0

Kurlla bylem na piwku ze znajomym,wracam na 2 polowe liv-ars a tu taaki wynik.Team Klopp baardzo mocny,ciekawe czy utrzymaja formę we wszystkich rozgrywkach?

1

Wisła Kraków nigdy nie zginie!Kibice zawsze z Wisłą!

0

Ronaldo penalty 1:0 w derbach Turynu

0

Byc moze na alltube

1

Co z tą Wisłą Kraków?Kuzwa ,juz jakis cud na dniach moze uchylic ich od upadku....dzisiaj pokazali serducho wyszarpujac 3 pkt od Plocka...w piatek z Lechem na R22 (trzeba sie wybrac) i ....cdn....

2

Ciekawe co zdobywca ZP piłki jutro pokaże?

1

Napoli gralo ze slabiakiem,dlatego pan na litere A gral i strzeli 2 gole.Bo go to ratuje aby go nie wyj.....z klubu

1

Kurlla dopiero tera zobaczylem bramke LM10 z wolnego...wow,to fifa czy na serio...error 404

4

Pokaz siły tego klubu dzięki Messiemu i spółce

0

Messi king!Chyba juz wiadomo kto rzadzi w Katalonii

0

3:0 ! Za malo dobic ich! Suarez kozak

1

Jazda z nimi!!! DEMBELE kozak,przyszlosc FCB

0

Messi king!!!Po 3 pkt

0

Oby tylko Wisełka mogła nia grac w następnym sezonie

0

Kurlla,gdzie obejrzec nowy odcinek Wikingowie? Poza History ..pisac szyframi

1

Biuro kierownika z propozycją solidnej podwyzki

0

Ale co maja jego zarobki do formy o dziwo ,ktorej nie ma od ponad 2 lat

0

Ok,niech se wraca ale kurlla do reprezentacji.Jest Piatek,Kownacki,moze Stepinski moze jeszcze jakis karakan ...a czekaj przeciez Zwolinski cos strzela ale nie trzeba panu drewienku dawac szanse do usranej smierci

4

O widze ,iz drewno gra w ataku tylko po to aby w 46 minucie zostac zmienionym oby przez Piątka

0

Przeciez pisalem ,ze error 404 wkradl sie.Podziekuj za lajki barcelonaLM.Przeciez tak specjalnie napisalem ale kto mi uwierzy teraz...takze trzymajcie sie nara

0

Mlodziki doprowadzcie ten wynik do konca! Dawac Kownas,Bielik,Kapustka and reszta

0

Jakis blad wkradl sie w mecz Portugalia-Polska u-91 3:0 nasi prowadza niezle

0

Neneymar bohaterem...strzelil z karnego....wooow

3

Ale Brzeczka powinni zwolnic przed eliminacjami...czekam na hejt ( oby wyszlo za kilkanascie miesiecy,zebym sie mylil)

0

Czyli mlodzi tez dali dupy z Portugalia ...proponuje jak najnizsze place dla pseudopilkarzy w polskim futbolu.Szkoda marnować tak wielkie pieniądze przeznaczone na futbol....potrzeba człowieka z Jajami ,ktory by to uporzadkowal...

12

Proponuje zlikwidowanie profesjalnej piłki nożnej w Polsce.Szkoda aby tyle pieniedzy poszło w błoto.Przeciez gdyby przeznaczyc te pieniadze dla ubogich to byloby cos pieknego

0

Ale kiedy to bylo rok 2016...niech da szanse Krzyskowi

3

Zamiast Piatka to wpuszcza pana Drewno....kurlla Jurek chyba dlugo nie potrenujesz tej druzyny ( miejmy nadzieje)

0

Czyli Kuba znowu strzeli cos czuje.Nie bedzie mu przeszkadzala kepka trawy

0

Brzeczek out!Lewy kiks miesiaca, niech wpusci DrewnoMilika on nas uratuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?