1

Ziomek jedyne lekarstwo to tylko spirit jak mowi starszy kolega z roboty

0

Czyzby to byl taki Guardiola -debiutant dla realu

0

P................... ramos

1

K...Real powinien zmienic nazwe na Real mega fart

0

Noi juz po meczu

0

To byla by mila niespodzianka

2

Nie oszukujmy sie i tak Real to wygra

2

Do boju Wiselko!!!Zniszczyc pasy!

11

Plus legia traci pkt,lepiej byc nie moze

0

Ale Lewy znakomicie uderzyl z wolnego!

11

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Do Barcy niech go sprowadza

0

Niech Suarez sie jutro odblokuje bo jak nie strzela to gubimy punkty

5

Lech Rok Pawlak

3

Myślę,że Gran Derbi będzie odpowiednim meczem aby poprawić statystyki

2

Chyba awansujemy??Zapraszam Paco na ostatni mecz LKS Borkowianki chociaż może by zaczął od ławki....

1

Stary na to nie wpadłem ,on powinien otrzymać Oscara w kat. manekin challenge

0

Podczas gry w FIFA to na pewno coś strzeli

0

To nawet jakiś junior strzela bramkę a El Paco nic...masakra....co z ta Barcą....Jedynie cudowne zwycięstwo FCB nad Realem zrekompensuję to wszystko...Mam nadzieję,że pan Messi natchnie swoich ziomków na klasyk i udowodnią swoją klasę a przy okazji zmniejszą stratę do madrytu...VAMOS BARCA!!!

0

Jak nie potrafią wygrać z niżej notowanym rywalem to jest bardzo źle ....jak wygrać z realem?Iniesta po kontuzji musiałby zagrać wybitne spotkanie już nie mówiąc o MSN and Pique aby trzymał obrone w ryzach

0

Alena przywrócił nadzieję na pozytywny awans

0

Przez tą ciulową grę rezerw aż mi tnie neta

0

Oglądałem połówkę i mega mizeria z jakimś herkulesem....jak wygramy El Clasico to będzie spora niespodzianka ...niestety takie są realia....obym się mylił....

0

WTF?Nie potrafia strzelic chociaz bramki...

0

Ziomki tych koszulek to ja dluzej nie zdzierze bo sie zastanawiam czy to FCB czy ogorki

0

Cholera musza to wygrac...chyba,ze kryzys jest juz ....ja pieprze amatorzy zagrozili naszej bramce

0

Ziomki przyznam ,ze z bratem Andrzejem troche wypilismy...ale co do wyniku i gry to roznie moze byc,mam nadzieje iz delikatnie ale wygraja

6

Renia Raczkowska siabadabada

1

Nawet nie wiedzialem,ze mamy takie c.....e stroje

1

Wielki Szacun dla ofiar ostatniej katastrofy lotniczej...Niech odpoczywaja w spokoju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?