lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najwazniejsze aby odblokowal sie w fazie pucharowej LM bo bez jego bramek daleko nie zajdziemy
3
3 pkt nasze to najwazniejsze.Martwi troszke dyspozycja Coutinho oby trafil z forma na Champions League
1
Oj Kutinio,Kutinio
0
Niech wpusci Kevina bo dalej nie wierze,iz jest zawodnikiem FCB
0
O super ziomek ,Polacy sa wszedzie :)
0
Luisito coz za strzał ....
1
Zrob ktos screena bo przegapilem to akurat :)
0
Messsi King! Oto chodzi!
0
Kurna niech w koncu strzela na 2:0 bo moze byc roznie przy 1:0
1
A jak tam Marcin "Diabelek" Bachleda?
1
Wisła Kraków nigdy nie zginie!!!!
0
Villareal walcz o 3 pkt!
0
Masz racje.............
0
O Shane z TWD tam gra ,spoko
0
O kuzwa nie wiedzialem
2
Stary mi pol godziny temu pisal ,iz nie moze odebrac bo poszedl z żoną do toalety
0
Tak patrze na liste a nie widze perspektywicznego gracza Pawła Brożka
0
Oprocz Brozka rzecz jasna
1
Wlasnie nie doslyszalem tego pytania...serio!!! mieli tupet...pani Ewa na pewno raczej dlugo nie pobedzie na balu
0
Pewnie tak,bo tvp promuje skoki .Polsat siatke i no wszystko jasne...tylko czemu urwali wypowiedz wybitnego sportowca....reklama....
4
A Kamil Mistrz Olimpijski ....
1
Jakie kutafoniki z polsatu nie pozwolili dokonczyc przemówienia Wybitnemu Sportowcowi Stochowi no co licza sie p...... reklamy?!!!!
1
Bartek gratulacje! Ale wazne ,ze powiedzial ,iz jest tu tylko na chwile ale Kamil jest The best
1
3.Kubiak 2.Kurek 1.Stoch wg mnie ale Kurek wygra
1
Slyszalem,ze wieko od trumny sie upomina o mary....a moze to tylko plotki
1
Cos czuje,iz gale prowadzi Polsat ( promotor siatkowki) to wygra Bartek.Chociaz Kamil wygral prawie wszystko w tamtym roku....wg mnie Kamil powinien byc number one ale...przypominam tez,ze Kamil zostal po raz 3 Mistrzem Olimpijskim
1
Prezes roku: marzena sarapata ( oby prokuratura zajela sie jej dzialalnoscia w Wiśle)
2
Stoch number one,Kurek drugi,Lewy 9-10 miejsce albo 11
0
Maryla serio....ona bedzie do swoich 100 lat wystepowac....
1
Szczęśliwego Nowego Jorku!