1

Brawo Michal Kwiatkowski!Alez emocje

0

Ciekawe ostatnie kilometry w TdP

0

Dawaj Kwiato!Po zwyciestwo w Tour de Pologne!

0

Kurla....no nie wierze,klub ze stolicy meczy sie z amatorami....niech po tych eliminacjach do pucharow cos sie zmieni w kwestii wynagrodzen tych tzw." pilkarzy" bo to nawet nie jest juz smieszne...zarabiaja kilkadziesiat tysiecy na miesiac...ale k..... za co?przeciez chlopaki z b klasy wykazaliby przynajmniej 200% walki,ambicji a Ci i tak wiedza,iz tysiace wplyna na konto to po co sie maja starac

0

Oglada ktos Tour de Pologne teraz?Czy Kwiatkowski utrzyma lidera jadac w peletonie?

0

Przegralismy ale skladem chyba Barca C

0

Nie boj sie nic,za 3 lata odkupimy Marlona za 45 mln rubli

2

Malo miasteczkowy Arthur niech pokaze klasę

1

Wiadomo wodka od zawsze i dla wszystkich.Ale po wodce te transfery Barcy...szykujmy sie na puchar dla zwycięzcy LM!Oby grali jak z nut

0

Co ty dzisiaj sie urodziles.. przeciez wiadomo ,iz eksperci zawsze gadaja o tym klubie wiecej niz o reszcie....marzy mnie sie,zeby Wisla Krk wrocila na odpowiednie jej miejsce...

0

Stary oby tak bylo,ze Vidal pokaze swoj charakter z korzyscia dla zespolu

3

Wedlug mnie transfer Vidala to nieporozumienie ...juz widze oczami wyobrazni decydujacy mecz o polfinal LM i Arturo 2 zolta kartka i Barca odpada....obym sie mylil

10

Polecam ogladnac na youtubie wystep Kabaretu Mlodych Panow o powrocie polskich pilkarzy z Rosjii,wczoraj na polsacie bylo.Zarabiste :)

0

To jest normalnie porazka,iz posiadamy tego Douglasa...masakra,lepiej gdyby kiedys tam pieniadze poszly na Brozka

0

Wielkie brawa dla Zaglebia za zwyciestwo z klubem ze stolicy

0

A co na to jego tata?Ja sie pytam

0

Serio,co ty nie powiesz......

0

Jest tu jakis kibic Legii?Jak tak to niech mi powie dlaczego Carlitos nie gra dzisiaj w pierwszym skladzie

0

Jak myslicie,czy naszemu niby nierzadowi uda sie sciagnac jakas gwiazde do ataku lub pomocy?

0

Wow,Hvarstka do boju!

17

Chcialbym aby Chorwacja wygrala World Cup a decydujaca bramke strzelil Ivan Rakitic

0

Do Mistrzostw Europy raczej sie dostaniemy,bo "prawie pol Europy tam gra".Gdyby to sie nie udalo
to bedzie kompromitacja.

0

O kurla gra roku!!!!

1

Tym razem odejdzie za symboliczne 1 euro

0

Brawoo Mandzukic!

0

Serio pytam kto powinien przyjsc do FCB?

0

Stary ,kij z nim Legia go zatrudnila w promocji...A czemu nie jest powolany na pierwszy mecz z druzyna z Ireland?

1

Pamietajcie: Jazda,jazda,jazda Biała Gwiazda!Tylko Wisła! Oczywiscie oprocz Barcelony

0

Ee tam Hazard....lepszy kto....kuzwa gdyby ten zarzad mial jaja to musza dac mega oferte za Edena....Ale jest Willian ,ale jest Oscar z nibyligi chinskiej....poczekajmy spokojnie ,poniewaz prezydent FCB pan na B. nas zaskoczy i transfery beda the best

0

Szanowni eksperci tej strony powiedzcie swoja opinie na temat tego transferu.Ja cos o nim slyszalem,ale czy faktycznie ma potencjal aby poprowadzic gre Barcelony do sukcesów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?