lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TO juz bym wolal Arboleda vs Franek Smuda albo Aleksander Vukovic vs "dziewczyna" ktora w jego kierunku pow. "ty frajerze"
1
Slabe pytania ekspertom zadaje ekipa Canal,ja mam do was pytanie:Czy LKS Borkowianka Borek Szlachecki utrzyma sie w elitarnej B klasie???
0
Napewno nie awansuja,potwierdzone info
7
Tak zagra ale chyba na playstation
1
E tam predzej niech Malecki z Wisly otrzyma powolanie
0
Wisla chyba sprzedala mecz....z ostatnim zespolem wysoko przegrac,oj Franz Smuda chyba sie dogadal z kierownictwem Wisly
0
Andre Gomes byl by czarnym koniem meczu
0
Mam la fazience..ktos spogladal na Danielmagicala
0
Daniel Magical the king!!!patology
0
Niet.
0
Messi cos ty zrobil...raczej juz po herbacie
2
Wisla Krakow!!!Biala Gwiazda!!!
1
Fryzjer.
0
Zdecydowanie mnie osobiscie ich nie brakuje,niech sobie graja w "najlepszej lidze swiata"
3
Niech Messi dzis chociaz bramke moze dwie strzeli na pozegnanie z Champions League,zeby Ronaldo mu za bardzo nie uciekl w klasyfikacji wszechczasow....
0
Ale w pilce chodzi o strzelanie bramek chyba...
3
Patryk Malecki!!!Tylko Wisla nasz ten TS!!!
2
Jazda!Jazda!Jazda!Biala Gwiazda!Po zwyciestwo!!!
1
No a jak ,nie no już trzeba iść w kimono
19
Wtf?Czy to La Rambla czy Żulionerzy???Także wasze zdrówko :)
0
Mariusz Pawełek?
0
Grigorij Rasiak?
1
Ziomeczki warto ogladnac Przelecz Ocalonych?P.S. wasze zdrowko!Za remontade 2....chociaz trudno mi w to uwierzyc
0
Panowie i panie takze najlepszego!
0
Embape i gol :) Monaco w polfinale
0
Chyba najgorszy duet komentatorow Murawski and Zyzynski
0
Jest i on Andre GOMES !!!To bierzemy sie za odrabianie strat
0
Paradoksalnie z Turynem nie zdziwie sie jak wygramy...w tym sezonie gramy 1 mecz super by nastepny zagrac slabizne czyli dzisiaj dali dupy wiec we wtorek moze wygraja
0
Brawo Wisla Krakow!!!! 3 pkt!Armia Bialej Gwiazdy!!!
0
Gratuluje Realowi Mistrzostwa Hiszpanii...Ney po jakiego wafla zes to zrobil,znajac zycie juz nie zagra w tym sezonie LaLiga bo dostanie dodatkowa kare....