lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polska Bialo Czerwoni!!!Tylko zwyciestwo z Czarnogora!
0
Gosciu ja pije teraz do Ciebie ...oczywiscie spoznione ale za nasza reprezentacje! Tylko zwyciestwo!!!
2
Legendo FCB chodzilo mi oto zeby jutro postawili przyslowiowa kropke nad i bo kazdy jest swiadom potencjalu tej reprezentacji takze(goha goha tajfun zeruj browara 3.00 zl)
0
He he ziomeczku teraz pije Twoje zdrowko...Takze jutro tylko zwyciestwo!!!Polska = awans z 1 miejsca !!!
0
Jutro nasi pokaza na co stac Polska reprezentacje...
0
Akurat to Zielu bedzie mial asyste jedynie przy golu Grosika...a zapomnialem dostanie zolta kartke za polemizacje z decyzja arbitra...Takze ziomki pije wasze zdroweczko!!!Byle do przodu
0
Neymar sku.. nie no moze za wczesnie na wyzwiska...
1
Polska jutro wygra 3:0
Lewy strzeli 2 i jedna dolozy Grosicki...I wtedy Welcome to Russia 2018!!!
3
Wydaje mi sie,ze na kanale La Manche
4
Ciekawe ile Cristiano uda sie strzelic bramek z amatorami....Lewy chyba go nie wyprzedzi...chociaz poczekajmy
1
Tylko FC Barcelona!!! Pozdro dla kibicow Wisly Krakow! Kazdy to powie Wiselka rzadzi w Krakowie!!!Armia Bialej Gwiazdy!!!
0
U mnie dopiero zaczyna wiac ( miejscowosc pod Krakowem)
3
Lewandowski!Zywa legenda polskiej pilki.Wielki szacun dla reprezentacji Polski
1
Polacy po zwyciestwo!!!Emocje siegaja zenitu
0
Jakie przeczucia przed meczem?Ja mysle,ze wygramy 3:1 .Tylko zwyciestwo!!!
1
Ziomek wlasnie zeruje drinka!!! Sto lat!!!
0
A moze by tak Kopacz Ekstraklasa?
0
Obawiam sie ,ze po tych 3 meczach nasz dorobek punktowy o wiele nie wzrosnie....za duzo szrotu z zagranicy a oprocz Carlitosa i moze kilku graczy to lepiej by postawili na mlodych polakow a mysle,ze gorzej by nie zagrali...wogule ten ukrainiec,imaz jakis perez to nieporozumienie
0
Moim zdaniem zarzad Wisly powinien zwolnic niejakiego Kiko ...on chyba zakazal im dazyc po zwyciestwo...sa tu jacys sympatycy Bialej Gwiazdy? Co wy o tym sadzicie?
1
legia to stara .....
0
Kupilem dzis fife 18 na ps4 ,mam nadzieje,ze warto
0
Nie ogladalem meczu ale po wyniku wnioskuje,ze Barca sie meczyla no chybe ,ze grali na stojaco
0
Ale trzeba przyznac iz tempo meczu jest kosmiczne
21
Oby Lewy pokazal klase w meczu ze sztucznym tworem za dolary
0
Jak to mowi starszy gosciu z roboty na takie rzeczy tylko spiri (spirytus and vodka)
1
Wielki uklon w Twoja strone(SE) oby tak bylo iz oprocz Carlitosa reszta zawodnikow wziela sie w garsc
1
Dla odrobiny szalenstwa dodalbym troszke majonezu
0
Wisla Krakow!!! Armia Bialej Gwiazdy!!!Tylko zwyciestwo!!!
4
Kocham FCB!!!Dla mnie bohaterami dnia zostali: Paulinho and Carlos Lopez "Carlitos" Wisla Krakow!!!
0
Jezeli oprocz Carlitosa ogolnie pilkarze Wisly wejda na wyzszy poziom to byc moze cos wywalcza w tym sezonie ....