- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 882 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 882 Culés
0
Skład Polski na Irlandię Północną wg mnie: Szczęsny-Piszczek,Glik,Cionek,Wawrzyniak(lub Jędrzejczyk)-Krychowiak,Maczynski,Grosicki(oby bez kontuzji), Błaszczykowski -Milik,Lewandowski..... ewentualnie po przerwie za Kubę B wpuścić Kapustke
2
@lukaszbrk Za Maczynskiego Zielinski :)
5
@lukaszbrk Po pierwsze - za Cionka Salamon
Po drugie - za Mączyńskiego Zieliński
Po trzecie - LO to najtrudniejsza pozycja do obstawienia ale chyba jednak Jędza
Po czwarte - po przerwie za Kubę Kapustkę? Z jakiej racji? Skąd wiesz że Kuba będzie do zmiany? Uważam że Kapustkę można by wpuścić ale typowanie zmian bez objerzenia jakiegoś fragmentu gry nie ma sensu.
3
@Stinger Nie wiem co tak nagle wszyscy sie tym Cionkiem zachwycili :)
1
@lukaszbrk Grosicki nie zagra z Irlandią. Nie zdąży, ale wyrobi się może na inne spotkania. W to miejsce widzę Zielińskiego lub Kapustkę. Milik i Lewandowski to pewniacy. Szczęsny? No Szczęsny, widzę jego w bramce na większość spotkań. Piszczek, Glik, Krychowiak i Błaszczykowski to pewniacy. Wystawiłbym w obronie Cionka i Jędrzejczyka. A obok Krychowiaka Jodłowca, ponieważ czuję, że siła fizyczna i wzrost będą szczególnie potrzebne. Potem może rozruszać ich Mączyński. Jeśli Grosicki cudem by zdążył, to wiadomo - wtedy będzie jego czas.
1
@Stinger Cionek złapał formę i grał w sezonie, stąd chyba ten wybór. Salamon nie grywał praktycznie wcale z Glikiem.
4
@Stinger Z jakiej racji Salamon? Najkrócej trenuje z kadrą, w ostatnich tygodniach to Cionek był najlepszym z 4 stoperow. Jedynym argumentem za jest wyprowadzenie piłki ale to chyba zbyt mało.
0
@Razorek I tak jest lepszy od Cionka.
2
@kuba1624 Zauważyłem że Cionek po dostaniu szansy w Palermo grał fajnie i zbierał dobre noty, z Holandią też dał ciekawą zmianę (dzisiaj nie oglądałem więc nie wiem) więc na pewno zasługuje na uznanie ale uważam że Salamon nie jest gorszy, a do tego dużo bardziej perspektywiczny i młodszy. Sezon może zaliczyć do udanych mimo że miał okresy gdzie był rezerwowym. W reprezentacji w tym roku też grał bardzo dobrze i jak dla mnie to on powinien być partnerem Gilka, jeśli mu nie pójdzie to dajemy Cionka. Kung Fu jak dla mnie spadł po ostatnim meczu mocno w hierarchii.
4
@Moonlight Cionek też z nim nie grywał. Kilka treningów to za mało by nagle być świetnie zgranym.
Poczekajcie na jeden błąd Cionka i zacznie się po nim pojazd że to nie Polak.
1
@Razorek Co z tego że trenuje najkrócej? To żaden argument jeśli ktoś jest na nie niższym poziomie, a Salamon nie jest na niższym niż Cionek. Nic do Cionka nie mam bo sam jestem w szoku jak nagle stał się ważnym elementem Palermo ale jednak uważam że Salamon jest lepszy, jeszcze w marcu kiedy zagrał bardzo dobry mecz wielu mówiło o nim jako partnerze Glika, a teraz Cionek dobry mecz i już zmiana.
Gdyby jutro świetny mecz rozegrał Pazdan to nagle on byłby tym najlepszym po Gliku...
1
@Stinger Tu nawet nie chodzi o to kto jest lepszy, a na kogo stawia Nawalka. Salamon gra ogony i to Cionek jest 3 w kolejce po Pazdanie.
0
@lukaszbrk Cionek zagrał dzisiaj solidny mecz wraz z Grosickim.
1
@sidzej No ja o tym wiem ale uważam że Salamon powinien być wyżej niż Cionek i przede wszystkim Pazdan.
2
@Stinger Nie jestem zwolennikiem Cionka w reprezentacji. Ale teraz błysnął formą i może być w podstawowym składzie. Inna sprawa, jak będzie, ale nie interesuje mnie zbytnio to, czy spotka go pojazd za granie w piłkę w naszej kadrze, ponieważ ma się po prostu dobrze spisać na turnieju i tyle.
2
@Moonlight No tak ale idę o zakład że tak będzie. Jeśli zagra w pierwszym składzie bardzo dobrze to będzie chwalony ale wystarczy jeden błąd i będzie że to nie jest Polak, po co gra itp..., a więc taka gadka jak do ostatnich jego powołań do reprezentacji.
Mimo wszystko uważam że hierarchia powinna wyglądać tak: Glik, Salamon, Cionek i Pazdan ale kto nie zagra będę mu kibicował by Polska osiągnęła sukces.