze tylko Armia Bialej Gwiazdy
5
Ja tylko przypomne: Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!
2
Legia nie pyknie( oszczedzaja sie przed rewanzem z MISTRZEM Macedoni?)
1
Jak strzelil to bardzo dobrze,oby tak dalej...a Krychowiak niech idzie w modeling ,bo jak nie zmieni klubu to jest jego Koniec
1
Siema,czyli taktyka na jutrzejszy mecz jest nastepujaca: 10 zawodnikow i kazdy podaje do Messiego bo on cos zrobi ekstra...no chyba,ze Gomes wejdzie i odmieni ....dobra nie warto pisac
0
A jak twoje zdrowko!Tylko Barca!!! I oczywiscie: Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!!
2
Twierdze tak na podstawie 3-4 drinkow
18
Zdecydowanie NIE!!!!