lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurlla bylem na piwku ze znajomym,wracam na 2 polowe liv-ars a tu taaki wynik.Team Klopp baardzo mocny,ciekawe czy utrzymaja formę we wszystkich rozgrywkach?
1
Wisła Kraków nigdy nie zginie!Kibice zawsze z Wisłą!
0
Ronaldo penalty 1:0 w derbach Turynu
0
Byc moze na alltube
1
Co z tą Wisłą Kraków?Kuzwa ,juz jakis cud na dniach moze uchylic ich od upadku....dzisiaj pokazali serducho wyszarpujac 3 pkt od Plocka...w piatek z Lechem na R22 (trzeba sie wybrac) i ....cdn....
2
Ciekawe co zdobywca ZP piłki jutro pokaże?
1
Napoli gralo ze slabiakiem,dlatego pan na litere A gral i strzeli 2 gole.Bo go to ratuje aby go nie wyj.....z klubu
1
Kurlla dopiero tera zobaczylem bramke LM10 z wolnego...wow,to fifa czy na serio...error 404
4
Pokaz siły tego klubu dzięki Messiemu i spółce
0
Messi king!Chyba juz wiadomo kto rzadzi w Katalonii
0
3:0 ! Za malo dobic ich! Suarez kozak
1
Jazda z nimi!!! DEMBELE kozak,przyszlosc FCB
0
Messi king!!!Po 3 pkt
0
Oby tylko Wisełka mogła nia grac w następnym sezonie
0
Kurlla,gdzie obejrzec nowy odcinek Wikingowie? Poza History ..pisac szyframi
1
Biuro kierownika z propozycją solidnej podwyzki
0
Ale co maja jego zarobki do formy o dziwo ,ktorej nie ma od ponad 2 lat
0
Ok,niech se wraca ale kurlla do reprezentacji.Jest Piatek,Kownacki,moze Stepinski moze jeszcze jakis karakan ...a czekaj przeciez Zwolinski cos strzela ale nie trzeba panu drewienku dawac szanse do usranej smierci
4
O widze ,iz drewno gra w ataku tylko po to aby w 46 minucie zostac zmienionym oby przez Piątka
0
Przeciez pisalem ,ze error 404 wkradl sie.Podziekuj za lajki barcelonaLM.Przeciez tak specjalnie napisalem ale kto mi uwierzy teraz...takze trzymajcie sie nara
0
Mlodziki doprowadzcie ten wynik do konca! Dawac Kownas,Bielik,Kapustka and reszta
0
Jakis blad wkradl sie w mecz Portugalia-Polska u-91 3:0 nasi prowadza niezle
0
Neneymar bohaterem...strzelil z karnego....wooow
3
Ale Brzeczka powinni zwolnic przed eliminacjami...czekam na hejt ( oby wyszlo za kilkanascie miesiecy,zebym sie mylil)
0
Czyli mlodzi tez dali dupy z Portugalia ...proponuje jak najnizsze place dla pseudopilkarzy w polskim futbolu.Szkoda marnować tak wielkie pieniądze przeznaczone na futbol....potrzeba człowieka z Jajami ,ktory by to uporzadkowal...
12
Proponuje zlikwidowanie profesjalnej piłki nożnej w Polsce.Szkoda aby tyle pieniedzy poszło w błoto.Przeciez gdyby przeznaczyc te pieniadze dla ubogich to byloby cos pieknego
0
Ale kiedy to bylo rok 2016...niech da szanse Krzyskowi
3
Zamiast Piatka to wpuszcza pana Drewno....kurlla Jurek chyba dlugo nie potrenujesz tej druzyny ( miejmy nadzieje)
0
Czyli Kuba znowu strzeli cos czuje.Nie bedzie mu przeszkadzala kepka trawy
0
Brzeczek out!Lewy kiks miesiaca, niech wpusci DrewnoMilika on nas uratuje