lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Michal Kwiatkowski!Alez emocje
0
Ciekawe ostatnie kilometry w TdP
0
Dawaj Kwiato!Po zwyciestwo w Tour de Pologne!
0
Kurla....no nie wierze,klub ze stolicy meczy sie z amatorami....niech po tych eliminacjach do pucharow cos sie zmieni w kwestii wynagrodzen tych tzw." pilkarzy" bo to nawet nie jest juz smieszne...zarabiaja kilkadziesiat tysiecy na miesiac...ale k..... za co?przeciez chlopaki z b klasy wykazaliby przynajmniej 200% walki,ambicji a Ci i tak wiedza,iz tysiace wplyna na konto to po co sie maja starac
0
Oglada ktos Tour de Pologne teraz?Czy Kwiatkowski utrzyma lidera jadac w peletonie?
0
Przegralismy ale skladem chyba Barca C
0
Nie boj sie nic,za 3 lata odkupimy Marlona za 45 mln rubli
2
Malo miasteczkowy Arthur niech pokaze klasę
1
Wiadomo wodka od zawsze i dla wszystkich.Ale po wodce te transfery Barcy...szykujmy sie na puchar dla zwycięzcy LM!Oby grali jak z nut
0
Co ty dzisiaj sie urodziles.. przeciez wiadomo ,iz eksperci zawsze gadaja o tym klubie wiecej niz o reszcie....marzy mnie sie,zeby Wisla Krk wrocila na odpowiednie jej miejsce...
0
Stary oby tak bylo,ze Vidal pokaze swoj charakter z korzyscia dla zespolu
3
Wedlug mnie transfer Vidala to nieporozumienie ...juz widze oczami wyobrazni decydujacy mecz o polfinal LM i Arturo 2 zolta kartka i Barca odpada....obym sie mylil
10
Polecam ogladnac na youtubie wystep Kabaretu Mlodych Panow o powrocie polskich pilkarzy z Rosjii,wczoraj na polsacie bylo.Zarabiste :)
0
To jest normalnie porazka,iz posiadamy tego Douglasa...masakra,lepiej gdyby kiedys tam pieniadze poszly na Brozka
0
Wielkie brawa dla Zaglebia za zwyciestwo z klubem ze stolicy
0
A co na to jego tata?Ja sie pytam
0
Serio,co ty nie powiesz......
0
Jest tu jakis kibic Legii?Jak tak to niech mi powie dlaczego Carlitos nie gra dzisiaj w pierwszym skladzie
0
Jak myslicie,czy naszemu niby nierzadowi uda sie sciagnac jakas gwiazde do ataku lub pomocy?
0
Wow,Hvarstka do boju!
17
Chcialbym aby Chorwacja wygrala World Cup a decydujaca bramke strzelil Ivan Rakitic
0
Do Mistrzostw Europy raczej sie dostaniemy,bo "prawie pol Europy tam gra".Gdyby to sie nie udalo
to bedzie kompromitacja.
0
O kurla gra roku!!!!
1
Tym razem odejdzie za symboliczne 1 euro
0
Brawoo Mandzukic!
0
Serio pytam kto powinien przyjsc do FCB?
0
Stary ,kij z nim Legia go zatrudnila w promocji...A czemu nie jest powolany na pierwszy mecz z druzyna z Ireland?
1
Pamietajcie: Jazda,jazda,jazda Biała Gwiazda!Tylko Wisła! Oczywiscie oprocz Barcelony
0
Ee tam Hazard....lepszy kto....kuzwa gdyby ten zarzad mial jaja to musza dac mega oferte za Edena....Ale jest Willian ,ale jest Oscar z nibyligi chinskiej....poczekajmy spokojnie ,poniewaz prezydent FCB pan na B. nas zaskoczy i transfery beda the best
0
Szanowni eksperci tej strony powiedzcie swoja opinie na temat tego transferu.Ja cos o nim slyszalem,ale czy faktycznie ma potencjal aby poprowadzic gre Barcelony do sukcesów?