0

Polska Bialo Czerwoni!!!Tylko zwyciestwo z Czarnogora!

0

Gosciu ja pije teraz do Ciebie ...oczywiscie spoznione ale za nasza reprezentacje! Tylko zwyciestwo!!!

2

Legendo FCB chodzilo mi oto zeby jutro postawili przyslowiowa kropke nad i bo kazdy jest swiadom potencjalu tej reprezentacji takze(goha goha tajfun zeruj browara 3.00 zl)

0

He he ziomeczku teraz pije Twoje zdrowko...Takze jutro tylko zwyciestwo!!!Polska = awans z 1 miejsca !!!

0

Jutro nasi pokaza na co stac Polska reprezentacje...

0

Akurat to Zielu bedzie mial asyste jedynie przy golu Grosika...a zapomnialem dostanie zolta kartke za polemizacje z decyzja arbitra...Takze ziomki pije wasze zdroweczko!!!Byle do przodu

0

Neymar sku.. nie no moze za wczesnie na wyzwiska...

1

Polska jutro wygra 3:0
Lewy strzeli 2 i jedna dolozy Grosicki...I wtedy Welcome to Russia 2018!!!

3

Wydaje mi sie,ze na kanale La Manche

4

Ciekawe ile Cristiano uda sie strzelic bramek z amatorami....Lewy chyba go nie wyprzedzi...chociaz poczekajmy

1

Tylko FC Barcelona!!! Pozdro dla kibicow Wisly Krakow! Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!Armia Bialej Gwiazdy!!!

0

U mnie dopiero zaczyna wiac ( miejscowosc pod Krakowem)

3

Lewandowski!Zywa legenda polskiej pilki.Wielki szacun dla reprezentacji Polski

1

Polacy po zwyciestwo!!!Emocje siegaja zenitu

0

Jakie przeczucia przed meczem?Ja mysle,ze wygramy 3:1 .Tylko zwyciestwo!!!

1

Ziomek wlasnie zeruje drinka!!! Sto lat!!!

0

A moze by tak Kopacz Ekstraklasa?

0

Obawiam sie ,ze po tych 3 meczach nasz dorobek punktowy o wiele nie wzrosnie....za duzo szrotu z zagranicy a oprocz Carlitosa i moze kilku graczy to lepiej by postawili na mlodych polakow a mysle,ze gorzej by nie zagrali...wogule ten ukrainiec,imaz jakis perez to nieporozumienie

0

Moim zdaniem zarzad Wisly powinien zwolnic niejakiego Kiko ...on chyba zakazal im dazyc po zwyciestwo...sa tu jacys sympatycy Bialej Gwiazdy? Co wy o tym sadzicie?

1

legia to stara .....

0

Kupilem dzis fife 18 na ps4 ,mam nadzieje,ze warto

0

Nie ogladalem meczu ale po wyniku wnioskuje,ze Barca sie meczyla no chybe ,ze grali na stojaco

0

Ale trzeba przyznac iz tempo meczu jest kosmiczne

21

Oby Lewy pokazal klase w meczu ze sztucznym tworem za dolary

0

Jak to mowi starszy gosciu z roboty na takie rzeczy tylko spiri (spirytus and vodka)

1

Wielki uklon w Twoja strone(SE) oby tak bylo iz oprocz Carlitosa reszta zawodnikow wziela sie w garsc

1

Dla odrobiny szalenstwa dodalbym troszke majonezu

0

Wisla Krakow!!! Armia Bialej Gwiazdy!!!Tylko zwyciestwo!!!

4

Kocham FCB!!!Dla mnie bohaterami dnia zostali: Paulinho and Carlos Lopez "Carlitos" Wisla Krakow!!!

0

Jezeli oprocz Carlitosa ogolnie pilkarze Wisly wejda na wyzszy poziom to byc moze cos wywalcza w tym sezonie ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?