lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mysle,iz bedzie 3:1 dla FCB.Bramki:Suarez,Messi,Pique-Costa
0
Pjontek!!!!!!!!
2
I tak nagrode zgarnie Janusz Toqeiro z Vatleti Illuminati
0
Ciekawe czy Piatek strzeli bramke?Ojoj error 404 Donnarumma
0
Pewnie Bonus BGC :)
9
Ale kurna ciężko zwlec swoje zwłoki z łóżka ranooo,wiem bo na 6 codziennie
1
Ruszcie dupy!Po 3 pkt
2
I znowu wiecznie pokrzywdzeni Żydzi by zrobili wielkie ajwaj.....
5
Fartowne zwyciestwo ale licza sie 3 pkt na wyjezdzie
0
Pjontek! Pjontek!Pjontek!!!
1
Messi King!!! Fantastico
0
Kurna u mnie( okolice Krakowa) teraz nawalilo sniegu.....masakra
0
O zesz w morde!!!
5
Swoja droga to zaczynam sie obawiac rewanzu z Lyonem po tych meczach LM :)
0
USG Frajerzy Paryz :)
0
Jeden gol i usg out?
0
Nalezalo im sie za to co zrobili na Bernabeu
0
To co United dzisiaj zrobi remontade? :)
3
Coz za piekny ,niezapomniany wieczor :) Dobranoc
0
No to pewnie w lipcu Nejmar w Madrycie
2
Kurllla w koncu! Konczy sie fart Madrytu i sezon bez trofeum
1
Ajax!Schone!!!!Cos pieknego!!!
2
I jeszcze z ta kuchnia pi.......na polsacie
0
Jak dobrze,ze Zunior poki co nadal brak skutecznosci
0
Oby!!!
0
Wielkie Wow co do Ajaxu! Oby starczylo sil do awansu
2
To nie jest program o golfie....a kurla gotowanie,muzyczne etiudy itp....kuzwa mecze powinny byc o 20:45 bo nie mozna doczekać się
2
Dziennikarka przerywa fajna dyskusje na temat meczu poniewaz,trzeba zaprezentowac gowniane dania
0
Jeszcze niech prognoze pogody podadza w studio polszat
0
Leszek moze stal na podescie i dlatego......error