0

Ja p...... jak tego nie trafil

1

Popek.

1

Ale polskie czolowe druzyny graja piach...no to Legia chyba zostanie niestety mistrzem

3

Normalnie Wisla nokatuje Pogon...w koncu sedziowie nie przeszkadzaja to pokazuja swoja wartosc

0

Sprzedac Gomesa i Turana i sciagnac mlodego

4

W sumie teraz slyszalem dopiero ta piosenke i....szalu nie ma...ale eurowizja rzadzi sie swoimi prawami,takze gdy zwyciezyl kiedys babochlop to wszystko jest mozliwe ale oprocz zwyciestwa Polski

0

No to za rok w Portugalii nasz kraj powinien reprezentowac Zenek Martyniuk....juz widze oczami wyobrazni jak Zenek otrzymuje glowna nagrode od Cristiano Ronaldo...takze najlepszego!

0

Oczywiscie nikt na Polske nie glosuje....jak zawsze ...pseudo Europa ma nas gleboko w ....powazaniu

0

1.Mariusz Pawelek
2.Cannavaro
3.Zdecydowanie Pogba
4.Andy Carroll
5.David Beckham
6.Luis Van Gaal
Szybkie strzaly co mi na mysl przyszly odrazu

0

Jak myslicie Kasia Los ..error404 Kasia Mos dostanie chociaz kilka punktow?Chociazby za figure to powinna byc w czolowce...a jak nie to niech wroci do reklam Link 4

0

Ten program potrafi zryc banie jak malo ktory :) ziomek polecam ogladnij na youtubue najlepsze teksty tego programu

0

Powiem Ci tak meega remix!!!

2

Siema .Czy la rambla żyje!!!Tylko FCB and Wisła Krk!!!Wasze zdrowie!!!Pozdro

0

Jak tam u was pogoda?U mnie pod Krakowem napieprza deszcz...takze fajny weekend sie zapowiada

1

Trzeba juz niestety pogratulowac Cristiano Ronaldo Zlotej Pilki...cien nadziei w Juve i w Buffonie...ale chyba nic nie jest wstanie powstrzymac realu

2

Czyli ostatnia instancja,ktora moze zagrizic realowi jest Juve i Buffon

3

Wez nie ........ ziomek

0

Kurde oby pilkarze Simeone cos strzelili

0

Cos czuje ,ze Kazek nie wytrzyma cisniebnia i bedzie sie gubil

3

Trzymajmy kciuki za Atletico!Oby uzyskali korzystny wynik przed rewanzem u siebie

0

Komentatorzy meczu:Wolski ok ale Wegrzyn tylko do komentowania ekstraklasy sie nadaje

1

Brawo Arka!!!

0

Jeszcze nie testowalem...a chcialem wiedziec czy to sie nie konczy dlugotrwala spawanka :)

9

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Jakby to uslyszal to by mi najebal....hehe.Ale co da ta wygrana Zimnochowi...co z Adamkiem bd walczyl....raczej to juz nie jest powazny boks

0

Ziomek o Wiselke to ty sie nie martw.Armia Bialej Gwiazdy!!!1906!!!

0

Mam bardzo wazne pytanie czy ktos testowal juz kociolek menelixa?

0

Zimnochowi to nawet Rozal by najebal,mimo roznic kategorii walk sportu

5

I oczywiscie Wisla wygra i pokaze miejsce tym warszawskim s..........,.Tylko Wisla nasz TS!!!

0

Daniel Magical and fighter Jaca....za duzo internetow takze dobranoc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?