lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale trzeba przyznac,iz przyszlosc przed Zuniorem
2
E tam,Neymar to juz ogolnie rzadko gra w pilke
0
Dobry prognostyk na przyszlosc,Messi gra jak zwykly pilkarz a i tak wygrywamy
6
Kurna Leszek Orlowski przy Cwiakale wyglada na koszykarza :)
0
Oj akurat on ma rachunki do wyrownania z klubem ze stolicy Hiszpanii
0
Florentino zostaw Santiago!
15
Wedlug mnie dzisiaj Arthur zagral bardzo dobre spotkanie.Bernabeu znow podbite!Cos pięknego!
0
Ivan coz za technik
0
No to Sergio na styku przez caly mecz...
0
Chyba optymalny sklad w tej chwili dzisiaj wyjdzie na Bernabeu.Vamos Barca!
1
Alez milo sie bedzie spalo ze swiadomoscia rozklepania Madrytu :)
0
Vamos Barca! Po awans
9
Tzw.prawo Valverde
0
Malcom obejrzy mecz w Sevilli z lozy ,poniewaz mamy meega potencjal graczy ofensywnych
0
Kurla,czemu ten Gatuszo zmienia pjontka po strzelonych bramkah...pozdro januszex
1
Wazna wygrana Wisełki w kontekście pozostania w ekstraklasie.Brawo Kuba!
1
Ta sa wlasnie skoki narciarskie tego nie zrozumiesz
0
Barca! Tylko wygrana z Lyonem!
0
Troche to dziwne ale widac brak pana ARTHURA w pomocy
1
Koniec!!! W koncuuu,mecz do ZAPOMNIENIA
0
Kutinio tyz pokazal klaseeew
0
Przepraszam ale musze ja pierdhhole
0
Suarez dzisiaj rowna sie Rasiak za najlepszych wystepow...
1
Niech ten mecz sie skonczyyy
0
Kuurllla tak czulem ,moze to wygramy hahhaha
1
Moze to Ivan uspokoi ta grę w chaos
0
Kutinio kurla strzel na 2:0 i 3 pkt nasze
0
Kuzwa z tak beznadziejnym Suarezem to my nie mamy czego szukac w CL....
2
Panie EV a moze jednak wpusci pan Malcoma?
1
Pjontek czy Ciebie popie.....? :)