lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jurek pewnie nie masz jaj,zeby zdjac Robusia,wiec zmien Kube albo Kurzawe i wpusc Piatka!
1
Pamietaj,iz gramy z zespolem ,ktorego nie bylo na Mundialu
0
Jurek Killer wpusc Piatka!!!!
0
Rzeknal Reca....oj Kuba niech wyluzuje bo jeszcze czerwo dostanie
0
Arkadiusz Heca,ciekawe czy rozegra pelne 90 minut
0
Wg mnie to Leo Messi to zywa ikona i legenda futbolu.Ciesze sie,iz mogę oglądać jego wyczyny.
4
Pozdro dla kibicow Wisly Krk!Ondrasek prowadz Wiselke jak najwyzej w tabeli
2
Brawo Wiselka! Ondrasek forma zycia
0
Powiem wam,iz grupe w LM mamy wymagajaca.Ale FCB musi wyjsc z pierwszego miejsca
25
Ja pieprze Matol Lahoz w koncu podjal prawidlowa decyzje.Historyczna chwila
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wazne aby Grubson byl w odpowiedniej formie na faze pucharowa LM
0
Szkoda,iz Malcom nie strzelil
1
Brawo Dembele!Oby to byl jego sezon!
0
Cos czuje,iz bedzie remis
0
Zielinski chyba mecz zycia rozgrywa,2 bramki z Milanem.Kiedy w reprezentacji bedzie tak gral?
2
Brawo Wiselka!!!
0
Krol Futbolu pieknie otwiera sezon
0
Czyli w kwestii sedziowania w laliga niestety dalej jest lipa...
0
Kutinho to jest kozak!Oj przyda nam sie w Champions League
0
Sluarez dlaczego?
0
Geniusz pieknego szczura puscil
0
Luis chyba ogladal ekstraklape...co to za podanie
0
Jednak Coutinho to jest jednym z liderow tego zespolu,teraz pokaze klase
0
Kto pierwszy do sprzedania?Valverde out?czy jeszcze nie
0
A jednak Mylyk ma bramke
1
Mylyk strzelil brame,wow!
1
Raczej nie predko,ponoc znowu dostal jakis wyrok...swoja droga to ciekawy czlowiek.Mial w ogrom informacji.Ciekawe od kogo?Czyzby marionetka sluzb?
0
Nowy talizman = jak najbardziej
0
Jakby kto mial to prosze o link z wreczania Superpucharu dla Messiego i FCB