0

Mysle,iz bedzie 3:1 dla FCB.Bramki:Suarez,Messi,Pique-Costa

0

Pjontek!!!!!!!!

2

I tak nagrode zgarnie Janusz Toqeiro z Vatleti Illuminati

0

Ciekawe czy Piatek strzeli bramke?Ojoj error 404 Donnarumma

0

Pewnie Bonus BGC :)

9

Ale kurna ciężko zwlec swoje zwłoki z łóżka ranooo,wiem bo na 6 codziennie

1

Ruszcie dupy!Po 3 pkt

2

I znowu wiecznie pokrzywdzeni Żydzi by zrobili wielkie ajwaj.....

5

Fartowne zwyciestwo ale licza sie 3 pkt na wyjezdzie

0

Pjontek! Pjontek!Pjontek!!!

1

Messi King!!! Fantastico

0

Kurna u mnie( okolice Krakowa) teraz nawalilo sniegu.....masakra

0

O zesz w morde!!!

5

Swoja droga to zaczynam sie obawiac rewanzu z Lyonem po tych meczach LM :)

0

USG Frajerzy Paryz :)

0

Jeden gol i usg out?

0

Nalezalo im sie za to co zrobili na Bernabeu

0

To co United dzisiaj zrobi remontade? :)

3

Coz za piekny ,niezapomniany wieczor :) Dobranoc

0

No to pewnie w lipcu Nejmar w Madrycie

2

Kurllla w koncu! Konczy sie fart Madrytu i sezon bez trofeum

1

Ajax!Schone!!!!Cos pieknego!!!

2

I jeszcze z ta kuchnia pi.......na polsacie

0

Jak dobrze,ze Zunior poki co nadal brak skutecznosci

0

Oby!!!

0

Wielkie Wow co do Ajaxu! Oby starczylo sil do awansu

2

To nie jest program o golfie....a kurla gotowanie,muzyczne etiudy itp....kuzwa mecze powinny byc o 20:45 bo nie mozna doczekać się

2

Dziennikarka przerywa fajna dyskusje na temat meczu poniewaz,trzeba zaprezentowac gowniane dania

0

Jeszcze niech prognoze pogody podadza w studio polszat

0

Leszek moze stal na podescie i dlatego......error

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?