lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pepe mac!Szkoda......Urugwaj musicie wygrac
17
Oby tak bylo.
1
Breaking Bad,Wikingowie.Narcos,moze Belfer,Wataha
2
Wlasnie wlaczylem na tvp 1 i film o Pele,na chwile mozna zobaczyc
2
Mina na krola strzelcow idzie
0
Kurla ,mogl Glik i Kurzawa grac od poczatku meczu z Kolumbia
1
Kurzawa super wrzuta,Japonce musza strzelic brame teraz
4
Oj Zielynsky ty miernoto
0
O nasz Paulinho!Lks Lodz pozdrawia
0
O jak mi sie podoba ten popieprzony Mundial!
0
Podoba mi się ten Mundial,slabsze druzyny walcza i ciekawie sie to oglada
2
Alez beda emocje w tej grupie do ostatniej sekundy,i oto wlasnie chodzi w Mundialu
0
Widze,iz Peszko za duzo wlal naszym alkoholu dobidonu
0
Nasi cos tam przynajmniej walcza,jak uda im sie zremisowac to przynajmniej beda miec jakiekolwiek szanse na wyjscie z grupy
0
Kurlla alez emocje,Polacy do boju!
0
Brawo Szwecja,jeszcze jeden gol i bedzie cudnie!.A jak graja Niemcy?bo nie dam rady ogladac meczy
0
Peru by dzis rozjechaloby to cos na czele z Messim 4:0
0
Gwalt na Argentynie 2018
0
Rozjebali Argentyne!!!!!
1
Polska dno,Argentyna dno,jeszcze moja nadzieja w Hiszpanii
7
Argentyno wygraj ten mecz,Messi pokaz na co Cie stac...bo inaczej bedzie slabo
0
Gdzie Banega i Pavon?Chcialbym Dybale ale ponoc nie moze grac z Messim.Faktycznie razem ten duet gral kiedys i to mega slabo wygladalo?
3
Niech reprezentacja Polski wezmie przyklad z Peru
0
Djego Koszta!Oby tak dalej
0
Kurla co tam sie dzieje
0
Bramkarz Iranu Kozak!
0
Stary ok,ale Iran przynajmniej biega,gra na miare swoich mozliwosci....no nic oby Hiszpania strzelila ze dwa gole to bedzie git
2
Kuzwa nawet Iran gra lepiej od naszych zawodnikow probujacych uprawiac futbol.....
0
Vamos Espana!
0
Jo sie wos pytom co to jest Polonia Bytom