0

Jurek pewnie nie masz jaj,zeby zdjac Robusia,wiec zmien Kube albo Kurzawe i wpusc Piatka!

1

Pamietaj,iz gramy z zespolem ,ktorego nie bylo na Mundialu

0

Jurek Killer wpusc Piatka!!!!

0

Rzeknal Reca....oj Kuba niech wyluzuje bo jeszcze czerwo dostanie

0

Arkadiusz Heca,ciekawe czy rozegra pelne 90 minut

0

Wg mnie to Leo Messi to zywa ikona i legenda futbolu.Ciesze sie,iz mogę oglądać jego wyczyny.

4

Pozdro dla kibicow Wisly Krk!Ondrasek prowadz Wiselke jak najwyzej w tabeli

2

Brawo Wiselka! Ondrasek forma zycia

0

Powiem wam,iz grupe w LM mamy wymagajaca.Ale FCB musi wyjsc z pierwszego miejsca

25

Ja pieprze Matol Lahoz w koncu podjal prawidlowa decyzje.Historyczna chwila

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wazne aby Grubson byl w odpowiedniej formie na faze pucharowa LM

0

Szkoda,iz Malcom nie strzelil

1

Brawo Dembele!Oby to byl jego sezon!

0

Cos czuje,iz bedzie remis

0

Zielinski chyba mecz zycia rozgrywa,2 bramki z Milanem.Kiedy w reprezentacji bedzie tak gral?

2

Brawo Wiselka!!!

0

Krol Futbolu pieknie otwiera sezon

0

Czyli w kwestii sedziowania w laliga niestety dalej jest lipa...

0

Kutinho to jest kozak!Oj przyda nam sie w Champions League

0

Sluarez dlaczego?

0

Geniusz pieknego szczura puscil

0

Luis chyba ogladal ekstraklape...co to za podanie

0

Jednak Coutinho to jest jednym z liderow tego zespolu,teraz pokaze klase

0

Kto pierwszy do sprzedania?Valverde out?czy jeszcze nie

0

A jednak Mylyk ma bramke

1

Mylyk strzelil brame,wow!

1

Raczej nie predko,ponoc znowu dostal jakis wyrok...swoja droga to ciekawy czlowiek.Mial w ogrom informacji.Ciekawe od kogo?Czyzby marionetka sluzb?

0

Nowy talizman = jak najbardziej

0

Jakby kto mial to prosze o link z wreczania Superpucharu dla Messiego i FCB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?