lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja p...... jak tego nie trafil
1
Popek.
1
Ale polskie czolowe druzyny graja piach...no to Legia chyba zostanie niestety mistrzem
3
Normalnie Wisla nokatuje Pogon...w koncu sedziowie nie przeszkadzaja to pokazuja swoja wartosc
0
Sprzedac Gomesa i Turana i sciagnac mlodego
4
W sumie teraz slyszalem dopiero ta piosenke i....szalu nie ma...ale eurowizja rzadzi sie swoimi prawami,takze gdy zwyciezyl kiedys babochlop to wszystko jest mozliwe ale oprocz zwyciestwa Polski
0
No to za rok w Portugalii nasz kraj powinien reprezentowac Zenek Martyniuk....juz widze oczami wyobrazni jak Zenek otrzymuje glowna nagrode od Cristiano Ronaldo...takze najlepszego!
0
Oczywiscie nikt na Polske nie glosuje....jak zawsze ...pseudo Europa ma nas gleboko w ....powazaniu
0
1.Mariusz Pawelek
2.Cannavaro
3.Zdecydowanie Pogba
4.Andy Carroll
5.David Beckham
6.Luis Van Gaal
Szybkie strzaly co mi na mysl przyszly odrazu
0
Jak myslicie Kasia Los ..error404 Kasia Mos dostanie chociaz kilka punktow?Chociazby za figure to powinna byc w czolowce...a jak nie to niech wroci do reklam Link 4
0
Ten program potrafi zryc banie jak malo ktory :) ziomek polecam ogladnij na youtubue najlepsze teksty tego programu
0
Powiem Ci tak meega remix!!!
2
Siema .Czy la rambla żyje!!!Tylko FCB and Wisła Krk!!!Wasze zdrowie!!!Pozdro
0
Jak tam u was pogoda?U mnie pod Krakowem napieprza deszcz...takze fajny weekend sie zapowiada
1
Trzeba juz niestety pogratulowac Cristiano Ronaldo Zlotej Pilki...cien nadziei w Juve i w Buffonie...ale chyba nic nie jest wstanie powstrzymac realu
2
Czyli ostatnia instancja,ktora moze zagrizic realowi jest Juve i Buffon
3
Wez nie ........ ziomek
0
Kurde oby pilkarze Simeone cos strzelili
0
Cos czuje ,ze Kazek nie wytrzyma cisniebnia i bedzie sie gubil
3
Trzymajmy kciuki za Atletico!Oby uzyskali korzystny wynik przed rewanzem u siebie
0
Komentatorzy meczu:Wolski ok ale Wegrzyn tylko do komentowania ekstraklasy sie nadaje
1
Brawo Arka!!!
0
Jeszcze nie testowalem...a chcialem wiedziec czy to sie nie konczy dlugotrwala spawanka :)
9
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Jakby to uslyszal to by mi najebal....hehe.Ale co da ta wygrana Zimnochowi...co z Adamkiem bd walczyl....raczej to juz nie jest powazny boks
0
Ziomek o Wiselke to ty sie nie martw.Armia Bialej Gwiazdy!!!1906!!!
0
Mam bardzo wazne pytanie czy ktos testowal juz kociolek menelixa?
0
Zimnochowi to nawet Rozal by najebal,mimo roznic kategorii walk sportu
5
I oczywiscie Wisla wygra i pokaze miejsce tym warszawskim s..........,.Tylko Wisla nasz TS!!!
0
Daniel Magical and fighter Jaca....za duzo internetow takze dobranoc