lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Neymar chlopie nie boj sie strzelac!
1
Wow!!!Suarez rozwalil system! Byle po kolejne bramki
7
Ziomki Najlepszego! Wlasnie zaczynamy oblewanie kupna mojego pierwszego samochodu i urodziny kumpla,takze Zdrowie! Oby jutro FCB zdobyla 3 pkt!
4
Polska nr 1!!! Wysluchac Mazurka Dabrowskiego na niemieckiej ziemii cos pieknego!Oby utrzymali forme do Lahti
0
Jeszcze niech Neymar strzeli i mission complete!
0
No to nam sie Denis rozkrecil :)
0
A co zrobil?
0
Chwilo trwaj!!!
2
Brawo Ney! Niech sie rozkreca bo niebawem Champions League
2
Kurde ja tez bym mogl za takie pieniadze byc liniowym...raz se machne raz nie co to za roznica
0
Luis!!!Killer!Chcemy wiecej!
0
Cos czuje iz Vidal strzeli bramke badz bedzie mial asyste...zycze mu tego z calego serca
0
Oczywiscie Krol Futbolu zrobil swoje!!!
0
Niech Denis dalej probuje strzalow z dystansu to mi sie bardzo podoba.Messi daje takie podania a nasi marnuja...oby to sie nie zemscilo..,martwi kontuzja Sergio
0
Jednak trzeba przyznac iz liga angielska to jest popieprzona!
0
Ziomeczki czyli Barca na wyjezdzie z Eibar pokaze iz na dobre wrocila do gry i Real musi czuc nasz oddech.Vamos Barca!
0
A Krychowiak nawet na lawce nie siedzi tylko w piwnicy..co do meczy reprezentacji Polski w marcu to powinien grac na jego pozycji zawodnik podstawowego skladu a nie tak jak Krycha rezerwa albo trybuny
0
Nasi skoczkowie sa super!!!Rowniez organizatorzy zawodow klasa swiatowa ,prosze hymn dla Niemcow a jak nasi wygrywali w innych krajach to ciezko o hymn
1
W pustyni i w puszczy ,genialne postacie Stasia,Nel oraz Kaliego
0
Moze niech wejdzie Arda bo Neymar marnuje coraz wiecej sytuacji
0
Neymar czemus to zepsul...
1
Ja mialem to samo :)
0
Jestem kibicem Barcy ale juz ich skreslilem co do tytulu LaLiga...Aczkolwiek porazka Realu cos pieknego...pewnie powiecie kibic sukcesu itp...i wszystko sie moze zdazyc!Byle do przodu!We czwartek nasza ekipa niech pokaze iz wrocila Wielka Barca zmierzajaca po sukcesy!
0
Kurde jak oni z Sevilla FC nie stracą pkt to niestety mamy coraz mniejsze szanse na tytuł........oby był jakiś punkt zwrotny w tej części sezonu aby obróciło się wszystko co pozytywne w naszą stronę
3
I tak niestety Real wygra ten mecz
0
Konieczniie obejrzyj ten film.Zajebisty
2
Niestety Kocieberas nie wytrzymal presji ale za to Pan Kamil Stoch to Mistrz!!!
0
Co do Stocha to jestem pewny ale zeby Kocieberas wytrzymal presje i znowu polskie podium!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wow!Kosmita!Krol rzutow wolnych!!!