lukaszbrk
Dołączył/a: październik 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dominik127pl i cyk hatfu w burgera
1
@Messibestplayerintheworld bez pomocy Messiego to ciezko to widze
0
Alez Turczynki kiwaja jak Messi
2
Pazdan kryminal dzisiaj na boisku gra
1
Robert Zielinski baardzo slaby wystep w dzisiejszym meczu
0
Znowu dostaniemy 3:0 od nich jak kilka lat temu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawe czy sie podniosa po straconym golu
1
@KSSniper pieknie to powiedzial Wlodzimierz Szpakowski
0
@4drian0 no i znowu Bartomelu sie nie popisał w transferach,stracilismy bardzo kluczowego gracza
1
Kurlla,szkoda troche Kulibaliego czy jak tam sie pisze
1
Paweł Brożek to jest kocur!Stary ale jary :)
1
Dobry mecz Wisła-Lubin,oczywiscie mam nadzieje,iz klub z Krakowa wygra
2
Ładnie to Wojtuś obronił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@xArabx Harry Potter i wiezien z Choroszczy
1
I tak Messi najlepszy :)
12
No i to jest informacja,oby tylko zarzad FCB tego nie spieprzyl.Ivan dzieki za wszystko i powodzenia
0
@kingmati414 oby Ernesto dawal mu szanse w tym sezonie
0
Caaarles Perez !!!!!!Brawo!!!
1
Brawo Antek !!!
1
Alez kontra Betisu...no i dupa,czy sie ogarna po tym ciosie gracze Barcy ?
1
Strzelac panowie a nie na 8 metrze jeszcze podawać
0
@BarcaInfo czyzby wpieprz od Betisu na Camp Nou...byla by tragedia
0
@damianex10 ok ale trzeba strzelac bramki aby awansować
0
@adam444 za daarmo
0
Niech poasystuje Lewandowskiego i bedzie git :) przeciez,Barca oddaje piłkarzy za darmo ...czy to jakiś David Villa czy kuuuu...rekord transferowy prawie a co tam.Bawmy sie!monejmar u nas auuuu!
1
@blaugrana_36 za rok Grizzi na roczne wypozyczenie do Atleti...Bartomeu ty..
0
@krefi10 wiadomo,ze do tego nie dojdzie...i jak tu dalej ogladac mecze Barcy w oczekiwaniu na fajny futbol= -
0
Dobra,moze ktos w sensowny sposob przekazac jak to sie stalo,iz Barca przegrala...pierwsza polowe cos tam zerkalem na rowni z Wiselka,a potem Wisełka odpalila i myslalem,ze Antek z nowa ekipa se poradza z Bilbao a tu k.. klops