lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda....... emocje niesamowite.... chłopaki zasłużyli na OWACJE!!!!
4
Ziomki otwieralem właśnie puszkę Żubra na pocieszenie....i wygrałem 2 Żubry na otarcie łez ....
0
Jednak te karne to francowata sprawa... nasz Kuba przestrzelil ale dzięki niemu mogliśmy marzyć o czymś więcej.... Wielkie gratulacje dla Polski za ten turniej!!!!
0
Polacy naprzód!!!!Oby strzelili i awansowali!!!
1
Powiedzcie mi co w studio Polsatu robi ekspert bokserski
0
Wiesz nawet za bardzo nie odczuwałem gorąca podczas jazdy
0
Właśnie wróciłem z rowerka (30 km).To teraz można otworzyć pierwszego browara i czekać na mecz ,mam nadzieję,ze wygramy ale jak przegramy to mimo wszystko należą się brawa dla naszych za ten turniej
3
Sensacja!!!Po prostu coś wspaniałego!!! Wielkie brawa dla Islandii
8
Ale ten Hajto pieprzy farmazony
1
No fakt...ale jednak od razu rzuciło mi się "chajto"
1
Chyba Hajto.
1
Naprzód -sony
1
Islandia jest jak Leicester,nawet podobne stroje.Tylko ciekawe jak skończą?
0
Wiem,ze Bravo zdobył CA ale chodziło mi iż z Euro wrócą z niczym
4
Oj co za dzień rano Leo z Argentyna przegrał a teraz Espana..... zawodnicy Barcy niestety wrócą bez trofeum
1
Oby to się zemscilo na Wlochach
0
Mam nadzieję,ze po porażce Leo z Argentyna chociaż Iniesta i spółka wygrają
1
W sumie nie ma się co dziwić....ale dla mnie i tak będzie Najlepszym Piłkarzem w historii!!!!
0
To prawda?
13
Jak zobaczyłem rano wynik to mnie szlag trafił!!!!Messiemu niestety nie jest pisany sukces z Argentyna.......
0
Dobra można iść spać,trzeba się obudzić o 2
4
Polsat na otwartym kanale będzie nas raczył do końca Euro tą dwójką"wybitnych" komentatorów
0
Ja muszę wstać o 5 :( i się zastanawiam czy oglądać finał.....
1
To już jest koniec........
0
Antek Griezmann i wszystko jasne
16
Boże jakiś błazen z TVN powiedział,ze jak pokonamy Portugalię to Lewy będzie głównym faworytem do ZP........
0
Co do meczu z Portugalią mam mieszane uczucia oczywiście chcialbym żeby awansowalismy do półfinału ale jednak mam obawę przed Cristiano.Jakby nie patrząc są faworytem i CR wie iż dojście do strefy medalowej znacznie ułatwi mu zdobycie ZP....Najlepiej będzie jeśli Messi wygra CA a we czwartek Cristiano będzie przeklinał ze złości po odpadnieciu z Polską
0
Chyba nigdy wcześniej nie widziałem aby nasi dziennikarze piłki nożnej mieli tak zacieszone mordy :) Oby po meczu z Portugalia również tak było
0
Czyli we czwartek mega pojedynek Ronaldo versus Pazdan
0
Oj tak,genialny Alex Del Piero