lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ziomek jedyne lekarstwo to tylko spirit jak mowi starszy kolega z roboty
0
Czyzby to byl taki Guardiola -debiutant dla realu
0
P................... ramos
1
K...Real powinien zmienic nazwe na Real mega fart
0
Noi juz po meczu
0
To byla by mila niespodzianka
2
Nie oszukujmy sie i tak Real to wygra
2
Do boju Wiselko!!!Zniszczyc pasy!
11
Plus legia traci pkt,lepiej byc nie moze
0
Ale Lewy znakomicie uderzyl z wolnego!
11
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Do Barcy niech go sprowadza
0
Niech Suarez sie jutro odblokuje bo jak nie strzela to gubimy punkty
5
Lech Rok Pawlak
3
Myślę,że Gran Derbi będzie odpowiednim meczem aby poprawić statystyki
2
Chyba awansujemy??Zapraszam Paco na ostatni mecz LKS Borkowianki chociaż może by zaczął od ławki....
1
Stary na to nie wpadłem ,on powinien otrzymać Oscara w kat. manekin challenge
0
Podczas gry w FIFA to na pewno coś strzeli
0
To nawet jakiś junior strzela bramkę a El Paco nic...masakra....co z ta Barcą....Jedynie cudowne zwycięstwo FCB nad Realem zrekompensuję to wszystko...Mam nadzieję,że pan Messi natchnie swoich ziomków na klasyk i udowodnią swoją klasę a przy okazji zmniejszą stratę do madrytu...VAMOS BARCA!!!
0
Jak nie potrafią wygrać z niżej notowanym rywalem to jest bardzo źle ....jak wygrać z realem?Iniesta po kontuzji musiałby zagrać wybitne spotkanie już nie mówiąc o MSN and Pique aby trzymał obrone w ryzach
0
Alena przywrócił nadzieję na pozytywny awans
0
Przez tą ciulową grę rezerw aż mi tnie neta
0
Oglądałem połówkę i mega mizeria z jakimś herkulesem....jak wygramy El Clasico to będzie spora niespodzianka ...niestety takie są realia....obym się mylił....
0
WTF?Nie potrafia strzelic chociaz bramki...
0
Ziomki tych koszulek to ja dluzej nie zdzierze bo sie zastanawiam czy to FCB czy ogorki
0
Cholera musza to wygrac...chyba,ze kryzys jest juz ....ja pieprze amatorzy zagrozili naszej bramce
0
Ziomki przyznam ,ze z bratem Andrzejem troche wypilismy...ale co do wyniku i gry to roznie moze byc,mam nadzieje iz delikatnie ale wygraja
6
Renia Raczkowska siabadabada
1
Nawet nie wiedzialem,ze mamy takie c.....e stroje
1
Wielki Szacun dla ofiar ostatniej katastrofy lotniczej...Niech odpoczywaja w spokoju