0

Prawda....... emocje niesamowite.... chłopaki zasłużyli na OWACJE!!!!

4

Ziomki otwieralem właśnie puszkę Żubra na pocieszenie....i wygrałem 2 Żubry na otarcie łez ....

0

Jednak te karne to francowata sprawa... nasz Kuba przestrzelil ale dzięki niemu mogliśmy marzyć o czymś więcej.... Wielkie gratulacje dla Polski za ten turniej!!!!

0

Polacy naprzód!!!!Oby strzelili i awansowali!!!

1

Powiedzcie mi co w studio Polsatu robi ekspert bokserski

0

Wiesz nawet za bardzo nie odczuwałem gorąca podczas jazdy

0

Właśnie wróciłem z rowerka (30 km).To teraz można otworzyć pierwszego browara i czekać na mecz ,mam nadzieję,ze wygramy ale jak przegramy to mimo wszystko należą się brawa dla naszych za ten turniej

3

Sensacja!!!Po prostu coś wspaniałego!!! Wielkie brawa dla Islandii

8

Ale ten Hajto pieprzy farmazony

1

No fakt...ale jednak od razu rzuciło mi się "chajto"

1

Chyba Hajto.

1

Naprzód -sony

1

Islandia jest jak Leicester,nawet podobne stroje.Tylko ciekawe jak skończą?

0

Wiem,ze Bravo zdobył CA ale chodziło mi iż z Euro wrócą z niczym

4

Oj co za dzień rano Leo z Argentyna przegrał a teraz Espana..... zawodnicy Barcy niestety wrócą bez trofeum

1

Oby to się zemscilo na Wlochach

0

Mam nadzieję,ze po porażce Leo z Argentyna chociaż Iniesta i spółka wygrają

1

W sumie nie ma się co dziwić....ale dla mnie i tak będzie Najlepszym Piłkarzem w historii!!!!

0

To prawda?

13

Jak zobaczyłem rano wynik to mnie szlag trafił!!!!Messiemu niestety nie jest pisany sukces z Argentyna.......

0

Dobra można iść spać,trzeba się obudzić o 2

4

Polsat na otwartym kanale będzie nas raczył do końca Euro tą dwójką"wybitnych" komentatorów

0

Ja muszę wstać o 5 :( i się zastanawiam czy oglądać finał.....

1

To już jest koniec........

0

Antek Griezmann i wszystko jasne

16

Boże jakiś błazen z TVN powiedział,ze jak pokonamy Portugalię to Lewy będzie głównym faworytem do ZP........

0

Co do meczu z Portugalią mam mieszane uczucia oczywiście chcialbym żeby awansowalismy do półfinału ale jednak mam obawę przed Cristiano.Jakby nie patrząc są faworytem i CR wie iż dojście do strefy medalowej znacznie ułatwi mu zdobycie ZP....Najlepiej będzie jeśli Messi wygra CA a we czwartek Cristiano będzie przeklinał ze złości po odpadnieciu z Polską

0

Chyba nigdy wcześniej nie widziałem aby nasi dziennikarze piłki nożnej mieli tak zacieszone mordy :) Oby po meczu z Portugalia również tak było

0

Czyli we czwartek mega pojedynek Ronaldo versus Pazdan

0

Oj tak,genialny Alex Del Piero

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?