1

Ale trzeba przyznac,iz przyszlosc przed Zuniorem

2

E tam,Neymar to juz ogolnie rzadko gra w pilke

0

Dobry prognostyk na przyszlosc,Messi gra jak zwykly pilkarz a i tak wygrywamy

6

Kurna Leszek Orlowski przy Cwiakale wyglada na koszykarza :)

0

Oj akurat on ma rachunki do wyrownania z klubem ze stolicy Hiszpanii

0

Florentino zostaw Santiago!

15

Wedlug mnie dzisiaj Arthur zagral bardzo dobre spotkanie.Bernabeu znow podbite!Cos pięknego!

0

Ivan coz za technik

0

No to Sergio na styku przez caly mecz...

0

Chyba optymalny sklad w tej chwili dzisiaj wyjdzie na Bernabeu.Vamos Barca!

1

Alez milo sie bedzie spalo ze swiadomoscia rozklepania Madrytu :)

0

Vamos Barca! Po awans

9

Tzw.prawo Valverde

0

Malcom obejrzy mecz w Sevilli z lozy ,poniewaz mamy meega potencjal graczy ofensywnych

0

Kurla,czemu ten Gatuszo zmienia pjontka po strzelonych bramkah...pozdro januszex

1

Wazna wygrana Wisełki w kontekście pozostania w ekstraklasie.Brawo Kuba!

1

Ta sa wlasnie skoki narciarskie tego nie zrozumiesz

0

Barca! Tylko wygrana z Lyonem!

0

Troche to dziwne ale widac brak pana ARTHURA w pomocy

1

Koniec!!! W koncuuu,mecz do ZAPOMNIENIA

0

Kutinio tyz pokazal klaseeew

0

Przepraszam ale musze ja pierdhhole

0

Suarez dzisiaj rowna sie Rasiak za najlepszych wystepow...

1

Niech ten mecz sie skonczyyy

0

Kuurllla tak czulem ,moze to wygramy hahhaha

1

Moze to Ivan uspokoi ta grę w chaos

0

Kutinio kurla strzel na 2:0 i 3 pkt nasze

0

Kuzwa z tak beznadziejnym Suarezem to my nie mamy czego szukac w CL....

2

Panie EV a moze jednak wpusci pan Malcoma?

1

Pjontek czy Ciebie popie.....? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?