lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Campeone!La szampan,la wódka,la piwo LA RAMBLA!LALIGA2019!!!
0
Feta mistrzowska na Camp Nou ,cos pieknego!!!!
1
Captain LEO "KING" MESSI!!!
0
Campeone!Barca!Barca!Barca! Wasze zdrowie!!!!
0
Champions LaLiga 2019 :FC BARCELONA!!!
0
Ter Stegen interwencja na wage mistrzostwa :)
0
Arturo czemus to z....Pique by cieszyl morde
0
Klub ze stolicy prowadzi 2:1 z Lechia...dobrze,iz FCB prawie z LaLiga
2
Kurllla 25 minut i Champions
0
Campeone!Campeone!Campeone!Dembele zmien ku#wa korki!!!
0
Messi!Messi!Messi!=Champions LaLiga 2019!!!
1
Mecze w ktorych musisz wygrac ,aby zdobyc tytul zawsze sa niejako trudne.Blaugrana za chwile walnie bramke na wage LALIGA 2019
0
Moze Malcom bedzie kozakiem w drodze do finalu CL jesli oczywiscie dostanie kilkadziesiat minut
0
Król Futbolu musi przyklepac LaLiga.Suarez cos strzeli z podan Messiego
0
Chyba musi wejsc najlepszy pilkarz w historii (NPWH) i Campeone alelaleale!!!
0
Wydaje mi sie,iz w środę bedziemy świadkami TOP formy Coutinho
0
No,kurlla wiadomo :)
1
Luisito,chlopie walnij brameczke z Liv we srode to zostana Ci odpuszczone wszystkie slabe mecze w tym sezonie ...Amen...
1
Sobota godzina 23:00 Barca Mistrzem Hiszpanii,Lechia wygrywa z klubem ze stolicy...cos pieknego
0
Barca po mistrzostwo!Vamos
0
Jest tyz altube,tylko zanim uruchomisz film to kilka popieprzonych linkow sie ujawnia
0
Czy warto ogladac Dom z papieru?( ogladnalem 1 odcinek ,zapowiada sie ok) swego czasu wiem,iz na la rambli byla gownoburza o ten serial....tylko bez spojlerow
0
Wasze zdrówko!Noi prawie po świętach....teraz czekanie na boje Barcy z Liverpool.Oby FCB awansowała do finału( choc będzie ciężkoooo)
0
Coz za popieprzony mecz :)
1
Coz za wspanialy wieczor,Barca w polfinale LM i Juve z Ronaldo odpadają z mlodymi kozakami z Ajaxu
4
Kutinio!Genialna bramka
0
Messi King!!!
0
Vamos Barca!!!Po awans!!!
0
Najważniejsze ,że mamy dobry wynik przed rewanżem
0
Zajebiscie!Suarez Gol!!!Po LaLiga!!!