0

Najwazniejsze aby odblokowal sie w fazie pucharowej LM bo bez jego bramek daleko nie zajdziemy

3

3 pkt nasze to najwazniejsze.Martwi troszke dyspozycja Coutinho oby trafil z forma na Champions League

1

Oj Kutinio,Kutinio

0

Niech wpusci Kevina bo dalej nie wierze,iz jest zawodnikiem FCB

0

O super ziomek ,Polacy sa wszedzie :)

0

Luisito coz za strzał ....

1

Zrob ktos screena bo przegapilem to akurat :)

0

Messsi King! Oto chodzi!

0

Kurna niech w koncu strzela na 2:0 bo moze byc roznie przy 1:0

1

A jak tam Marcin "Diabelek" Bachleda?

1

Wisła Kraków nigdy nie zginie!!!!

0

Villareal walcz o 3 pkt!

0

Masz racje.............

0

O Shane z TWD tam gra ,spoko

0

O kuzwa nie wiedzialem

2

Stary mi pol godziny temu pisal ,iz nie moze odebrac bo poszedl z żoną do toalety

0

Tak patrze na liste a nie widze perspektywicznego gracza Pawła Brożka

0

Oprocz Brozka rzecz jasna

1

Wlasnie nie doslyszalem tego pytania...serio!!! mieli tupet...pani Ewa na pewno raczej dlugo nie pobedzie na balu

0

Pewnie tak,bo tvp promuje skoki .Polsat siatke i no wszystko jasne...tylko czemu urwali wypowiedz wybitnego sportowca....reklama....

4

A Kamil Mistrz Olimpijski ....

1

Jakie kutafoniki z polsatu nie pozwolili dokonczyc przemówienia Wybitnemu Sportowcowi Stochowi no co licza sie p...... reklamy?!!!!

1

Bartek gratulacje! Ale wazne ,ze powiedzial ,iz jest tu tylko na chwile ale Kamil jest The best

1

3.Kubiak 2.Kurek 1.Stoch wg mnie ale Kurek wygra

1

Slyszalem,ze wieko od trumny sie upomina o mary....a moze to tylko plotki

1

Cos czuje,iz gale prowadzi Polsat ( promotor siatkowki) to wygra Bartek.Chociaz Kamil wygral prawie wszystko w tamtym roku....wg mnie Kamil powinien byc number one ale...przypominam tez,ze Kamil zostal po raz 3 Mistrzem Olimpijskim

1

Prezes roku: marzena sarapata ( oby prokuratura zajela sie jej dzialalnoscia w Wiśle)

2

Stoch number one,Kurek drugi,Lewy 9-10 miejsce albo 11

0

Maryla serio....ona bedzie do swoich 100 lat wystepowac....

1

Szczęśliwego Nowego Jorku!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?